|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zmatrana
16.2.2005 18:28:23   
taj2004
Ze 5 dni imam vrocino in sem prav brez moci. Po stanovanju hodim z medicinskimi maskicami da se nebi Taj nalezel, za znoret.... Upam da cimprej ozdravim ker sem stufa in zmatrana:((

Kako pa ste ve mamice vas je zgrabila ta epidemija ali ne??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zmatrana
16.2.2005 18:30:13   
babylove
Mene ni noben virus našel, zmatrana pa sem vseeno :(.

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zmatrana
16.2.2005 18:40:13   
Tejči
Saj bo minilo, pol pa boste spet vsi kot sončki:)

Jaz tud nisem bolna, ampak me to vreme tu v Bruslju prav izčrpa-celi dan bi samo spala, ampak mi pikica ne pusti:)-

LP, Tea:sloncek:

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zmatrana
16.2.2005 18:50:49   
taj2004
Tejci;

Kaj pa ti v Bruslju?? Kako vreme pa imate?

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zmatrana
16.2.2005 19:29:22   
Tejči
Malo smo si privoščili dopusta:) Smo šli na obisk k mojim staršem.

Vreme: zmantrano. 20 min sončno, pol dež, pa sneg, pol spet sonce,... pa veter obvezno. Tak, da na sprehodu nas je fajn nazeblo, razen mali je bilo toplo, ker smo jo fajn dol zadekali:)- V kratkem bom tak kakšen albumček naredla, pa boste lahko videle kako zgleda tukaj-saj je kar zanimivo, drugače kot v Slo.;)

LP, Tea:sloncek:

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zmatrana
16.2.2005 19:53:41   
lin
Da potrkamo smo mi še vsi zdravi in upam da bo tako tudi ostalo.:bravo::bravo::bravo:Smo pa ful na svežem zrakako da burja vse bacile proč odpiha!:)-:)-:)-

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zmatrana
16.2.2005 20:49:38   
Lunca1
Jaz se jim zaenkrat še ogibam:).

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zmatrana
17.2.2005 6:56:26   
BARBARA R.
Pri nas so že vsi preboleli, sedaj sem pa še jaz na vrsti. Boga Kristina ima celo bronhitis. Že en teden se borimo z njum. Noče in noče kisik v kvi zrasti na normalo. Ostaja kar na 93, na meji za v bolnico. :((

:muca:

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?