|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   epiziotomija-šempeter
11.4.2008 9:40:24   
smeja2
Živjo!
Neki me zanima.Slišala sem da v Šempetru skor pri vseh naredijo epiziotomijo.
Pol sm pa še včeri brala v knjigi od Zalke Drglin, da npr. v NM nardijo epizotomijo v 32% v NG pa kar pri 60%!!!
Zdej me pa zanima, tiste ki ste rodile v Šempetru, a ste bile rezane ali ne?
Jaz sm prvič rodila v Lj, zdej smo se pa preselili in mi je skoraj edina varianta v Šempetru rodit. Ne vem zakaj, ampak imam glede te porodnišnice ful mešane občutke.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: epiziotomija-šempeter
11.4.2008 11:09:16   
ona
Jaz sicer ne vem kako je s tme,sem ti pa samo hotla predlagat,da tudi iz tistih koncev hodijo rojevat v Postojno,ker je itak avtocesta pa se da kar hitro priti tjauser posted image

(odgovor članu smeja2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: epiziotomija-šempeter
11.4.2008 11:21:04   
kristinaj
jaz sem rodila v šempetru pri go lani aprila in sem imela samo 2 šivčka ker mi je sluznica popokala...... mala je bila velika 55 cm in 3910 g.......


če se lepo odpiraš in je otrok lepo naštiman ne vidim razloga zakaj bi te "rezali""""..... če te imajo za rezat te bodo tako tu kot kje drugje.....

(odgovor članu smeja2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: epiziotomija-šempeter
11.4.2008 11:45:01   
Felicity
Ja mene so tudi. In ko smo se pogovarjale v sobi (5 mamic ), smo bile vse, ki smo v prvo rodile rezane.

Za slabo voljo, ti povem še to, da sem dobila alergijo na material in se mi vse vnelo. user posted image

Če bom še kdaj user posted image , bom 2x razmislila kje bom rodila. (Pa ne zaradi rezanja, bolj zaradi AE. V prvo me je itak vse prehitelo (rodila 1m pred PDP)  in sem mislila da grem samo na pregleduser posted image , pa sem zjutraj že rodila)

Pa srečno!user posted image

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: epiziotomija-šempeter
11.4.2008 13:09:01   
smeja2
na žalost živimo, kar se prometnih povezav tiče, bolj bogu za hrbtom.
tko, da mam bližji do ljubljane kot do postojne :) pa še to je slabi dve urci.
do šempetra mam pa eno uro. varianta je edino še jesenice user posted image (tud tam nekje okol ene urce), sam v tem primeru morm še en del čez italijo. zakomplicirano ni kej user posted image
tko da upam, da ne bom kar v avtu rodila user posted image user posted image

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: epiziotomija-šempeter
11.4.2008 16:21:05   
klementina4
živijo smeja2!
Jaz sem že trikrat rodila v Šempetru, vendar mi do sedaj še nikoli niso naredili epiziotomije in tudi mislim, da če poseg ni potreben tega ne delajo.
Nasploh bi rada povedala, da sem šokirana ko prebiram toliko negativnih pričevanj glede šempetrske porodnišnice, saj moram reči, da jaz nikakor ne morem reči nič slabega čez katerokoli osebje, pa ne recite mi sedaj, da sem imela srečo, saj bi pri treh porodih, če bi bilo res tako nemogoče, že morala naleteti na slabo izkušnjo.












(odgovor članu smeja2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: epiziotomija-šempeter
12.4.2008 21:42:21   
Anya22
  Jaz sem rodila lani junija v prvo in sem bila prerezana, Imela sem celo en notranji šivček, amapak jaz rajši vidim, da me prerežejo kot pa da sem cela raztragana in pol je samo še večji problem. Je pa res, da so tej šivi zoprni, ker ne moreš sedet lepo, tudi ko greš na potrebo te boli,.......user posted image

_____________________________

Moj pikec je prišel na svet 14.06.2007 po imenu Žan.

Moja pikica je prišla na svet 28.09.2009 po imenu Nika

28.09.2009 3320g, 51 cm
20.10.2009 4005g, 52 cm
24.11.2009 4900G, 54 CM

(odgovor članu klementina4)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: epiziotomija-šempeter
23.4.2008 13:49:44   
poli*
Se mi zdi, da režejo kar vse po vrsti...
Je pa ena porodničarka iz šempetrske bolnice povedala, da se na primorskem (to velja za šemp. porodnišnico) rojevajo v povprečju večji in težji otroci predvsem zaradi bolj zdravega načina življenja (prehrana, zrak...).
Tko da, bravo za nas primorke!! user posted image

(odgovor članu Anya22)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?