|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   S čim naj čistim tla?
8.6.2008 12:11:31   
nutela
Trenutno smo nekje na 70 kvadratnih metrih, septembra pa jih bomo imeli  s končanim prizidkom 140.Do zdej sem pač vsak drugi dan malo posesala pol pa 1*na teden vzela lavor pa vodo pa čistilo, pa na kolena in spucala temeljito celo stanovanje z mokro krpo. Zdaj pa že malo razmišljam za naprej.

Imela bi rada napravo, ki bi mi istočasno posesala in pa navlažila in očistila tla. Verjetno so to tiste naprave, kjer naliješ vodo ipd. in zgledajo kot en ogromen sesalec. Do zdej sem že vidla kako, ampak se mi zdijo vse tako ogromne. Obstaja kaka taka naprava normalne velikosti, jo katera ima ali samo malo sanjam??

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 8.6.2008 22:42:34 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: S čim naj čistim tla?
9.6.2008 9:47:36   
honey
Jaz poznam edino Batagelov sesalec, ki je tak, kot ga hočeš ti. Ampak še s tem moraš najprej posesati, nato pa pomiješ po tleh. Kaj pa, če bi malo manj komplicirala? user posted image  Jaz imam 180 m2 za čistit in pač vsak dan posesam (odkar imam nov sesalec user posted image ) , enkrat na teden pa zletim še s krpo za tla čez komplet stanovanje. Ampak s tako, ki je nataknjena na brisalec. Na kolena grem pa edino takrat, kadar je kakšen čuden flek, da ga je treba malo podrgnit. Saj ne hodimo obuti po stanovanju in v ne vem kakšnih čevljih, da bi morala na tla in ribat po tleh user posted image

(odgovor članu nutela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: S čim naj čistim tla?
9.6.2008 11:20:53   
pikecpokec
OMG, a ve dejansko sesate VSAK DAN?!?! Oooooo, kaki prašiči smo potem mi user posted image .

No, ja, vsak po svoje...


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: S čim naj čistim tla?
9.6.2008 11:25:28   
Anonimen
Jaz po tleh brišem z viledinim brisalcem, na katerem je krpa.

Parni čistilec in sesalec je pa dober eco junior pravijo.

Sesamo pa tudi mi vsak dan, zarad mačk. Če jih nebi bilo pa verjetno nebi.

(odgovor članu pikecpokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: S čim naj čistim tla?
9.6.2008 11:30:54   
Volga
Tistemu, ko je krpa na palici, se reče MOP. Po moje je to najboljša stvar za po tleh. Tule http://www.omegadoo.si/index.php?page=shop.browse&category_id=16&option=com_virtuemart&Itemid=28

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: S čim naj čistim tla?
9.6.2008 11:34:04   
Mišni
A ni po TV ene reklama skozi za en ak sesalec, take trikotne oblike ima krtača oz. spodnji del, pa cunje se dajo gor?

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: S čim naj čistim tla?
9.6.2008 11:36:01   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: nutela

zela lavor pa vodo pa čistilo, pa na kolena in spucala temeljito celo stanovanje z mokro krpo.


Na kolenih brišeš 70m2? Vzami neko krpo, ki ima ročaj, mop ali kaj podobnega, madona.....


SIcer ne vem, kaj se dobi v stilu 2 v 1. Jaz ponavadi posesam, potem pa z mopom preko in to je to. Aja, pa nekje na 10 dni ali redkeje oz po potrebi.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu nutela)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: S čim naj čistim tla?
9.6.2008 12:01:14   
maja1488
Oooooo, kaki prašiči smo potem mi .


Mi smo tudi. Jaz sesam max 1x na teden, vmes sam mal po sredini, ko tamala drobtine kruha natrosi. Brišem pa tudi max 1x na teden. Nič ne kompliciram, najbrž zato, ker je za počistit krepko čez 200 kvadratov.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: S čim naj čistim tla?
9.6.2008 12:51:30   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Oooooo, kaki prašiči smo potem mi .



Mene pa zanima ali tiste, ki doma pomivate/brišete tla mogoče hodite v čevljih ali imate doma živali? Ker edino tako mi je tako početje razumljivo. Pri nas posesamo cca 1x na teden, kar je nadrobljenega ali stresenega sproti, pa kar se polije sproti pobrišem in to je to. Da bi pa po tleh, po možnosti na kolenih drgnila, pa če hodimo doma v copatihuser posted image . Ne vem, no. Še čistilka, ki občasno pomaga pri mojih staršin in starih starših pravi, da nimamo parketa kaj pomivat, naj pustim, tako kot je in samo sproti polito obrišem.

No, sem malo zašla od začenjega vprašanja, ampak kot pretežno nepomivalka tal, so mi razni pripomočki 2 v enem španska vas.

< Sporočilo je popravil sazi -- 9.6.2008 12:52:06 >

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: S čim naj čistim tla?
9.6.2008 13:41:37   
maja1488
Ja načeloma hodimo v copatih, razen tamale. One najbolj pogosto v čevljih. Ko sem živela še pri mojih se ne spomnim, da bi kdaj po tleh brisali, razen politega. Bil je bukov parket. No pri nas se pa vse pozna, ker imamo temen wenge.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: S čim naj čistim tla?
9.6.2008 13:45:32   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec

OMG, a ve dejansko sesate VSAK DAN?!?! Oooooo, kaki prašiči smo potem mi user posted image .

No, ja, vsak po svoje...



Ja, tudi jaz sem pomislila na to. user posted image  Midva s sesalcem se ne razumeva. Enostavno se ne preneseva. user posted image  Tak da je sesanje delo mojega moža. No, tu in tam tudi jaz posesam, samo da bi se pa sesalo vsak dan??? Jesus, saj nisem suženj bajte.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: S čim naj čistim tla?
9.6.2008 13:47:07   
Anonimen
Lubice omislte si dva mačka k se rada mlatita pa boste vidle zakaj je treba vsak dan sesatuser posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: S čim naj čistim tla?
9.6.2008 13:51:37   
tanikaa
Karin, to ja. Ko maš živali razumem. Vidim pri moji sestri. Samo drugače, v "normalnih" razmerah pa mi vsakodnevno sesanje nima smisla. Mislim, mi je čista zguba časa.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: S čim naj čistim tla?
9.6.2008 14:39:59   
honey
Jaz imam tudi muco doma, pa priznam, da prej nisem sesala vsak dan. Zdaj pa, ko imam nov sesalec/metlo, pa zlaufam vsak dan čez spodnji štuk - kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo, hodnik in če se mi ljubi še stopnišče. To imam v 10 min narejeno user posted image  Mi pa niti na kraj pameti ne pade, da bi tavelik sesalec vsak dan laufala - ni šans. 

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: S čim naj čistim tla?
9.6.2008 14:42:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Karin, to ja. Ko maš živali razumem. Vidim pri moji sestri. Samo drugače, v "normalnih" razmerah pa mi vsakodnevno sesanje nima smisla. Mislim, mi je čista zguba časa.


Preden sva mela mačke sm sesala enkrat tedensko. Zelo redko dvakrat. Ni blo potrebe.
Tud zdej ne čist vsak dan, včasih sam z unmi krpami za prah preletim stanvanje da dlake poberem.

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: S čim naj čistim tla?
9.6.2008 19:51:44   
maja1488
Zdaj pa, ko imam nov sesalec/metlo


jst tudi, mal po sredini user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: S čim naj čistim tla?
9.6.2008 19:53:56   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: sazi

Mene pa zanima ali tiste, ki doma pomivate/brišete tla mogoče hodite v čevljih ali imate doma živali? Ker edino tako mi je tako početje razumljivo.


Mi hodimo vsi v copatih.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: S čim naj čistim tla?
11.6.2008 14:03:46   
Tanik
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Lubice omislte si dva mačka k se rada mlatita pa boste vidle zakaj je treba vsak dan sesatuser posted image


se podpišem, jaz imam tudi dva mačkona in sesam vsak dan, z vodnim pa 1x tedensko pomijem. imam pa 170 m2.
sva pa prjatla s sesalcem user posted image
aja, pa hodimo v copatih.


< Sporočilo je popravil natka28 -- 11.6.2008 14:04:16 >


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: S čim naj čistim tla?
11.6.2008 14:12:18   
rija
nimamo mačka, hodimo bosi ali v copatih, pa sesamo pritličje vsak dan, nadstropje na dva do tri dni, pomivamo pa enkrat na teden, če je nuja tudi večkrat.

jaz pač rada hodim bosa in sovražim user posted image  če so po treh kakršnekoli smeti.

ja, priznam, včasih sesam tudi dvakrat.....odvisno kakšen hobi si najde tisti dan moj mulček...user posted image

priznam pa, da imamo fenomenalen sesalec, s katerim je zelo izi sesati user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: S čim naj čistim tla?
11.6.2008 22:33:04   
Eva*
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

A ni po TV ene reklama skozi za en ak sesalec, take trikotne oblike ima krtača oz. spodnji del, pa cunje se dajo gor?


h2o?


< Sporočilo je popravil Eva* -- 11.6.2008 22:34:14 >


_____________________________

Na deževni dan, nama je zasijalo sonce!

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: S čim naj čistim tla?
12.6.2008 22:15:13   
kaya2007
h2o je obupen, tašča ga je imela in sem si ga sposojala..da ne govorim da ni delal niti par mesecev, je šel po hitrem postopku v maloro user posted image  edino fino je bilo, da se ni bilo treba sklanjati, zato zdaj iščem primerno zamenjavo...

(odgovor članu Eva*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: S čim naj čistim tla?
12.6.2008 22:24:59   
cmokec
Mi imamo Batagel Igea sistem, s katerim lahko pomivaš tla, ne, da bi bilo potrebno predhodno sesati. Ko vodo doziraš na tla, jo obenem že sesaš in z vodo posesaš še smeti in prah. Za ploščice im marmor se obnese, na laminatu pa pušča grde madeže. Zato z njim posesam, pa raje s krpo pomijem. Je pa super za globinsko mokro čiščenje tepihov, kavčev, pa jogije 2 x letno presesam. Vodo zelo enakomerno šprica, pa zelo močan sesalec je. Tko, da na koncu čiščenja ostane kavč za ene 2 uri vlažen in ni moker.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: S čim naj čistim tla?
12.6.2008 22:28:19   
cmokec
Mi pa ni jasen sistem iz reklame, kjer je čiščenje na principu pare in je spodaj trikotna plastika, ki se jo obleče v blago. A se mora ta cunja spirati, ker drugače je prvi meter lepo pomit, potem pa že pomivaš z umazano podlago. Ne vem, če ti pri svinjski podlagi para kaj pomaga user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?