|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kdaj brez kapice
23.4.2008 12:49:14   
neisha80
IZVIRNO SPOROČILO: dadica

Star pregovor pravi:user posted image

spomladi se ne prehitro slečti in jeseni ne prehitro oblečti!


V bistvu pa mislim, da vsaka mamica ravna v dobri njenega otroka!

lp dadica

točno tako!


(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: kdaj brez kapice
23.4.2008 20:19:55   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: pavlyna
IMAM PA VELIKO IZKUŠENJ--SEM NAMREČ IZ TEGA POKLICA!!!!!!!!!!!



iz katerega poklica?

a kapice štrikate doma?


A lahko lulam od smeha user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: kdaj brez kapice
23.4.2008 21:41:34   
sanci
jao meneuser posted image user posted image user posted image ženske

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: kdaj brez kapice
23.4.2008 22:32:12   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: pavlyna
IMAM PA VELIKO IZKUŠENJ--SEM NAMREČ IZ TEGA POKLICA!!!!!!!!!!!



iz katerega poklica?

a kapice štrikate doma?


A lahko lulam od smeha user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



komot, samo pazi, da ne boš po novi sedežni user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: kdaj brez kapice
23.4.2008 22:50:09   
pavlyna
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: pavlyna
IMAM PA VELIKO IZKUŠENJ--SEM NAMREČ IZ TEGA POKLICA!!!!!!!!!!!



meni je zelo žal ,da ste nepismeni in ne znate brati.
v mojem postu namreč jasno piše,da sem mela prakso z bolnimi otroci(sem iz tega poklica),...in nič o kakem štrikanju,...se mi prov smilite v teh časih,pa mamice,pa vseeno ne znete brati!user posted image




iz katerega poklica?

a kapice štrikate doma?


A lahko lulam od smeha user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



komot, samo pazi, da ne boš po novi sedežni user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: kdaj brez kapice
23.4.2008 22:51:29   
pavlyna
meni je zelo žal ,da ste nepismeni in ne znate brati.
v mojem postu namreč jasno piše,da sem mela prakso z bolnimi otroci(sem iz tega poklica),...in nič o kakem štrikanju,...se mi prov smilite v teh časih,pa mamice,pa vseeno ne znete brati!




(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: kdaj brez kapice
23.4.2008 22:59:18   
rija
jaz se ti naj nič ne smilim user posted image user posted image user posted image

res ni potrebe user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: kdaj brez kapice
24.4.2008 9:03:14   
sanci
a se vam ne zdi da ste se kar precej že oddaljile od bistva?user posted image Nehajte jo no gnjavit, če ma iskušnje jih pač ma, pa mislim da vse vemo da ne z štrikanje kapic.Ene ste tako otročje.OTROK IMA OTROKA!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: kdaj brez kapice
24.4.2008 9:50:03   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: dadica

Star pregovor pravi:user posted image

spomladi se ne prehitro slečti in jeseni ne prehitro oblečti!


V bistvu pa mislim, da vsaka mamica ravna v dobri njenega otroka!

lp dadica



Tole si dobro napisala.

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: kdaj brez kapice
24.4.2008 14:56:55   
tejči77
sem slučajno odkrila tole temo - in moram rečt, da tega na RR res nisem pričakovala.

Sicer so pa otroci različni, tako kot mi odrasli. Nekateri so pri 15 stopinj že v kratkih rokavih, mene pač tedaj še zebe. Sem bolj zmrzljive narave. In moja pikica je, vsaj tako kaže podobna. Skoraj ves čas ima ledene roke in noge, tako da jo moram obleči malo bolj, da ji je dovolj toplo. Mokra ni pa nikoli, le po kopanju ji je še nekja časa vroče. Pri tem spremenljivem vremenu ji dajem še tanko bombažno kapico, lani poleti smo bili pa ves čas brez kapice. Letošnje vreme se mi zdi da je ravno za prehladit. In poslušam ničkolikokrat mamice kako so že ves mesec njihovi otročki smrkavi in bolani. Ne oblačit otroka premalo in ne preveč, da ne bodo mokri. Je pa to umetnost, ker je zjutraj 10 stopinj, popoldan, pa včasih že dobrih 20. Večkrat je treba otroka preverit in se pač prilagajat. Poleti pa definitivno ne bo dileme.

In punce, ne bit neprijazne. Vsakdo ima pravico do svojega mnenja. Temu je forum menda prvenstveno namenjen.


_____________________________

Naša sončica se je rodila 02.07.2007,
10.08.2009 pa se ji je pridružil še drugi sonček.


Slikice naše Larise
http://tejci.blogspot.com/

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: kdaj brez kapice
24.4.2008 16:29:16   
benika
In punce, ne bit neprijazne. Vsakdo ima pravico do svojega mnenja. Temu je forum menda prvenstveno namenjen.


Res je. Ne vem zakaj so druge potem neprijazneuser posted image  Pač so samo izrazile svoje mnenje, tako kot ga je pavlyna.

(odgovor članu tejči77)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: kdaj brez kapice
24.4.2008 19:31:50   
Raho
Ja, jaz sem tudi prejšnji teden videla 3 mesece starejšo dojenčico od naše v zimskem kombinezonu in pokrito z deko in še z zimsko kapo na glavi (s cofom) - še dobro, da mala ni bila rdeča od vročine.

Mislim, da je naš pediater tudi iz stroke (mogoče se motim) in mi je lepo razložil, kako pride do vnetja ušes. zato o tem ne bom.



Sem pa zasledila eno krepko napako v tej temi. Termoregulacija je pri otroku dokončno razvita pri treh mesecih in ne pri trteh tednih, tako kot trdite tiste, ki imate izkušnje.

Kaj si šele ljudje o meni mislijo, ki sem svojega sina konec aprila sončila 10 minut (4 mesece) nagega na balkonu vsak dan, ko je bilo dovolj toplo, ker se tako najbolje pridobi vitamin D. Po nasvetu pediatra. In ne, nič mu ni bilo. In sedaj bom enako naredila s hčerko.

Moj sin je prvič bil resno bolan 2 tedna nazaj, ko je bil 3 dni v vrtcu (star je 3 leta in pol) in je prvič v življenju dobil AB.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: kdaj brez kapice
24.4.2008 19:43:32   
April
vrtec pa zgleda vsakmu pride do živegauser posted image


(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: kdaj brez kapice
24.4.2008 20:09:38   
pavlyna
Rahouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: kdaj brez kapice
24.4.2008 22:05:08   
vaney
uf, postavila sem nedolžno vprašanje, dobila pa.....user posted image user posted image user posted image

aja, pa stopinje so vedno merjene v senci in ob treh popoldne na soncu je sigurno 30 stopinj, pa rečte, kar hočete

jaz zdaj mojemu malemu dam samo trak na glavo, če piha ali pa kapuco, kape pa več ne, tako da, tiste, ki ste mi v lepem tonu odgovorile, hvala lepa za nasvet, ostale pa....skulirajte se!


_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: kdaj brez kapice
24.4.2008 22:47:19   
ZmajTolovaj
aja, pa stopinje so vedno merjene v senci in ob treh popoldne na soncu je sigurno 30 stopinj, pa rečte, kar hočete

Ja tam kjer sem jaz danes sedela na kavi, jih je bilo garant 35, ker sem se skoraj skuhala. user posted image Drugače pa - veš da veliko tem malo zaide in preraste v prepir, ti kar delaj po občutku, pa boš videla, da bo vse OK. Srečno. user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: kdaj brez kapice
24.4.2008 22:52:07   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: sanci

a se vam ne zdi da ste se kar precej že oddaljile od bistva?user posted image Nehajte jo no gnjavit, če ma iskušnje jih pač ma, pa mislim da vse vemo da ne z štrikanje kapic.Ene ste tako otročje.OTROK IMA OTROKA!


evo: tale je pa moja zmagovalna user posted image  user posted image user posted image user posted image

ene pa ste očitno premlade, da bi sem vam smisel za humor (saj ste že sližale zanjuser posted image ) že do konca razvil user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu sanci)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: kdaj brez kapice
25.4.2008 9:21:29   
Pobalami
IZVIRNO SPOROČILO: tejči77


Sicer so pa otroci različni, tako kot mi odrasli. Nekateri so pri 15 stopinj že v kratkih rokavih, mene pač tedaj še zebe.



Se strinjam in očitno tega eni ne štekajo in projecirajo svoje počutje na vse (saj če poveš mnenje je že ok, samo žaliti pa res ni treba). Obleči se tako kot ti paše.

To, da je otrok v toplem vremenu preveč oblečen je pa nevarno.

Zadnjič sem dva fantiča videla gologlava in je za moje pojme kar mrzlo pihalo. samo, če jim paše je to čisto ok. Moj ima raje kapo.
Včeraj popoldne je imel trak (tanek ne volnen), ker ga je sam želel (star je 2,5leti). Če je tvoj otrok bolj vroče sorte pa ga bodo kape in traki motili, ker mu bo prevroče.

Drugače pa jaz raje, če piha dam gor kapo, ker če te napiha te potem vse boli (mene že). Sploh če rastejo zobje je bolečina potem večja.

(odgovor članu tejči77)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: kdaj brez kapice
25.4.2008 15:28:46   
sanci
evo: tale je pa moja zmagovalna


hvala rijauser posted image

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: kdaj brez kapice
25.4.2008 22:28:42   
klaja
Nam je pediater rekel, da naj damo kapico na glavo zaradi babic, da bojo tiho in ne bojo tečnarile, češ da se bo otrok prehladil.

Na začetku je priporočljivo, da ima dojenček kapico, potem pa odvisno od vremena, jaz ji sedaj že včasih vzamem dol kapico. Poleti pa je najboljše kakšen klobuček, zaradi premočnega sonca. Čim manj boš komplicirala tem boljše bo, delaj po občutku, če se pa poti, pa tako kot so ti napisale, večkrat menjaj kapico.

(odgovor članu sanci)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: kdaj brez kapice
25.4.2008 23:31:00   
rija
vaš pediater je faca user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: kdaj brez kapice
26.4.2008 7:05:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: klaja

Nam je pediater rekel, da naj damo kapico na glavo zaradi babic, da bojo tiho in ne bojo tečnarile, češ da se bo otrok prehladil.

Na začetku je priporočljivo, da ima dojenček kapico, potem pa odvisno od vremena, jaz ji sedaj že včasih vzamem dol kapico. Poleti pa je najboljše kakšen klobuček, zaradi premočnega sonca. Čim manj boš komplicirala tem boljše bo, delaj po občutku, če se pa poti, pa tako kot so ti napisale, večkrat menjaj kapico.




OMG, kaj tako butastega pa še ne. A da je to možno? Pa je to dobesedno rekel, ali si prevedla po svoje user posted image

(odgovor članu klaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: kdaj brez kapice
26.4.2008 10:59:43   
Ronči
ta pediater je pa facauser posted image

če piha ji dam rutko, če ne piha je pa brez( nima prav veliko las) če bi ble na soncu, bi ji dala klobuček gor










(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: kdaj brez kapice
26.4.2008 21:19:17   
klaja
Res je faca! Je kar dobesedno tako povedal. 

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 99
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?