|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali fizični napor lahko vpliva na poškodbe ro...
5.5.2008 9:53:37   
Maja 26
Lepo pozdravljene rr-ovke.
Zanima me vpliv fizičnega napora na možnost poškodbe rodil.
Sem malo zakomplicirala, ane?
Da razložim. Stara sem 27 let, partner bo 29. Gradiva hiško, in sicer popolnoma sama,
v lastni režiji. Pri sami gradnji pa tak veste kak gre. Mešam mort, nosim cigle,
fosne, po stopnicah težka vedra morta, skratka vse...Sicer sva oba s partnerjem športno aktivna.

Osebno se po takšnem naporu ne počutim slabo, samo utrujeno. Maščoba je izginila,
mišice imam pa vsak dan večjeuser posted image . Na vsako uro do dve, imava kratko pavzico-cigaretuser posted image in potem naprej.
Res ni nama težko, me je pa malo prešinilo, ker me nekega večera bolel trebuh kot pred menstro.
Noseča nisem in tudi na naraščaju še ne delava. Zato včasih malo pretiravava, ker bi rada bila
s hiško čimprej konec. Med tednom delava 3-4 ure na dan ( po službi), med vikendom pa od 6-9 ur.
Sej, če bi hodila pa v fitness bi bilo pa skoraj istouser posted image .

Ali lahko fizični napor vpliva na zanositev ali na kakršenkoli način poškoduje rodila?
Prosim za mnenja.

Lp, maja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali fizični napor lahko vpliva na poškodb...
5.5.2008 10:12:54   
tinkatonka
Ali lahko fizični napor vpliva na zanositev ali na kakršenkoli način poškoduje rodila?
Prosim za mnenja.

Lp, maja


Pomojem mnenju ne. Če nisi noseča, lahko  počneš to. Pa vseeno po pameti, da se ne bosta prekurila.



_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Maja 26)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali fizični napor lahko vpliva na poškodb...
5.5.2008 10:17:35   
bambam
Jaz mislim, da si zaradi tega ne moreš poškodovati rodil. Če delaš v mejah normale, je to po mojem lahko samo plus, ker si aktivna. Edino na križ pazi, ker tega boš še krvavo potrebovalauser posted image .

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali fizični napor lahko vpliva na poškodb...
5.5.2008 11:20:21   
Maja 26
Hvala za menja. Potem verjetn res ne more bit nč narobe.
Če pa slučajno zanosim, bom pač nehala s fizičnimi deli.

Lep dan Vam želim, maja

(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali fizični napor lahko vpliva na poškodb...
5.5.2008 12:33:12   
katias
Tudi midva sma gradila hiško na podoben način kot vidva. Vsaj prve faze, ko moj pač vse to obvlada, jaz pa sem mu pomagala kar sem pač lahko. Vsak večer padla v posteljo in izkoristila ves dopust za delo (poleg morja). Ker sma pa bila med dopustom kar doma in seveda dosti skupaj, sem takrat celo zanosila in rodila ta pravega korenjaka. Seveda sem po rojstvu opustila fizično delo in se kar malo oddahnila. Delo napredovalo naprej, tako, da se poleti selimo. Mislim, da se ti z delim utrdijo mišice in imaš manj problemov. Brez skrbi nadaljuješ, potem pa še poskrbiš, da se sobice zapolnijo.

(odgovor članu Maja 26)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali fizični napor lahko vpliva na poškodb...
5.5.2008 15:01:07   
Maja 26
Katias, juhu v novo hiško že gresta...Noro fajn!
Midva pa načrtujema vselitev nekje sredina leta 2009....Me oz. naju pa že kr mal mika starševstvo...Čeprav se mi zdi, da bi mogla po vsej agoniji okrog bajte it najprej na en ta prav dopust!
Tak kot si rekla...Ves dopust za delo na bajti.

Lep dan ti želim, maja

(odgovor članu katias)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali fizični napor lahko vpliva na poškodb...
5.5.2008 20:24:01   
uršika***
Jaz tudi mislim, da nima biti kaj narobe. Kako so pa včasih ženske-naše babice delale na njivah, garale so cele dni, pa so naši starši normalni - no ja, skor normalniuser posted image user posted image .

(odgovor članu Maja 26)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali fizični napor lahko vpliva na poškodb...
6.5.2008 10:55:16   
Maja 26
Uršika*** se strinjam, poudarek je na skor...user posted image

Lep dan, Maja

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




varstvo otrok
marta82

Kaj vam je najpomembneje?

prijazna, prijetna vzgojiteljica /varuška (68%)

veliko dejavnosti in animacije (9%)

zdrava prehrana (5%)

dosleden urnik (3%)

veliko učenja skozi igro (12%)

drugo (prosim napišite kaj) (4%)


Število vseh glasov: 147

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!