|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sanje
17.2.2005 7:13:09   
Kris
Pozdravljene,


ponoči sem imela tako lepe in čudne sanje, kot bi bila resničnost.

Tako enostavno sem rodila fantka - lepega, srčkanega, živahnega.

V sanjah sem mi je zdel moj sinček zelo živahen.

Joj, kako lepe sanje. Škoda, da so samo sanje.

Tudi porod je bil brez bolečin in hiter.

Zanimivo. Verjetno se preveč obremenjujem s tem, da že ponoči o tem premišljujem.

Je katera imela podobne sanje..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Sanje
17.2.2005 7:17:01   
Skye
tud jaz sem že sanjala, da sem rodila....:duda: sem razločno videla...še zdaj bi ga lahko opisala, kako je izgledal....sam kaj, ko so to bile samo sanje:(:(

Baje naj bi sanje o dojenčku ne pomenile nič dobrega...sem slišala:zmeden::zmeden:

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Sanje
17.2.2005 7:18:09   
Kris
Kaj res? Nisi se pozanimala, kaj naj bi to pomenilo.

Moram malo pobrskati...

Grem raziskovat.


(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Sanje
17.2.2005 7:18:41   
biba77
Danes ponoci ne, sem pa ze sanjala:
:metulj: svoje rojstvo,
:metulj: rojstvo mojega sina in
:metulj: da sem dobila hcerko, ampak tam so se sanje zacele tik po rojstvu.
Ce to kaj pomeni?:zmeden2:

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Sanje
17.2.2005 8:04:40   
pupika
Tudi jaz sem sanjala tisto noč pred prvim pregledom, da sem rodila sinčka. Meni se je zdel tako lep, nežen, tako zelo sem ga stiskala k sebi, ker sem se očitno nečesa bala. Še sedaj se spomnim kako sem ga stiskala k sebi, v bistvu se nisem hotela ločit od njega niti za hipec.
In potem sem na prvem pregledu izvedela, da moje pikice ni ali pa ne raste.

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Sanje
17.2.2005 8:39:12   
koala
Moja oma je vedno rekal, da bo v hiši kreg, če sanja rojstvo, kadra pa rojstvo sanja moja mama pa se vedno zgodi v krogu bližnjih ali pa znancev kakšna nenadna smrt:zmeden::zmeden::zmeden:. Upam da pri tebi pomeni kaj boljšega

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Sanje
17.2.2005 8:48:49   
larisa
brrrrrrrrr, me je kar groza ko tole berem

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Sanje
17.2.2005 8:56:45   
pupika
Punce da vas malo potolažim, jaz sem sanjala že pred leti ko je bila moja mlajša sestra noseča, da je dobila punčko in se ni nič groznega zgodilo, pa še moja sestra je sanjala da je rodila punčko. In res je rodila punčko.

Kolkor sem jaz zasledila v sanjskih knjigah naj bi porod otroka pomenil začetek nekaj novega.

Lahkjo si pogledate sanjsko knjigo na internetu

http://www.piara.net/sanje.html

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Sanje
17.2.2005 9:14:59   
TANTRA
Jaz sem že večkrat imela sanje o dojenčku, kako sem ga rodila, dojila...in nikoli se ni zgodilo nič slabega, zato te lahko potolažim, da so le odsev tvoje notranje želje...9nebesa
Jaz se spomnim prvih sanj o punčki. Še preden sem rodila obe hčerki....9nebesa
Stala je na hodniku moje bivše srednje šole, žalostna prestrašena. Bila je še majhna. Vsi so jo gledali, vendar je nihče ni maral. Jaz pa sem jo vzela v naročje in ji rekla: jaz te bom vzela, moja boš in punčka se je stisnila k meni. Občutek je bil božanski. V istem letu sem rodila hčerko...
Ja sanje o otroku so res lepe....:rozica:9nebesa

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Sanje
17.2.2005 9:18:30   
buškica
Pravijo da sanje o rojstvu otroka pomenijo začetek nekaj novega, eno obdobje zivljenja se konča. Pri meni je bilo že tako. Ko sem začela v živo sanjati da rojevam, sva se z mmojim prejšnim fantom razšla po šestih letih. Tako da ni dobro o rojstvu sanjat.
lp
buškica

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Sanje
17.2.2005 10:38:46   
Nyah*
Tudi jaz mislim, da so tvoje sanje, kris, le odsev notranje zelje9nebesa, hrepenenja po dojencku. Vedno mislimo na to, se ponoci nimamo miru, ane, pa noce in noce ratat!
Slabo bi pomenilo, ce bi porod sanjala katera kar tako, in ne mi, ki si tako zelimo :duda:.

Jaz sem sanjala fantka, od rojstva sem ga spremljala, pa do 3 leta, vse v sanjah, se danes vem, kaj imel obleceno.:metulj: Tako je bil srckan....:(( POtem se pa zbudis, pa vidis da ga ni...:((

Ampak bo ze, jaz sem otimist, boste videle, vse bomo kmalu srecke:nosecka:

LP

Nyah:metulj::sloncek:

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Sanje
17.2.2005 10:58:29   
Anonimen
Tudi jaz sem že večkrat sanjala:duda:.Predvsem večkrat v času odkar si želim:duda:.
Sanjala sem že porod, kako me fant drži za roko, kako gledam dol in vidim glavici in nič ni bolelo in potem tisti prčudovit občutek, ko ti dajo otročička v naročje:rozica::rozica:
Sanjala pa sem tudi že večkrat da imam približno dve leti starega otroka in se drživa za roke in greva na sprehod:rozica:
Le spol otroka se od sanj do sanj spreminja:zmeden:.Verjetno zato, ker bom imela dva in bosta par:bravo:.

Radi se imejte,Srček

(odgovor članu Kris)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Sanje
17.2.2005 11:02:29   
saba
jaz pa od kar sem noseča, sanjam same grde stvari...in sploh ni lepo. Niti enkrat pa nisem sanjala rojstvo otroka.



rojstvo sem sanjala ko sem septembra imela ss. Pred tem serm sanjala, da sem rodila tako majhnega fantka, da sem ga držala v eni dlani in zdraven sem se jokala ko dež. Bilo je zelo žalostno. No čez nekaj dni sem imela ss.



(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Sanje
17.2.2005 11:10:28   
Teya
Tudi jaz sem, preden sem zanosila fullkrat sanjala svojga otročička....celo ime se spomnim....mislim pa, da odkar ga resnično nosim pod srčkom, nisem imela še podobnih sanj :(

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Sanje
17.2.2005 11:21:21   
borovnička
joj, men se zadnje čase tud dost sanja o dojenčku. Enkrat sem ga celo rodila, no nazadnje pa sem takoo zeloo v živo sanjala, da držim svojo :duda: punčko v naročju, da jo božam pa k sebi stiskam. Pa taaakeee lepe učke je mela, pa prstke. Tako u živo se mi je sanjal, da ko sem se zjutraj zbudila, mi je šlo kar na jok. Kot, da bi mi nekdo jo ukradel :( Moram jest mal sanjsko knjigo v roke vzet.

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?