
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: dva babyfona v isti hiši 11.5.2008 16:25:48
|
|
|
|
bskrle
|
Ne, sama ga nikoli nisem potrebovala, pač pustim vrata priprta.
|
|
|
|
|
RE: dva babyfona v isti hiši 11.5.2008 21:25:08
|
|
|
|
ajdaN
|
Mi jih imamo, pa je brez problema. Imamo pa 2 tako doma, kot na vikendu, pa tudi na morju smo jih lani imeli. Naša dva se med sabo ne motita. Res pa nimamo teh novih "fensi" zadev s 100 funkcijami in lučkami in glasbo... Ampak je eden star že cca. 10 let, eden pa vsaj pet. Delata pa brez problema. Je pa res, da na vikendu eden dostikrat ujame tiste postaje od "kamionarjev". Med sabo se pa ne motita.
|
|
|
|
|
RE: dva babyfona v isti hiši 11.5.2008 22:25:14
|
|
|
|
Spark
|
Jaz imam enega, ki ima dve postaji A in B, in potem naštimaš na enega. Ko sem ga dobila in ga vklopila sem slišala soseda iz sosednje hiše, kako nekaj govori . No potem sem prestavila. Verjetno so imeli enak babyfon.
|
|
|
|
|
RE: dva babyfona v isti hiši 11.5.2008 22:39:12
|
|
|
|
blak
|
Na dopustu smo imeli 4 babyfone-eh, 4 družine na dopustu , pa se niso nič motili med sabo.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiNorice ali vodene kozeNorice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Bosi koraki za zdrav razvoj?Ali je za malčka bolje hoditi bos, nositi bosonogo obutev ali klasične čevlje? Strokovnjaki poudarjajo, da način hoje po...
Zadnje s foruma
se vam zdi?cupacupskaksno je vase misljenje o nasih politikih?se jim neda ubadat z nami smrtniki (
29%)

radi nastopajo na tv oddajah in obljubljajo vse , naredijo nic (
65%)

se trudijo (
4%)

veliko so ze naredili (
2%)
Število vseh glasov: 256Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!