|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Noče piti čaja!!!!
22.2.2005 19:40:14   
Anonimen
Pozdravljene!

Rabim vašo pomoč. Mojo punčka dnevno spije tri obroke mojega mleka in tri obroke Aptamila Pre. Pediatrinja je rekla, da ji naj dajem tudi čaj. Ampak Živa noče čaja niti požreti!

Sem kupila Hipp kamilice, komarček in janež. Sem danes probala samo kamilice pa tudi noče.

Ima pa malo vdreto mečavo. Vztrajam že dva tedna in ne gre in ne gre! Noče pa piti niti navadne prekuhane vode!

Kaj naj storim?!

Bojana
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Noče piti čaja!!!!
22.2.2005 19:48:23   
piščanc
kaj pa če ji daš za začetek čajček tik pred hranjenjem, takrat so lačni in ponavadi popijejo prav vse.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Noče piti čaja!!!!
22.2.2005 19:52:39   
ZARA
ninatj...ja sej res,jst sem to skoz od zacetka delala...To probej!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Noče piti čaja!!!!
22.2.2005 19:55:06   
Anonimen
Danes sem probala malo bolj razrečit železo, ker ji ta okus ugaja in se je začela daviti. Isto je s čajem. Kot da bi ji šlo na bruhanje!

Sem probala ji dati tudi v spanju! Nič! Niti razrečenega, skoraj vodenega noče. Je pa res,da nisem sladkala, ker ne vem koliko bi naj.

Prebrala sem, da nekatere dajete sok. Kateri pa in pri kateri starosti ste dajale?

Prosim pomoč!!!!

Bojana

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Noče piti čaja!!!!
22.2.2005 19:55:07   
Anonimen
Danes sem probala malo bolj razrečit železo, ker ji ta okus ugaja in se je začela daviti. Isto je s čajem. Kot da bi ji šlo na bruhanje!

Sem probala ji dati tudi v spanju! Nič! Niti razrečenega, skoraj vodenega noče. Je pa res,da nisem sladkala, ker ne vem koliko bi naj.

Prebrala sem, da nekatere dajete sok. Kateri pa in pri kateri starosti ste dajale?

Prosim pomoč!!!!

Bojana

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Noče piti čaja!!!!
22.2.2005 19:57:42   
Anonimen
Sladkat ni treba, saj ti instant čaji so že sladkani.
Po moje je problem v dudi. A ji daješ po enaki kot mleko?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Noče piti čaja!!!!
22.2.2005 20:01:11   
Anonimen
Ne. Za mleko uporabljam Nukove silikonske. Za čaj pa aventovo. Je pa res, da sem probala jo prevarati tudi z tisto od mleka.

Bojana

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Noče piti čaja!!!!
22.2.2005 20:01:21   
ZARA
...ma ne vem Bojana glede soka,a ni se mal majhna?
Jst sem ji dala sok pri vec kot 4 mesecih,pa ga ni marala in se zdej pije samo caj...
Mogoc je pa res duda,tko kt prav Splisni?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Noče piti čaja!!!!
22.2.2005 20:04:08   
Anonimen
Poskusi ji najprej dati mleko po aventovi. Boš videla, kako bo reagirala. Potem ša čez nekaj časa, po recimo parih obrokih še čaj. Jaz še sedaj mislim, da se davi zaradi dude. Čaj pa kar bolj koncentriran naredi, vsaj za začetek, ji bo gotovo bolj všeč. Naš Tibor je pil samo zeliščnega in nobenega drugega. Ni hotel.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Noče piti čaja!!!!
22.2.2005 20:08:15   
Anonimen
Naš instant čajev ne mara, tudi sladkanih ne.
Zato mu sama skuham kamilico, sladkam pa s kuminovim sirupom (lekarna), ker nesladkanega noče niti pod razno. Tako sladkanega pa spije tudi po deci in pol.
Ko je bil zaprt, sem sladkala z laktozo (lekarna), pa je tudi pil brez problema.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Noče piti čaja!!!!
22.2.2005 20:13:48   
ZARA
Ej zdele sem se nekej spomnla...Zara ni hotla pit caja od zacetka zato,ker sem imela razlicne dude!
Dej se to probej...
Jst sem imela za mleko Nuk,za caj pa Avent,k sem pa se za caj zamenjala dudo,da sta ble obe isti-je pa pila!
(in kupla nukovo flasko)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Noče piti čaja!!!!
22.2.2005 20:16:00   
Anonimen
Sem šla iskat, če imam slučajno doma silikonski nastavek od Nuka za redke tekočine in sem ga našla. JI bom probala pri naslednjem obroku ponuditi na ta nastavek. Mogoče je pa res samo to!

Glede aventovega nastavka je tako. Ga je moj prinesel v bolnišnico in je mleko teklo prepočasi in ni hotela piti, ker se je prehitro utrudila. In jaz sem ga prisvojila za čaj. Bom probala zdaj z nukovim in bom jutri poročala. Če je samo to problem je tak v redu.

Jaz nisem glih za to, da bi ji dajala sok, ker se mi res zdi še prekrhka za take stvari.

Je zadnjič malo čaja spila (ni omembe vredno) in sem se preveč veselila, zato res upam, da bo tokrat uspelo!

Bojana

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Noče piti čaja!!!!
22.2.2005 20:20:01   
ZARA
Seveda bo uspelo sam obupat ne smes...porocaj!!
Drzim pesti!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Noče piti čaja!!!!
23.2.2005 9:46:13   
leah
Moje mnenje:Avent ni vreden počenega groša!!!Resno,jaz sploh ne razumem zahaj tak velik halo okrog te firme.vse skupaj je samo reklama,o kvaliteti ne bi zgubljala besed.
Sama sem Aventove flaške in dudue uporabljala samo prva dva tedna,potem pa sem prešaltala na NUkove zadeve.
Razlog:dude so totalno nuporabne,ker malemu dojenčku prekrijejo še nosek zraven,Nukove ne,cucelj od Aventa je nenararvne oblike in zraven otrok požre ogromno zraka,posledica tega je večje polivanje in deformacija čeljusti.Nuk ima cuclje v obliki bradavice,dude se lepo prilegajo(moja jih ima full rada),pri flaškah ima pa še luknjico za odvajanje zraka...če že moram dat po flaški,potem dam po Nukovi in mi je zelo žal,da sem skoraj 30.ooo sit dobesednp stran vrgla za Avent,ki je samo ime in nč drugega.

Toliko od mene...kar se pa čajčka tiče,če malemu ne paše,ga ni treba silit,bože ko bo hotel.Moja včasih cucelj ven plune,drugič pa spije celih 100 ml.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Noče piti čaja!!!!
23.2.2005 9:56:29   
Anonimen
Mi smo tudi imeli Nukove in Aventove stekleničke. Pravzaprav sem kupila Nukove, ker ne vem..., so se mi zdele lepše ali kaj. Potem pa je naneslo, da smo morali kupiti črpalko za mleko in je mož iz lekarne prinesel Aventovo. In ker se na tisto skelničko, v katero načrpaš mleko, pritrdi duda, sem mu pač dala tisto. Tako smo se že v porodnišnici navadili na to. Ko sva prišla domov (8 dni sva bila v porodnišnici), sem mu ponudila Nukovo stekleničko, pa sploh ni znal pit. Tako smo ostali na Aventovi, pa nikoli ni polival, še kupčkov nismo podirali prav veliko, ponoči sploh ne, pa je bilo vse super. Tolažilne dude pa imamo Nukove. Tako da je izgleda to kar različno od otroka do otroka, bi rekla. Kakor se pač navadi ali kar mu pač paše. Samo da mu NEKAJ, saj ni važno, kaj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   Noče piti čaja!!!!
23.2.2005 14:59:35   
ZARA
Bojana26 mas kaksne lepe novice??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Noče piti čaja!!!!
23.2.2005 18:39:23   
Anonimen
Se javljam, da poročam:

Sem ji danes dala na nukovo dudo in.... najprej se je začela daviti. Potem sem probala še enkrat pa ni šlo. Sem jo pa potem prelisičila in najprej dala malo mleka in potem hitro še malo čaja in je USPELO! Cel dan je sicer spila 40 ml ampak je od tega kar nekaj ostalo v njej. Tako, da smo podrli rekord.;);)

Včasih je rešitev res v najbolj enostavnih rečeh!

Hvala za nasvete,

Bojana

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   Noče piti čaja!!!!
23.2.2005 23:16:35   
Anonimen
bravo za mamico in za Zivo:bravo:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?