|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko časa po Laparo pride M
21.4.2008 12:35:01   
anci banci
pozdravljene..
ali katera ve koliko časa po laparoskopiji je normalno da se dobi user posted image
hvala za odgovore

pozdravcek vsem

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 21.4.2008 16:13:41 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koliko časa po...?
21.4.2008 13:25:41   
titi3
jaz sem dobila redno, tako kot brez laparoskopije. Drugače je bilo, ko so mi delali histeroskopijo.

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koliko časa po...?
21.4.2008 15:22:33   
Barachiel
živijo anci banci. Jaz sem dobila prvo user posted image nekaj dni po laparoskopiji, ampak samo zaradi kontracepcijskih tabletk. Sedaj pa še vedno čakam nanjo in je od tega minil že cel mesec... Je pa pomojem odvisno tudi od tega, koliko redne si imela pred posegom - jaz jih nisem imela, ampak sem mislila da se bo to zdej poštimalo, glede na to da so me čist spucal notri...

_____________________________

"Ljudje smo angeli z enim krilom, zato lahko letimo le objeti"

(odgovor članu titi3)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koliko časa po...?
21.4.2008 16:34:18   
Anonimen
Titi3, kako pa je bilo pri oz. po histeroskopii z M?


Hvala in lp.user posted image

(odgovor članu Barachiel)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koliko časa po...?
22.4.2008 7:26:58   
Sulfinija
Menstruacijo po lapari sem dobila v parih dneh seveda po prenehanju KT.Potem bi jo mogla dobiti na 28.dni tkole kot so mi rekli v bolnišnici vendar je nisem dobila,kajti pet tednov po operaciji sem zagledala +.

LP Mojcauser posted image 7t4d

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koliko časa po...?
22.4.2008 9:50:23   
anci banci
čestitke Sulfinijauser posted image

jaz jih že pred laparaskopijo nisem imela rednih (vzrok PCO) no potem sem jedla prometrium klomifen in aglurab pa sem zaradi teh tablet dobivala vsak mesec.
sedaj je pa že 10 dni po laparskopiji pa še duha ne sluha o user posted image
upam da bom vsaj po tem posegu dobivala redno user posted image  in to brez tablet
hvala za odgovore

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: koliko časa po...?
22.4.2008 9:58:21   
titi3
urskaj dobila sem jo takoj po operaciji. Po odstranitvi pregrade mi je začelo že od operacije naprej. Se ni ustavilo je kar prešlo v M. Po enem tednu presledka pa sem dobila še enkrat. Baje, da je to normalno.

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: koliko časa po...?
23.4.2008 21:19:55   
Fargesia
jsz sem imela M 2.7., laparo 10.7. naslednjo M sem dobila 7.8.

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu titi3)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: koliko časa po...?
24.4.2008 9:28:03   
anci banci
no moje user posted image  ni od nikoder po operaciji, prvi pregled imam pa šele 27.5, da bom vidla ali bom mogla spet jest tablete(katerih imam že poln kufer)
uff tole čakanje me kr ubija....

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: koliko časa po...?
25.4.2008 16:42:46   
Barachiel
anci banci, tud jaz je še vedno nisem dočakala, s tem da jaz sploh nimam vzroka tako kot ti... Na laparo so mi namreč odstranili zarastline, ker je bilo vse skupaj zlimano in ovito med seboj, ter mi spucali jajcevoda, s tem da desni ni več "uporaben". Zadnjo user posted image pa sem imela takoj po operaciji, in sicer 20.3. Jaz imam pa kao kontrolo pri G, ki me je operirala šele septembra, ker je ženska tako zasedena... 

< Sporočilo je popravil Barachiel -- 25.4.2008 16:43:46 >


_____________________________

"Ljudje smo angeli z enim krilom, zato lahko letimo le objeti"

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: koliko časa po...?
25.4.2008 17:46:22   
Sulfinija
IZVIRNO SPOROČILO: Barachiel

anci banci, tud jaz je še vedno nisem dočakala, s tem da jaz sploh nimam vzroka tako kot ti... Na laparo so mi namreč odstranili zarastline, ker je bilo vse skupaj zlimano in ovito med seboj, ter mi spucali jajcevoda, s tem da desni ni več "uporaben". Zadnjo user posted image pa sem imela takoj po operaciji, in sicer 20.3. Jaz imam pa kao kontrolo pri G, ki me je operirala šele septembra, ker je ženska tako zasedena... 


Tudi moje M po lapari ni hotelo biti sem naredila test in pokazal je oreng +.Naredi test.

LP Mojcauser posted image 8t1d

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Barachiel)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko časa po Laparo pride M
25.4.2008 20:44:35   
anny1
Pozdrav po vsaki laparo ali histero sem imela redne ne glede na posege- razen če mi niso izključno zapovedali naj neham s hormonskimi pred posegom da je bila M pred posegom in je kasneje nisem imela. L imela 4* , H-6*.

_____________________________

Sreča moja so moji sončki, ki sto po čudežu prišli v moje življenje....Čeprav je mami biti težko je to najlepša naloga, ki jo ena ženska lahko ima...

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koliko časa po Laparo pride M
26.4.2008 21:50:01   
waiting
Jaz sem imela laparo ravno na sredini ciklusa
odkrili so mi endometriozo vse ostalo naj bi bilo super
po samem posegu je bilo mogoce za 3 kapljice krvi
skratka nic nisem krvavela in menstruacija je prisla na 30 dan
tako kot obicajno. Jaz mislim da je vse odvisno od tega kaj ti
"popravljajo".

(odgovor članu anny1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Koliko časa po Laparo pride M
5.5.2008 14:01:28   
anci banci
ojla

user posted image  še vedno ni in sem naredila test in je pokazal negativno tako da sploh ne vem....

(odgovor članu waiting)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Koliko časa po Laparo pride M
5.5.2008 14:17:19   
baguSka
men so delal histero in laparo in sem jo dobila TAKOJ in mi je trajala en mesec..

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Koliko časa po Laparo pride M
5.5.2008 21:37:42   
anonimn
Menstruacijo naj bi dobila po laparo v rednem ciklusu,seveda če si imela redne že pred pred posegom!

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Koliko časa po Laparo pride M
6.5.2008 18:24:37   
Anonimen
Še sama imam eno malce neposrečeno vprašanje. Ali že na HSg-ju odkruijejo nepravilnosti...ali te "obvestijo" o določenih morebitnih težavah šele po laparo in histero?user posted image

(odgovor članu anonimn)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Koliko časa po Laparo pride M
7.5.2008 10:54:40   
Rakica_80
Na HSG ti odkrijejo problem, na Laparo pa ti rešujejo problem. Če imaš zelo malo zapacane jajcevode se zna zgodit da ti že na HSG ščisti tekočina kakšne zarastline.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Koliko časa po Laparo pride M
7.5.2008 13:12:18   
anci banci
IZVIRNO SPOROČILO: anonimn

Menstruacijo naj bi dobila po laparo v rednem ciklusu,seveda če si imela redne že pred pred posegom!


imela sem redno user posted image  3 mesece, ampak z pomočjo prometruima, klomifena, agluraba...
na laparo pa so mi delal drilling jajčnikov (da se bodo zbudili)...in naj bi po besedah ginekologa dobila takoj po operaciji oz.najkasneje 1 teden po njej.
no operacijo sem imela pred 3 tedni, tako da mi dejansko zamuja 14 dni(tudi po ciklusu)
hormonsko preiskavo sem imela in so moji hormoni tako kot bi morali biti -tako da to ni razlog da ne pride user posted image
Sedaj je me že kake 4 dni tako boli kot da naj bi dobila user posted image , pa nič

(odgovor članu anonimn)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?