|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kakšna temperatura mleka
16.2.2005 21:06:51   
Pinja
...mora bit :ups:? Ker imamo pomankanje :((, bom vzela zalogo iz skrinje, pa ne vem na koliko naj segrajem. Moram kaj prevret :zmeden:?

Takoj jutri grem po sezam, :hudicek: da ga nisem že kupila. Pa kaj, ko je blo pa mleka za dvoja lačna usta, zdej pa skor nič. Se iz obeh dojk ne naje dost, prej pa niti ene ni pojedla :zmeden2:!

Pa čimprejšne odgovore prosim, ker grem zdaj previt, pol bo hotla pa papcat, mami pa nič skuhano :)- :)- :)-
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kakšna temperatura mleka
16.2.2005 21:08:11   
Lunca1
37-38°C, ker se pol itak mal shladi. v bistvu na telesno temeperaturo oz. toliko da ne čutiš kaplice na zapestju.

Lp Lunca

(odgovor članu Pinja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kakšna temperatura mleka
16.2.2005 21:15:00   
Pinja
Lunca hvala :)!

Pa še neki, a lahko mleko 2x pogreješ :ups: je zdej glih zaspala, jst pa že segrela :(, al morm drugo vrečko vn vzet :((?

(odgovor članu Pinja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kakšna temperatura mleka
16.2.2005 21:18:45   
Lunca1
Jaz ga sicer nikol ne zmrznem, ampak ga tud včasih dvakrat pogrejem, ker ne sprazni cele flaše. Ene so sicer proti temu, ampak če boš mal dogrevala, po moje ne more bit kakšne večje škode.

Mogoče bo še katera druga pokomentirala tole.;)

(odgovor članu Pinja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kakšna temperatura mleka
16.2.2005 21:33:58   
Pinja
Ja bom tud jst pogrela, ker mam samo tri vrečke v zmrzovalniku :((! Bom zdej vsako priložnost izkoristla, da kej izpumpam, ker je tole kriza.

A imate kako prilagojeno mleko doma za vsak slučaj? Jst sem čist neorganizirana :ups:, ker sem bila prepričana, da mi ne more zmanjkat mleka. Samozavest pa taka 8)! Zdej pa moj :duda: skor strada, dec je pa sitn, ker otrok joka od lakote :grrr:. Pa sej ma veeelik zaloge :)- :)- :)-,5,5kg pri 7 tednih :bravo:!

No kje ste punce z nasveti ;)?

(odgovor članu Pinja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kakšna temperatura mleka
16.2.2005 21:49:23   
Jančika_
Poskusi s sezamom, meni in še mnogim je pomagal.

http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?pogled=2&id=29006&msg=259847&idk=88

Jaz ga zdaj že pet dni ne pijem več, pa imam še vedno dovolj mleka.

(odgovor članu Pinja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kakšna temperatura mleka
16.2.2005 21:57:10   
Pinja
Janička, grem takoj jutr nabavt tale sezam, pol pa zalogo za cel let nardim :)- :)- :)-, da ne bo naša pupa lačna!

Je prej tolk :((, da je od izčrpanosti zdej zaspala pri očiju v naročju, ji tud do mlekca več ni!

Bom pa sporočila, če pri meni tud deluje sezam ;)

Grem previjat pa futrat, ker sem zelo :zaspan:

:sloncek:

(odgovor članu Pinja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kakšna temperatura mleka
17.2.2005 10:05:29   
Lunca1
Mi dodajamo Aptamil1.

(odgovor članu Pinja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?