|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   + ali -
16.4.2008 11:40:36   
Anonimen
Pozdravljene!
Tudi jaz imam težave in se obračam na vas. Upam, da mi boste (kar ne dvomim) znale svetovati, ker ne vem na koga naj se še obrnem.
Zadnja user posted image  je bila 23.2., potem pa sem imela 4.3. HSG. Ker user posted image  23.3. ni bilo in še tudi teden dni kasneje ne, sem poklicala G. Rekla mi je naj jemljem Dabroston 5 dni/2 tableti na dan (jemala sem jih od 1.4. do vključno 5.4.). Že prej sem jemala Dabrosotn in je user posted image  vedno prišla.
Naredila se nič koliko testov, vsi so bili negativni (BC mini). Danes pa sem ga naredila s prvim jutranjim urinom in so se pojavile user posted image . Uporabila sem ROMED testni trak. Nimam prevelikega veselja, ker sem do zdaj gledala samo -user posted image . Čez cca.2 dni bom seveda test ponovila.
Zanima me, kaj pravite na mojo "nesrečo" glede user posted image  in kakšne izkušnje imate s testi ROMED?
Vem, da ni čisto prav ko pišem pod anonimno, upam, da me razumete. LP
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: + ali -
16.4.2008 11:52:36   
blanč
A je na romedu roza črta? ali je taka bela, čisto rahla?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: + ali -
16.4.2008 11:53:11   
danijela in taja
kupi si clear blue..................zaneslivo najboljši....veliko jih poznam in se niso nikoli zmotil

_____________________________

za deseto obletnico sva prejela najlepše darilo.....najino sončico Tajo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: + ali -
17.4.2008 11:25:13   
Anonimen
blanč na romedu je bila roza črtica, vendar se je ta posušila, pa je teke bolj svetlejše barve.
Danes sem spet ponovila test s Baby check plus (zelena škatlica) in s CB je se mi je pokazal velik +user posted image .

(odgovor članu danijela in taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: + ali -
17.4.2008 11:27:09   
liam
ČESTITAMuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: + ali -
17.4.2008 11:27:30   
_sanja_*
Bravo!!!!!! Čestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image Zdaj pa pazi na svojo pikico. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: + ali -
17.4.2008 11:54:20   
sasa78
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

blanč na romedu je bila roza črtica, vendar se je ta posušila, pa je teke bolj svetlejše barve.
Danes sem spet ponovila test s Baby check plus (zelena škatlica) in s CB je se mi je pokazal velik +user posted image .



user posted image user posted image user posted image  čestitke user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: + ali -
17.4.2008 13:24:19   
tinč407
koliko testov BC mini si naredila? Več kot 5? meni vedno pokaže - , mestruacije pa še nisem dobila...
samo pravijo pa, da BC mini pokaže prej kot drugi, tak da mi več nič ni jasno.
Drugih testov ne kupim, ker mi je brezveze dnara zapravljat, če pa so BC mini tak vedno -
sem mislila kakšen CB kupit ko bi bli na trakcu vsaj majhna črtica

_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!


(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: + ali -
17.4.2008 15:56:12   
vita80
Bravo anonimna!!!!user posted image user posted image user posted image Upam, da nam kmalu razkriješ katera srečnica si.user posted image
Tudi jaz upam, da bom ta mesec po Hsg srečka nosečka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?