|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kako obleci 6 mesecne dojencke?
15.5.2008 15:04:15   
Pia77
IZVIRNO SPOROČILO: ThinkPink
Če bi jaz poslušala svojo mamo, bi še zdaj imela kapico in bila v zimski vreči. user posted image


Moja je danes tut pojamrala, ko sva šla ob 11h na sprehod v bodiju s kratkimi rokavčki (pa v pajacku brez podplatov in nogavičkah...). V dokaz, da sem imela prav, sem ji dala za potipat, kako žareče dlani je imel, ko sva prišla nazaj... Pa sva bla večinoma v senci!

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kako obleci 6 mesecne dojencke?
15.5.2008 20:39:42   
Alfabeta
Naša pa je bila danes v bodiju z kratkimi rokavi, hlačah do 3/4, brez nogavic in copatkov. Ker je bilo 28C! Na glavi pa je imela klobuček, zaradi sonca. Zunaj je pa bila od 12 ure do 18.

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kako obleci 6 mesecne dojencke?
15.5.2008 20:55:14   
mateyka
No, je pa res, da smo Slovenci glede oblačenja in vetra ali pa prepiha posebna zvrst patronov.



ja, je kar res. jaz našo pozimi nisem nikoli toliko oblačila kot sem brala da jih punce tukaj, pa smo takrat stanovali na severu švedske (sam jo pa oblačila kakor so tam oblačili druge dojenčke). edino kar je "tricky" je, da recimo tukaj spomladi (kaj češ, celinsko podnebje) temperatura zelo niha in je razlika tud po 15 stopinj dan-noč. sem se malo lovila na začetku, zdaj pa postaja bolj toplo in bo lažje (vsaj zame) user posted image

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kako obleci 6 mesecne dojencke?
15.5.2008 21:06:56   
emaa
Jaz moja dva oblačim po britanski šoli, se pozna, da je moja mama britanka, pa nista veliko bolana, lani v taki vročini (pri 5 mesecih) sta imela bodi kratek rokav in tričetrt ali kratke hlače. Spala sta pa celo zimo pri na kip odprtem oknu. Moja tašča pa je slovensko fanatična na prijeten prepih, ki nobenemu ne škodi. 

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kako obleci 6 mesecne dojencke?
15.5.2008 22:51:12   
VANILI
neži!!! a si user posted image ti moja kolegica???

_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kako obleci 6 mesecne dojencke?
16.5.2008 10:41:06   
*erika*
joj!!!samo ne vem zakaj so vse tasce enake moja non stop neki tezi,vsak dan ima pripomobo kako oblecem svoja otroka.to je pa res cudno zakaj so vse takeuser posted image

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?