|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NORO-Grosuplje tudi čisto poln
20.5.2008 12:57:04   
ZmajTolovaj
Helimaša, a ma ta varuška na Obrtniški več otrok? Koliko pa stane? Jaz bi načeloma rada kakšno z več otroki ... No, enih par bi že bilo fajn da jih ma.
Picikato matic, meni se tudi ne zdi tako grozna tragedija 16. mesto, samo ne bi pa bila rada preveč optimistična - kar se mene tiče, smo zviseli, če pa SLUČAJNO kaj bo, bo pa fešta. user posted image V Grosuplju smo dve leti in pol, moja mala čebelica je danes dopolnila 10 mesecev (je tud 20. rojena, ampak julij '07) user posted image
Moram pa komentirat še odgovor z občine - jaz se čist strinjam, da so se tudi občinarji znašli v problemih, ker zdaj bodo (bomo user posted image ) vsi njim težili; in v včerajšnjem Delu je tudi pisalo, da občine že dolgo opozarjajo na problematiko, ampak denar pa vseeno pride od države, ta ga pa ne da - samo sprejema populistične predvolilne zakone, občine pa se morajo po svoje znajt.
Tako da letos menda prvič ne bom v dilemi, koga volit - tistega ki bo najbolj ropotal o financiranju vrtcev user posted image user posted image Ponavadi sem šla po sistemu eliminacije. user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: NORO-Grosuplje tudi čisto poln
20.5.2008 13:07:49   
helimaša
sej ne vem kaj naj rečem......najboljši je pa ta zadn stavek.......vpraš če ti bojo oni kšno zrihtal......mater so pa res pametni.......

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: NORO-Grosuplje tudi čisto poln
20.5.2008 13:26:09   
Nenny
Ojla,

ja ne vem no, mi smo pa kar 35 na čakalni listi ......vsi ste kar nekaj okol 20 mesta. Sem pa brala odgovor občine.....ja no, zato so strici na položajih, da znajo ful velik nakladat in nič povedat. Sploh pa tista izjava o lanskem letu...kao da skoraj da ni blo zavrnjenih.... Ne, ne , kje pa....Ah kr neki.

Dobr da smo našl privat varuško, pa me kr mal briga....in drugo leto bom mela celih 5 točk zarad zavrnitve.....seveda če bodo upošteval, ne pa tko kot lani......kar 0 točk sem dobila, pa se pritožila in še zmeraj 0.....KR NEKI...

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: NORO-Grosuplje tudi čisto poln
20.5.2008 14:04:40   
picikato matic
......... joj mi je prekipelo ko sem prebrala odgovor iz občine ....... bla bla bla, lani smo bili na 48 mestu - no kako so bili potem skoraj vsi otroci sprejeti - NAKLADANJE IN PRELAGANJE KRIVDE NA DRUGE. Poslala sem tudi pismo na min. za šolstvo. Sporočim njihov odgovor ...... najvrjetneje šele enkrat po novem letu   user posted image

Klicala sem varuško na Obrtniški .... imela je s.p., ampak ne opravlja več te dejavnosti. Tako da tudi tukaj ni nič user posted image    Draga pa je bila ZELOOOOOO - sem zasledila star oglas na netu: 2,5 € na uro!!!!!!!




(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: NORO-Grosuplje tudi čisto poln
20.5.2008 14:09:58   
helimaša
a ni več varuška.......hmmmmm......sej ni čudn k pa ni mela nbenga otroka za pazit......ker je bila predraga.......pa še malo čudna povrhu vsega.......

(odgovor članu picikato matic)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: NORO-Grosuplje tudi čisto poln
20.5.2008 14:28:33   
Ženkica
IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

a ni več varuška.......hmmmmm......sej ni čudn k pa ni mela nbenga otroka za pazit......ker je bila predraga.......pa še malo čudna povrhu vsega.......


Na žalost se ji je šlo samo za masten zaslužek............moja opažanja pač.

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: NORO-Grosuplje tudi čisto poln
20.5.2008 14:59:14   
Nenny
IZVIRNO SPOROČILO: Ženkica

IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

a ni več varuška.......hmmmmm......sej ni čudn k pa ni mela nbenga otroka za pazit......ker je bila predraga.......pa še malo čudna povrhu vsega.......


Na žalost se ji je šlo samo za masten zaslužek............moja opažanja pač.



Ja čist res. Ker tale biznis po normalnih cenah sploh ne bi smel bit problem...sploh v Grosupljem ne

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: NORO-Grosuplje tudi čisto poln
20.5.2008 16:38:12   
ZmajTolovaj
Sploh pa tista izjava o lanskem letu...kao da skoraj da ni blo zavrnjenih.... Ne, ne , kje pa....Ah kr neki.


Ja sej ta izjava se je men tud čudna zdela, ko sem to prebrala, sem si ravn naslikala vas ženske na uni kavici v Lumpijevem kotičku, še delfinčica je bila zraven, ko ste mi v en glas rekle POZAB NA VRTEC, pol pa tole preberem. No, valda, mal morajo naložit.
Dajadada, si ti dobila kak odgovor? Najboljš da si tole kar nekam shranijo pa copy-paste sistem, da ne bo treba vsakič tok pisat. user posted image
Ja Obrtniška je takoj tuki zraven mene, zato sem spraševala, ker je res fina lokacija, mi smo doma nad pekarno Ahmetaj in mi je čez cesto, pa vsak dan grem skor tam in mi je všeč, lepe hiše, vrtovi ... Ampak 2,5eur na uro? Se sploh ne sliši tok, pol grem pa računat ... user posted image





_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Nenny)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: NORO-Grosuplje tudi čisto poln
20.5.2008 16:40:19   
ZmajTolovaj
Poslala sem tudi pismo na min. za šolstvo

U! user posted image user posted image
Jaz bom tud. Sicer sem enega že poslala, pred ene pol leta, ko so na TV flancali o vrtcih in mi je pisker odnesl, tok mi je pritisk narastu, ampak sem dobila nazaj pol strani nakladanja in čist nič pametnega not.
Vseeno, treba je TEŽIT, TEŽIT, TEŽIT!!
user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: NORO-Grosuplje tudi čisto poln
20.5.2008 17:21:17   
atea
Kaj mislite , kakšna naj bi bila prava cena za privat varstvo v Grosupljem ?

(odgovor članu Nenny)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: NORO-Grosuplje tudi čisto poln
21.5.2008 7:18:40   
*raci*
od 200 do 300 eur na mesec

(odgovor članu atea)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: NORO-Grosuplje tudi čisto poln
21.5.2008 10:40:11   
zaspanko
Živjo!

a ima mogoče katere dokument ali link na sistem točkovanja za vrtce v Grosuplju?

Drugače pa je človek res lahko razkurjen, ker je videt, da se gredo letos vsi  poceni politiko na račun otrok.. od butasto nepremišljene vlade, do Jankovičevega kontriranja in praskajočih riti v grosupeljskem občinskem svetu, ki je zase seveda poskrbel za ustrezne prostore. Banda.



(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: NORO-Grosuplje tudi čisto poln
21.5.2008 11:10:24   
Nenny
http://www.vrtec-kekec.si/pravilnik_o_sprejemu_otrok_v_vvz_kekec_grosuplje.html


Evo 16 člen.....

Koliko staršev iz G na RR  user posted image

(odgovor članu zaspanko)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: NORO-Grosuplje tudi čisto poln
21.5.2008 14:17:51   
liza01
Pozdravlejni!

Danes je bil poslan dopis županu o spoštovanju zakona, ki narekuje da mora vsem otrokom zagotoviti prosto
mesto oz. raspisati koncesijo, podpisanih je bilo 12 staršev.
Danes je bil objavljen tudi članek v Delu, prav tako bo en objavljen tudi jutri.
Sedaj se nas je že kar nekaj nabralo, vendar pa več nas je bol bomo močni,
zato prosim javite se nam na zdruzenje.starsev@gmail.com

lp

< Sporočilo je popravil liza01 -- 21.5.2008 14:21:44 >

(odgovor članu Nenny)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: NORO-Grosuplje tudi čisto poln
21.5.2008 16:45:50   
zanka
Lp pozdrav mamice.
Mi smo tudi iz Grosuplja. Vrtec dobili zavrnjenuser posted image (smo pa na 10. cakalni listi). Ugovor sm ze napisala in oddala osebno.
V dopisu iz vrtca o zavrnitvi je pisalo , da imamo 14 dni casa za ugovor. Ampak, moj tast je nasel njihov pravilnik v katerem pise, da je casa po zakonu za ugovor 8dni in ne 14dni. Tko, da????
Za privat varstvo se mizdi cena 2,5eur se dokaj poceni. V Ljubljani so cene duple. Ceprav za moje financno stanje je se 2,5eur predrago.  Tamale itak nimam kam dati. Sm klicala par zensk v Grosuplju, ki naj bi imele varstvo. Ampak so vse odnehale s tem. Bi pa prosila, ce pozna katera se kako varusko v Grosuplju za telefonsko. Kajti zacnem z delom s prvinm junijem in nimam tamale kam dati.

_____________________________

"tat twam asi"

(odgovor članu liza01)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: NORO-Grosuplje tudi čisto poln
21.5.2008 16:59:29   
ZmajTolovaj
V dopisu iz vrtca o zavrnitvi je pisalo , da imamo 14 dni casa za ugovor.

Jaz mislim, da so si potem sami krivi, če tako napišejo, potem si nimajo kaj zmišljevat in morajo upoštevat vse pritožbe. Drugače pa 10. mesto na seznamu ni tako švoh, mogoče vam pa rata?
Sem pa prebrala tudi članek v Delu, sicer je več ali manj eno in isto trinajstkrat okrog obrnjeno in prežvečeno (občine nimajo denarja, vlada sprejema zakone mimo njih, LJ samo za ljubljanske otroke ...), ampak treba je na problematiko opozarjat in je čisto prav, da se o tem čim več piše.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu zanka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: NORO-Grosuplje tudi čisto poln
21.5.2008 19:18:10   
zanka
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj


Drugače pa 10. mesto na seznamu ni tako švoh, mogoče vam pa rata?




Upam, da nam res rata. Bomo videli. Drzim pesti zase in za vse druge.

_____________________________

"tat twam asi"

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: NORO-Grosuplje tudi čisto poln
22.5.2008 7:43:15   
*raci*
veš kaj, zdej pa tud mene mal skrbi zaradi roka pritožbe, namreč tud jaz pripravljm,a mi še ni uspel oddat. Ta dva različna roka sem tud jaz opazla, samo, za moje pojme velja tisti, ki ga dobiš v roke, kdo pa gre gledat njihov pravilnikuser posted image

(odgovor članu zanka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: NORO-Grosuplje tudi čisto poln
22.5.2008 8:22:17   
Nenny
IZVIRNO SPOROČILO: zanka

Za privat varstvo se mizdi cena 2,5eur se dokaj poceni. V Ljubljani so cene duple.


Oprosti, ampak moram pokomentirat tole. 2,5 eur na uro * 9 ur * 20 dni pride kar 450 eur.....a v Ljubljani pol pa pride 900 na mesec za enega...user posted image user posted image user posted image

Verjetn da ni glih tako...je ta 2,5 kar visoka...

(odgovor članu zanka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: NORO-Grosuplje tudi čisto poln
22.5.2008 9:29:48   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: Nenny

IZVIRNO SPOROČILO: zanka

Za privat varstvo se mizdi cena 2,5eur se dokaj poceni. V Ljubljani so cene duple.


Oprosti, ampak moram pokomentirat tole. 2,5 eur na uro * 9 ur * 20 dni pride kar 450 eur.....a v Ljubljani pol pa pride 900 na mesec za enega...user posted image user posted image user posted image

Verjetn da ni glih tako...je ta 2,5 kar visoka...


Mogoče je mislila na občasne varuške, a la študent varianta, za kdaj pa kdaj, ko greš v kino al kaj podobnega? Ker sem jaz tud šla računat, kaj točno pomeni 2,5 na uro in me je tud fajn stisnlo ..
*raci* jaz bi jim njihov dopis pod nos pomolila, če bi kdo kaj težil z zamujenim rokom. Če oni v obvestilu napišejo 14 dni, pol noben ne bo šel še enkrat preverjat v raznih pravilnikih, ne?  user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Nenny)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: NORO-Grosuplje tudi čisto poln
22.5.2008 10:02:21   
Jenny*
Živjo, jaz tudi iščem varstvo, ker nisem dobila vrtca...
A mogoče  katera kaj več ve o registriranem zasebnem varstvu pri tistih, ki imajo teniško igrišče čisto na začetku Mlačevega?

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: NORO-Grosuplje tudi čisto poln
22.5.2008 10:11:31   
ZmajTolovaj
dajadada, ti si s tistga konca? hm, kje pa je tenis plac? ... se pa zdele ne spomnim. a veliko mlačevo? al malo?

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Jenny*)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: NORO-Grosuplje tudi čisto poln
22.5.2008 10:25:34   
Jenny*
Tenis plac je na desni strani, ko se pelješ iz Gros. proti vel.mlačevu, ko je tam ena fensi hiška mal bol na samem.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: NORO-Grosuplje tudi čisto poln
22.5.2008 11:52:37   
*raci*
odsvetujem, tam so v varstvu Jankoviči in Čeferini, in imajo prioritete pri varstvu z varuško so družinski prijateljii tako, da so drugi v ozadju. Tud jaz sem imela tam dogovorjeno mesto, pa sem v zadnjem momentu odpovedala, ker sem od treh znancev slišala tri dost podobne situacije- nič dobrega v glavnem. 1,5 leta nazaj je bila cena350 EUR.

(odgovor članu Jenny*)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: NORO-Grosuplje tudi čisto poln
22.5.2008 12:01:24   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: Jenny*

Tenis plac je na desni strani, ko se pelješ iz Gros. proti vel.mlačevu, ko je tam ena fensi hiška mal bol na samem.

Jaaaaaaaaaaaaaaaa že veeeeem ... Ko sem zmer hotla mal not poškilit, kaj je ta fensi zadeva, pa je okol in okol vse zaraščen ... Ja, vem. Uf, ja.
user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Jenny*)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?