|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vodene koze???
26.4.2008 10:46:54   
glen
Pozdravljeni.
Naša pupika ima vodene koze pa me neki zanima.
Koliko dni prihajajo pikice.
Prijateljica mi je rekla da dva dni pol pa kar pride ven to je to in se začnejo počasi sušit.
Moja tamala jih ima zelo malo.Tri pike na obazu dve na nogi in ene 3-4 po rokah in tako je že tri dni.Vročine nima je pa res da je bila teden dni nazaj bolana z visiko vročino,kar je zdravnica povezala z kozami.
Zanima me še, če jo lahko tretji dan pikic peljem malo ven na zrak na vrt(ne v javnost)?
Ps. Tudi moj mož je kot otrok imel koze v zelo blagi obliki.
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vodene koze???
26.4.2008 11:59:13   
Lunc_a
ne,otrok naj bo doma,nikamor ven

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vodene koze???
26.4.2008 12:05:27   
ona
Naša 3-letnica jih je imela lani avgusta in smo bile normalno zunaj na vrtu,pa bolj proti večeru,ne v tisti vročini,tako,da jo lahko pelješ ven na vrt,samo v javnost pa seveda ne!user posted image

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vodene koze???
26.4.2008 12:57:28   
glen
Sem klicala pediatrinjo in mi je rekla da smo lahko na vrtu če nima vročine,samo naj nehodimo med ljudi.
Punce hvala za odgovore

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?