|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vrocina?
9.5.2008 19:55:03   
*erika*
mene pa zanima koliko casa traja vrocina?moja 6 mesecev stara puncka ime vrocino ze od torka in vsak dan je visja kljub sveckam.danes je imela 40 stopinj pod pazduho in sem klicala p. in je rekla da to ni nic da bo slo ze dol.drugace mi zelo malo poje upam da je to normalno da manj poje ko ima vrocino,nevem...kaksne so vase izkusnje z malim dojenckem in vrocino?kaj ste naredile da je padla poleg sveck?

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vrocina?
9.5.2008 19:59:57   
metkica1
Poleg svečk jo lahko tudi okopaš v topli vodi (36, 37C) pa ji bo vročina padla.

Samo mi je pa čudno, da vama ni P rekla, da se prideta pokazat. Da ji pogleda ušeske, kri in vodo. No upam, da se pozdravita čimprej. user posted image
Me sva bolane vsak drugi teden že tretjič in sva danes spet dobile AB (vnetje ušes), tako da ne vem več, ker tole pa že ni več res. user posted image stare pa sva tudi dobrih šest, kot vidve.
Pa eno user posted image za vaju

< Sporočilo je popravil metkica1 -- 9.5.2008 20:02:55 >

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vrocina?
9.5.2008 20:15:50   
Naja30
Ja meni je tudi čudno, da ni rekla P, da se pridita pokazat.
Naši je najbolj pomagala kopel pri visoki vročini. Začneš s 37 stopinj in dodajaš hladno, da pride do 32.

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vrocina?
9.5.2008 21:09:05   
barbi007
Vztrajaj, pokliči še enkrat, povej, da mala slabo zgleda in pojdita do zdravnika. Škodit ne more.
LP

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vrocina?
9.5.2008 21:10:02   
*erika*
ja tak je bilo,rekla je da je zj itak ena faza nekih virusov da ni treba hodt in da bo sla cez pet dni dol vrocina.
hvala vama za odgovore


_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vrocina?
9.5.2008 23:21:49   
Lunc_a
najprej mora biti voda toliko vroča koliko je vroč otrok in potem postopoma ohlajaš.Ja ,baje nek virus razhaja,ampak če do jutri ne bo šla dol,priporočam obisk do dežurnega in kar izsili napotnico za v bolnico.ker bo to že 5 dan vročine

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vrocina?
10.5.2008 6:16:09   
anju
calpol sirup je pri nas pomagal bistveno bolj kot svečke. jedel pa ni NIČ, prav nič, samo se dojil. tako da se mi zdi neješčnost pri bolezni običajna.

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vrocina?
10.5.2008 14:23:07   
lubicamoja
Moja user posted image  stara 8 mescev se tudi že zdaj 3 dan bori z vročino ( 39, 40 stopinj ). Ima že 4 zobke, tako da sem jo včeraj peljala kar k pediatru, ker sem vedela, da od njih ni.
Dobili sva Hiconcil, ker ima vnetje bezgavk.. Sem pred njo kakšna dva dni že jaz bila prehlajena in se je nalezila.
Zdaj je postopoma že boljša... Vročina pada...

Kar pelji jo, kajti z vročino se ni za špilati.

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vrocina?
10.5.2008 15:47:44   
mini80
Jaz bi na tvojem mestu šla k zdravniku..

_____________________________

Življenje ni potica...

(odgovor članu lubicamoja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vrocina?
10.5.2008 21:57:18   
rose
Če vročina še ni padla, bi bilo dobro, da se greste pokazat. Sploh tako visoka vročina. In še ko praviš, da manj poje. Pri tako malih otročkih hitro lahko pride do dehidracije.

(odgovor članu mini80)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vrocina?
11.5.2008 21:58:28   
Solero
Moj mali (7 mesecev) je imel dva dni okrog 38,5 in sem mu dala sok rdeče pese. V dveh dneh ga je spil en liter, plus čaj, potem pa je minilo. Ja, pa svečke tudi.

(odgovor članu rose)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vrocina?
12.5.2008 9:24:47   
racman2
Calpol sirup pri teh majhnih ni fajn, ker je jagodni, razen če imaš ananasovega zaradi alergije.
Jaz sem zdej kupila Lekadol sirup, če bo dobila vročino.

(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vrocina?
12.5.2008 9:30:45   
Mišni
Kako je?

Meni se tudi zdi čudno, da vaju je pediatrinja kar po telefonu odslovila. Mnei je naša vedno rekla, naj se prideva pokazat, ker je otrok še tako majhen.

(odgovor članu racman2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vrocina?
12.5.2008 10:42:06   
*erika*
stvar je taka,moja hcerkica je bila v torek cepljena in je sele zvecer dobila vrocino in sm si rekla da je zaradi cepljenja,no potem ji po svecki pade in zaspi.ko se je zjutraj zbudila pa spet vrocina in se vecja kot dan prej in poklicem rece da je zaradi cepljenja ,da bo minila v toku dneva in adijo.no in vrocina se kar ni sla dol drugi dan pa 40 vrocina spet poklicem in rece ce bo jutri se vrocina naj se enkrat poklicem in pride jutri vrocina se kar vztraja in poklicem pa mi rece da je sigurno virus in da bo minilo a vrocina vztraja na 40.cel paket sveck sem porabla da ne govorim koliko zivcev sem porabla.no in vceraj smo koncno preziveli dan brez vrocine.upam da je nebo vsaj neki casa.tak sistem je tukj smotan 100 na uro,pol ko se pa kj hujsega zgodi si pa sam krivuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vrocina?
12.5.2008 14:42:17   
Caarmen
Moja skoraj 9 mesecev stara hči je dobila vročino prejšnjo nedeljo. Dala sem ji svečko pa je enkrat pomagaal drugič ne. Ponoči se nama je jokala celo noč. Zjutraj sem jo pelala k zdravnici, ki pa je rekla da je malo nahodna in da verjetno zobki rastejo( nimamo še nobenega). In naju poslala domov saj svečke pa imate ji lahko kakšno daste.

Hčera se je drla še celo popoldne tako da sem jo zvečer ponovno pelala nazaj. Pregledala jo je druga zdravnica. Imela je že močno vneto grlo. Vročine sva imeli do 39. Pregledala ji je kri in vzela vzorec iz grla. Poslal naju je domov vendar naročila naj greva ponoči v bolnico, če bo še vedno jokala.
Po enem tednu ima včasih še malo zamašen nosek.

Takoj pojdi k zdravnici. Otrok je tvoj in oni so dolžni da ga pregledajo, pa čeprav 5x na dan.

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?