|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   šolske torbe kopija-nova
6.6.2008 14:12:52   
reni7
živjo!


sem čisto nova na forumu in mamica bodoče prvošolke. V šoli smo dobili seznam šolskih potrebščin in med drugim naj bi kupili tudi šolsko torbo. Zraven smo dobili tudi katalog od kopije-nove, zdaj pa me zanima, če ima kdo kakšno izkušnjo prav z njihovimi šolskimi torbami. Ali je bolj primerna  anatomska šolska torba  ali šolska torba? Sprašujem pa se tudi, ali torbo res sploh potrebujejo?
hvala za vaše odgovore in lep pozdravuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: šolske torbe kopija-nova
6.6.2008 14:14:07   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: reni7

živjo!


sem čisto nova na forumu in mamica bodoče prvošolke. V šoli smo dobili seznam šolskih potrebščin in med drugim naj bi kupili tudi šolsko torbo. Zraven smo dobili tudi katalog od kopije-nove, zdaj pa me zanima, če ima kdo kakšno izkušnjo prav z njihovimi šolskimi torbami. Ali je bolj primerna  anatomska šolska torba  ali šolska torba? Sprašujem pa se tudi, ali torbo res sploh potrebujejo?
hvala za vaše odgovore in lep pozdravuser posted image



user posted image
No, v bistvu je dobra tut plastična vrečka.

(odgovor članu reni7)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: šolske torbe kopija-nova
6.6.2008 14:16:09   
reni7
no takega odgovora ne potrebujem
hvala za nič

< Sporočilo je popravil reni7 -- 6.6.2008 14:19:57 >

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: šolske torbe kopija-nova
6.6.2008 14:21:15   
Mišni
SC, tole je res bil brezvezen odgovor, veliko mamic se namreč to sprašuje. Tudi jaz.

Ponekod prav svetujejo, da šolskih torb ni treba kupiti, da je dovolj kakšen nahrbtnik, ker potrebščine pušlajo v šoli in jih samo za konec tedna nosijo domov.
Samo pri nas so kar rekli, da je bolje, da je običajna šolska torba, ker se pri zvezkih sicer delajo "uhlji", tako da jo bomo morali res kar kupiti. Čeprav je tudi nisme imela namena, vsaj take anatomsko oblikovane, ki jo po možnosti otrok ima potem samo v 1. razredu (potem pa hoče že kakšno, ki je "manj dojenčkasta"), ne.

Izkušenj s kopijinimi torbami pa žal nimam, tudi z drugimi ne, bi mi bilo ta prav tako kakšno mnenje o tobrah dobrodošlo.

(odgovor članu reni7)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: šolske torbe kopija-nova
6.6.2008 14:22:30   
Volga
SC, si veri prijazna.

Drugače pa si tukaj malo preberi, so punce ravno rekle, da za 1. razred se ne splača ne vem kakšno torbo kupovati, potem pa že. http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2838440

(odgovor članu reni7)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: šolske torbe kopija-nova
6.6.2008 14:27:54   
FORZA
Naš pravzaprav prva tri leta ni potreboval torbe, samo kakšen nahrbtnik. Prva tri leta imajo na naši šoli tko organizirano, da imajo vse potrebščine v šoli. Samo kakšen zvezek oz. delovni prinese domov pokazat, sploh v prvem je blo tko.
Tudi jas sem mu kupila torbo ker nisem vedela, da bo tako.
Tko da smo pol še nahrbtnik kupili.
Ne kupujte prej dokler ne boste imele prvega sestanka in vprašajte kako imajo na vaši šoli organizirano.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: šolske torbe kopija-nova
6.6.2008 14:33:33   
reni7
hvala vsem za odgovore. Če se prav spomnim, so tudi pri nas rekli nekaj v smislu, da imajo vse v šoli, ampak na seznamu potrebščin pa piše šolska torba in manjši nahrbtnik. Ne razumem!A da bo torba stala v šoli?To je pa potem res stran metanje denarja.

(odgovor članu FORZA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: šolske torbe kopija-nova
6.6.2008 14:48:10   
Mišni
Reni, pri nas je tako, da med tednom domov nosijo copate in puščico (da šilijo barvice), pa eno mapo na elastiko s kakšnimi listi in obvestili. Konec tedna pa nesejo vse. Tako da so rekli, da kar torba pride v poštev.


(odgovor članu reni7)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: šolske torbe kopija-nova
6.6.2008 14:52:37   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: reni7

živjo!


sem čisto nova na forumu in mamica bodoče prvošolke. V šoli smo dobili seznam šolskih potrebščin in med drugim naj bi kupili tudi šolsko torbo. Zraven smo dobili tudi katalog od kopije-nove, zdaj pa me zanima, če ima kdo kakšno izkušnjo prav z njihovimi šolskimi torbami. Ali je bolj primerna  anatomska šolska torba  ali šolska torba? Sprašujem pa se tudi, ali torbo res sploh potrebujejo?
hvala za vaše odgovore in lep pozdravuser posted image



user posted image
No, v bistvu je dobra tut plastična vrečka.



Ja, eni se morte pa v vsako temo vtaknt, pa četudi nimate kaj pametnega povedati user posted image user posted image

Malo več strpnosti pa malo manj pametovanja, pa bo.

lp, m.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: šolske torbe kopija-nova
6.6.2008 14:53:35   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: reni7

živjo!


sem čisto nova na forumu in mamica bodoče prvošolke. V šoli smo dobili seznam šolskih potrebščin in med drugim naj bi kupili tudi šolsko torbo. Zraven smo dobili tudi katalog od kopije-nove, zdaj pa me zanima, če ima kdo kakšno izkušnjo prav z njihovimi šolskimi torbami. Ali je bolj primerna  anatomska šolska torba  ali šolska torba? Sprašujem pa se tudi, ali torbo res sploh potrebujejo?
hvala za vaše odgovore in lep pozdravuser posted image



user posted image
No, v bistvu je dobra tut plastična vrečka.



Ja, eni se morte pa v vsako temo vtaknt, pa četudi nimate kaj pametnega povedati user posted image user posted image

Malo več strpnosti pa malo manj pametovanja, pa bo.

lp, m.



Sori, mojcek, ampak tudi ti nisi nič pamentega povedala glede na naslov teme user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: šolske torbe kopija-nova
6.6.2008 14:56:45   
aluš
Moja izkušnja s sedaj petošolcem:

- za v prvi razred je imel nahrbtnik, ki ga je imel v vrtcu za na plavanje (malo večji, takrat smo kupili novega, da je šla večja brisača noter). V prvem pri nas nosijo zvezke domov samo na 14 dni - za vikend. Torba mora biti toliko velika, da gre lepo noter zvezek A4 oz. ta trda mapa. Pa fajn je če ima trdo dno (ušeska)

- potem smo mu za drugi razred kupili torbo za zelo malo denarja (ne antomsko oblikovane, bil je v bistvu bolj stil nahrbtnika, s trdim dnom, ojačanimi naramnicami in podloženim hrbtnim delom. To je potem imela dve leti.

- podobno torbo je imel potem za četrti in peti razred.

Itak, pa naš ni hodil do letošnjega leta peš v šolo in iz šole. Ga jaz zjutraj pred službo peljem in sem ga nazaj grede pobrala (letos hodi peš).

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: šolske torbe kopija-nova
6.6.2008 15:02:35   
mojcaziga
Mi smo torbico že nabavili. Kot prvo bolj simbolno - šolska torbica je le malo drugače tudi za otroka kot nahrbtnik, ki ga je že itak uporabljal v vrtcu. In naš je že itak totalno obseden s torbo in bi nosil vsepovsod. Je pa res, da smo jo izbirali skupaj z njim in si je izbral tako, ki mu je bila všeč. Kot drugo, potrebščine bodo sicer nosili le ob petkih in ponedeljkih, so stvari lepše zložene in se dajo lepše prenašat kot v vrečki ali nahrbtniku, četudi bi tudi tako šlo.

Pri nas moram rečt so se kar odločali za nakup torbice, kako pa bo septembra bomo pa še videli in kako smo zgrešili z nakupom tudi user posted image user posted image
Me pa veseli, da je naš mali torbice vesel in posledično komaj čaka prvi šolski dan, kar pa tudi odtehta nakup.

LP, Mojca

(odgovor članu reni7)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: šolske torbe kopija-nova
6.6.2008 15:04:02   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: reni7

živjo!


sem čisto nova na forumu in mamica bodoče prvošolke. V šoli smo dobili seznam šolskih potrebščin in med drugim naj bi kupili tudi šolsko torbo. Zraven smo dobili tudi katalog od kopije-nove, zdaj pa me zanima, če ima kdo kakšno izkušnjo prav z njihovimi šolskimi torbami. Ali je bolj primerna  anatomska šolska torba  ali šolska torba? Sprašujem pa se tudi, ali torbo res sploh potrebujejo?
hvala za vaše odgovore in lep pozdravuser posted image



user posted image
No, v bistvu je dobra tut plastična vrečka.



Ja, eni se morte pa v vsako temo vtaknt, pa četudi nimate kaj pametnega povedati user posted image user posted image

Malo več strpnosti pa malo manj pametovanja, pa bo.

lp, m.



Sori, mojcek, ampak tudi ti nisi nič pamentega povedala glede na naslov teme user posted image


Še malo bi počakala, pa bi dočakala tudi odgovor na temo.

Lahko pa si ga že zdaj prebereš

lp, Mojca

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
6.6.2008 17:25:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojcaziga)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: šolske torbe kopija-nova
11.6.2008 8:16:03   
Anonimen
moja sedaj hodi v 1. razred, in ima tudi samo malo večji nahrbtnik, ker itak vse stvari čez teden puščajo v šoli. domov prinesejo zvezke in delovne zvezke samo v petek za čez vikend.
od moje sestrične ta mali pa hodi v drugo OŠ tudi v 1. razred, in pravi, da vsak dan prinese torbico domov, in da imajo vsak dan nalogo.
tako da se je res najboljše na OŠ pozanimat,  kakšno prakso imajo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: šolske torbe kopija-nova
12.6.2008 9:02:14   
mily
Pri nas pa za prvi razred sploh ni potrebno ničesar kupovat, ker da šola njihove torbice. Sem bla včeri na sestanku prav prijetno presenečena, ker je takoj en strošek manj.


Drugače je pa pri nas tak sistem, da so torbe puščajo med tednom v šoli, razen če ima kdo željo,  jo pač lahko vzame domov.

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: šolske torbe kopija-nova
13.6.2008 17:37:28   
staši
No naš prvošolček ne potrebuje v prvem razredu šolske torbe zato ker jim občina kupi plastične kovčke in je dovolj velik ,ker itak čez teden ne nosijo veliko domov razen ob petkih .No tako je bilo pred tremi leti ko smo imeli prvošolko ,mislim da bo tudi letos.

(odgovor članu reni7)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: šolske torbe kopija-nova
13.6.2008 17:54:45   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: reni7
Sprašujem pa se tudi, ali torbo res sploh potrebujejo?





Še enkrat odgovarjam, ker smo imeli sestanek včeraj in našim so svetovali torbice. Potrebščine naj bi načeloma nosili  ob ponedeljkih in petkih, po želji pa tudi vsakodnevno.


lp, Mojca

(odgovor članu reni7)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: šolske torbe kopija-nova
13.6.2008 18:55:09   
Laubica
Na naši šoli vsako leto dobijo od Kopije prvošolci torbe za darilouser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: šolske torbe kopija-nova
13.6.2008 18:59:52   
FORZA
Vsak prvošolec dobi za darilo nahrbtnik za prosti čas.
ko je moj sin šel v prvi razred ni blo te nagradeuser posted image
So pa vsako leto žrebanja.
natarejši sin je bil eno leto izžreban in je dobil zelo lep nahrbtnik.
Letos vidim, da so kar lepe nagradeuser posted image

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: šolske torbe kopija-nova
13.6.2008 19:06:57   
FORZA
Lahk vam pa napišem katere nagrade so letos, če si izžrebanuser posted image

1. nagrada skuteruser posted image
2. nagrada računalniški kompletuser posted image
3. nagrada enodnevni izlet v Gardaland za 4 osebeuser posted image
4. nagrada enodnevni izlet v Gardaland za 2 osebiuser posted image


Darilo za prvošolčke
nahrbtnik za prosti časuser posted image

(odgovor članu FORZA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?