|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A ste oz. bile kdaj panične
12.5.2008 11:04:16   
Rozica25
... ko vam user posted image jokajo in ne veste kaj naredit, da jih potolažite in nič ne zaleže?

Jaz sem včasih panična, živčna user posted image user posted image , ko ne vem kaj naredit da bo ok. Sem user posted image user posted image user posted image user posted image

lp

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A ste oz. bile kdaj panične
12.5.2008 11:06:14   
lemavrica
Ja meni včasih popustijo živci ko kar joka in joka pa ne vem zakaj in pol se še sama zjokam. Ponavadi pomaga da se zjokam in pokličem moža, če ga pač ni doma.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Rozica25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A ste oz. bile kdaj panične
12.5.2008 11:07:31   
Mišni
Ne, jaz nisem bila nikoli. To pa res ne. Res pa sem bila stara 35, ko sem imela prvega otroka.

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
12.5.2008 11:09:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Rozica25)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A ste oz. bile kdaj panične
12.5.2008 11:09:25   
bsasab
Predvidevam, da se nisi dolgo mamica, ja, tudi pr meni je bilo isto, no vcasih se vedno je (lili je stara 5 mesecev), kaj naredit..., globoko vdihnit se poskusat pomirit pa jovo na novo, jih pestovat, bozat jih probat s cim zamotit, da pozabijo na jok..., druga ti ne vem povedat...je pa res da je to cisto neka nova, tuja stvar, na katero se je treba cim prej navadit, in prej ko se bos sprijaznila da otroci pac jocejo, prej bo bolje..., a ja pa se to, ce si zivcna ti, po zivcen in nemiren tudi otrocek, res se probi sprostit....

Pa cim manj zivcnosti in napetosti...


_____________________________

5.12.2007 nam je Miklavz prinesel najlepse darilo doslej...

(odgovor članu Rozica25)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A ste oz. bile kdaj panične
12.5.2008 11:10:34   
Annny
Ne, nikoli. Res pa je, da hčerka nikoli ni jokala dalj časa oz. sem hitro ugotovila, kaj ji ne paše..najbolj se je potolažila kar z dojenjem...tako je bilo to pri nas..Lp

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A ste oz. bile kdaj panične
12.5.2008 12:10:07   
srki
Sem bila ja, bilo je en ponedeljek, v soboto pa sem iz porodnišnice prišla. Dete je tako neusmiljeno jokalo, moj je kar ven ušeluser posted image , ker ni vedel, kaj naj, dobro, da je bila mami doma, da ga je malo ona tolažila.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A ste oz. bile kdaj panične
12.5.2008 12:18:40   
zabica26
U bistvu ne, ker tudi otrok ni nikoli tako neutolažljivo jokal.
Sem si pa zapomnila besede patronažne, ki rekla, panična mati-paničen otrok. In pri nas je kar držalo...če sem bila kdaj nervozna, sem hotla kaj na silo, na hitro, je otrok takoj odreagiral kontra. Tako da... lahko rečem, da sem bila zelo mirna mamica. No, sem še. user posted image



(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A ste oz. bile kdaj panične
12.5.2008 12:23:13   
Anonimen
Ja, ko je imel krče in je blo res hudo. Čisto sem bla panična oz. v strahu. Večkrat sem tudi jaz jokala zdraven, ker mu nisem mogla pomagati. user posted image  To je bilo do kakšnih 3 mesecev. Sem se pa poskusila čimbolj skulirat, ker user posted image  vse čuti. Mi pa ni vedno uspelo. user posted image

Zdaj je ok. user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu zabica26)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A ste oz. bile kdaj panične
12.5.2008 12:26:59   
*tajda*
Ko je imel krče in sem tudi jaz jokala zraven ker nisem znala pomagat,ampak zdaj je vse v najlepšem redu.Ja začetki so težki.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A ste oz. bile kdaj panične
12.5.2008 12:46:26   
Naja31
Ne panična, ampak zvečer tako utrujena, da mi gre od tega včasih na jok. Pa pri večernem in nočnem uspavanju imamo take težave, da sem na trenutke čist obupana, ker nič ne zaleže, da bi zaspal. Ne dojenje, ne nošenje, ne petje, ne duda,.....

Sicer pa sem že prvič preživela. ni vraga da zdaj tudi ne bom. user posted image


(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A ste oz. bile kdaj panične
12.5.2008 12:49:01   
lelčy
Ja, ko je imela prvič krče. Bila sem sama doma ker je moj pomagal nekaj svojim staršem, mala je dobila krče in sem jo nosila in tolažila dobre 4 ure, sploh nisem več vedla kaj naredit. ko je končno zaspala sem se usedla zunaj na klop in jokala kot zmešana.

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A ste oz. bile kdaj panične
12.5.2008 12:49:32   
Ninica
Tudi jaz sem bila živčna, to pri prvi user posted image , ko je imela krče in je tulila in tulila, ter nismo več vedeli kaj z njo in kako ji naj pomagamo. Grozno je bilauser posted image ,ko se spominjam nazaj.  Sama sreča, da druga user posted image  ni imela krčev. Smo si kar oddahniliuser posted image

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A ste oz. bile kdaj panične
12.5.2008 13:01:15   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: zabica26

panična mati-paničen otrok.



Se strinjam. zato sem našega, kadar ga je kaj mučilo in je je dalj časa jokal, dala kar mojemu, ko se je že navadil in ni več pred hišo bežal, ali pa moji mami. Enkrat sem bila prav začudena, ko je pri meni jokal, sem bila vsa znervirana, ga je pa mami vzela, se je pa čisto umiril.

(odgovor članu zabica26)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A ste oz. bile kdaj panične
12.5.2008 13:18:55   
annie
Ja, prva 2 meseca, ko so ga malce krčki matrali in nisem imela koga zraven, da bi mi ga vsaj malo prijel v roke, ker z možem sama živiva user posted image ....ampak sedaj pa je druga zgodba...če sem jaz kaj žalostna, pa me vedno on v dobro voljo spravi, ker je tak zlati otrok in vedno nasmejan, da potem drugače res ne more bit user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?