|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: vgnezditev jajčeca ?
3.7.2008 13:22:04   
tejč76
Halo, kdaj bi pa ti že morala met user posted image . Nekam dolgo to pri tebi traja. Le kaj neki naj bi to pomenilo?

(odgovor članu D.Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: vgnezditev jajčeca ?
4.7.2008 8:26:01   
baby bum
ja M še kar nimam zdaj mi že zamuja kakih 5 dni misliš da je kaj druga
user posted image

(odgovor članu tejč76)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: vgnezditev jajčeca ?
4.7.2008 17:07:58   
Žaka
Do menstruacije še 3 dni. Danes imam filing da bom tečko dobila. Nikoli mi ne prehiteva. Dopoldne sem na hlačkah opazila pikico sveže krvi. Zdaj pa nimam ničveč krvi samo malo rjavkastega izcedka. Kaj mislite da je vgnezditvena ? Aja pa še v predelu ledvic me boli.

(odgovor članu tejč76)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: vgnezditev jajčeca ?
5.7.2008 9:55:57   
baby bum
oj
Pojdi delat test pa boš najbol vedela če je vgnezditvena
Jaz ti želim da žagledašuser posted image

držim pesti

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: vgnezditev jajčeca ?
5.7.2008 12:28:28   
*zabica*
IZVIRNO SPOROČILO: Žaka

Do menstruacije še 3 dni. Danes imam filing da bom tečko dobila. Nikoli mi ne prehiteva. Dopoldne sem na hlačkah opazila pikico sveže krvi. Zdaj pa nimam ničveč krvi samo malo rjavkastega izcedka. Kaj mislite da je vgnezditvena ? Aja pa še v predelu ledvic me boli.

isto pri meni, vceraj (2 dni pred menstro) sem opazla madez na hlackah, 2x malo obarvan WC papir, danes tud rahel madez  na WC papirju...pojma nimam kaj se dogaja...glede na to da imam ciklus na 26 dni mi tud test verjetno se nebi pokazal...ali mislite da je mogoce  vseeno smiselno delat test?
Najbolj pa me podrazi to, da sem imela vsskozi redne menstruacije, točno na 28 dni, zdaj pa ko sva se odlocila za bebiko, se je ciklus popolnoma podrl in mi hormoncki resno ponagajajo vsake tolko casa user posted image

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: vgnezditev jajčeca ?
5.7.2008 20:31:01   
Naja30
*zabica, to se ponavadi zgodi, ja, ko začneš delat na bebici - cikel se zmeša. Test pa naredi, ko ti bo M zamujala vsaj en dan.

(odgovor članu *zabica*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: vgnezditev jajčeca ?
7.7.2008 13:50:46   
_melody_
Hej!

D.Mateja meni se je danes zgodilo podobno. 2-4 dni pred user posted image  sem opazila svetlo roza izcedek. Takšnega še nisem opazila pri sebi, zato me strašno firbec matra kaj bi to lahko bilo. Vrjetno so kakšni znaki user posted image ,ker se  z mojim dragim že 5 mesecev trudiva za plusek tako, da se mi čedalje bolj zdi da ne bi bilo mogoče, da bi tokrat pa le ratalo. Čeprav me malo tudi bradavičke bolijo.
Pojma nimam kaj si naj mislim,sej tut ne mislim več tako na to kot prva dva meseca samo tako me jezi,ker si želiva bebiko pa nama ne rata.

(Moram povedat, da sem nova tukaj in računam na vaše odovore oz. izkušnje s tem.. Z nekom se moram o tem pogovarjat in vem da ste to vem ker smo vse v istem/ste ble/še boste v tem šmornu. Drugače pa za vse držim tačke za plusek!!)

(odgovor članu D.Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: vgnezditev jajčeca ?
7.7.2008 16:27:51   
janaja
JUHU user posted image user posted image user posted image

zgleda da bojo ta mesec sami pluskoti user posted image user posted image  

komaj čakam da sporočite novičke kako in kaj...

Pa čimprej testke delat k ne morm več čakat user posted image




_____________________________

janaja

moja sreča

Val Leon Rebeka in možek Jernej

(odgovor članu _melody_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: vgnezditev jajčeca ?
7.7.2008 18:28:57   
D.Mateja
Jaz sem se odločila da testa ne bom delala in bom počakala, da naslednji cikel priteče in bom potem na jasnem. Itak mam konec meseca ginekologa in bo povedal kako in kaj.

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: vgnezditev jajčeca ?
8.7.2008 12:32:54   
_melody_
Sem imela prav, bil je samo znak prihajajoče user posted image . Spet sem tako razočarana, kot vsak mesec. Zdi se mi, da mene nosečnost ne bo še lep čas doletela..

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: vgnezditev jajčeca ?
8.7.2008 13:25:30   
pokica_
_melody_ user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu _melody_)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: vgnezditev jajčeca ?
8.7.2008 13:27:44   
talika81
IZVIRNO SPOROČILO: _melody_

Sem imela prav, bil je samo znak prihajajoče user posted image . Spet sem tako razočarana, kot vsak mesec. Zdi se mi, da mene nosečnost ne bo še lep čas doletela..


nikakor sedaj ne smes obupat ... pomisli na tiste pare, ki se ze ne vem kolko let trudijo in jim ne rata ... tako ne kr tako vreci puske v koruzo ...

tudi tebe bo osrecila user posted image  ... bos vidla in to takrat, ko bos najmanj pricakovala ... brez skrbi ... jaz sem bila na zacetku tud zelo razocarana, ker nama ni ratalo, sedaj pa vec ne in to sam zarad tega, ker mam vsak mesec upanje, da nama uspe ... enkrat nama bo, to zagotovo ...

en velik user posted image user posted image  glede user posted image ....

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu _melody_)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: vgnezditev jajčeca ?
8.7.2008 13:56:27   
_melody_
Sej jaz tudi vsak mesec držim tačke, da nama rata in poskušam misli odvrniti od user posted image , sam potem ko pa pride user posted image  me čist zabedira. Kulk dolgo se pa že vedva trudita za bebico?

Drugače pa hvala za vzpodbudne besede, veš kako prav pridejo in tebi pokica_ za user posted image .

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: vgnezditev jajčeca ?
8.7.2008 14:44:27   
talika81
midva se trudiva za user posted image  malo več kot 1,5 leta ... kar ni skoraj nič v primerjavi z nekaterimi drugimi pari, ki se trudijo že leta ...

ja, sej vem ... sej mene tud malo vrže iz tira, ko pride user posted image , ampak nič ne pomaga, če se sekiramo ... sam sebi delamo škodo ...

ja, jaz se tud trudim, da bi čim manj mislila na user posted image  ... zadnje čase mi to nekak tud uspeva ...

sej bo ... mormo it s polnim optimizmom naprej ... ker druga nam ne ostane ... user posted image

aja, pikica, čestitke za user posted image  

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu _melody_)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: vgnezditev jajčeca ?
6.2.2013 17:51:51   
Anonimen
Punce pozdravljene
prosila bi vas za pomoč zadnjo M sem imela 24.1 končala je 29.1
31.2 pa sva s fantom imela nezaščiten odnos ki sem seveda 6 ur po odnosu vsela jutranjo tabletko.
Danes pa sem na hlačkah opazila rjav gost izcedek. Sedej ne vem ali je to oploditev ali je menstruacija...
Ko sem vzela jutranjo tabletko nisem imela nobenih znakov kot so mi jih povedali v lekarni je mogoče da tabletka ni prijela??

Lp

(odgovor članu talika81)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?