|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
|
RE: UZna oddelku za reproduktivno medicino 16.6.2008 13:37:06
|
|
|
|
giotti
|
Ojla, Bojana. Predpostavljam, da greš to v MB, ker se pri njih tako imenuje ta oddelek? Ti kar vztrajno kliči, upam, da imaš pravo številko, če ne, je tukaj: http://www.ivf-mb.net/onas.htm Kar se tiče UZ, je to hiter pregled, zato ne rabiš dopusta, če se lahko zmeniš, da kakšno uro manjkaš. Kako izgleda? Saj če si že rodila, potem veš, kako to izgleda. To je vaginalni UZ, mislim, da ga naredijo pri prvem pregledu v nosečnosti. Torej, to je to. Ko se boš naročala, pa te bodo najbrž vprašali za prvi dan zadnje M in te glede na cikel najbrž naročili v drugi polovici, če jih bo zanimala mogoče prisotnost pregrade, glede na to, da si že 2x splavila. No, pa srečno
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiKako prepoznati vgnezditveno krvavitev?Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Ovulacija in oploditevOvulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Zadnje s foruma
najlepše ime za fantapika89Katero izmed izbranih imen za fantka vam je najbolj všeč?Tristan (
18%)

Nejc (
21%)

Jernej (
9%)

David (
19%)

Luka (
32%)
Število vseh glasov: 411Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!