|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   znaki
23.2.2005 13:02:03   
Kris
Punce,

danes je moje počutje zelo slabo.

Ne vem, ali so to znaki nosečnosti ali je to akj drugega.

Čutim špikanje v desnem jajčniku in okrog njega, potem malo še v levem. Leva joška me boli, če se je dobro dotaknem, desna niti ne. Spodnji del trebuha imam zelo napet - kot potreba po uriniranju. Ogromna žeja. Danes se mi je pojavil rumenkast - čuden izcedek.

Ne vem. Dan D :hudicek: pa naj bi bil okrog 5.3.. Punce,a mi katera zna svetovati - kaj bi to bilo - so to lahko znaki za nosečnost?

Vnaprej hvala vsem in srečno. :rozica::rozica:

Neposredna povezava do sporočila: 1
   znaki
23.2.2005 13:04:31   
Kris
Ja, pa še en tak čuden pritisk čutim. Težko zajamem sapo.

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   znaki
23.2.2005 13:05:28   
crna
jaz imam čisto enake znake, in M imam tudi za dobit 05.03., ne vem jaz ne upam več v to da bi bila :nosecka:, ker s tem samo ubijam sama sebe, če bo bo in ne razmišljam o tem....
držim pa seveda pesti da je to to, torej kmalu bova obe videle ali je :hudicek: ali :nosecka::duda:
srečno

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   znaki
23.2.2005 13:05:45   
borovnička
OOOooooo kris, a je ples uspel?:)-:)-:)- Že :nosecka:?

Na to ti sama bolj težko odgovorim, ker nimam teh izkušenj.:zmeden: Bom pa fejst pestke skup tiščala, da si res srečka :nosecka:! :miska::miska::miska::miska:

Pozdravček! :angel::rozica::angel::rozica::angel::rozica::angel::rozica::angel::rozica:

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   znaki
23.2.2005 13:09:07   
mujcek
Želim vama, da je ples uspel, ampak poskusita čim manj razmišljat o tem, vsaj do 5.3. 9nebesa
Tudi sama sem imela velike upe, ampak se mi zdi, da ne bo nič iz tega, bo treba počakat, kar je pa najhujša muka:(:love:

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   znaki
23.2.2005 13:09:18   
TANTRA
Glede na to, da sem že :nosecka: lahko rečem, da me prsi ne bolijo, razen občutljivih bradavičk, imam pa napet trebuh, malo vrtoglavice, zelo sem žejna in zelo sem občutljiva na vonjave...:( Vsako jutro imam temperaturo nad 37 st.
Upam, da sem kateri pomagala-:rozica:

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   znaki
23.2.2005 13:09:43   
Kris
Hvala,

ne vem, preveč sem pozorna na vse sprememba. Mogoče se me le girpa loteva.

Zjutraj, ko se zbudim in vstanem, najprej preverim, če sem omotična - ugotovim, da malo sem..... Zvečer, ko se odpravljam spati, tudi. Dostikrat se mi je zgodilo, da ko se uležem in že skoraj zaspim - se mi fejst zavrti. Verjetno je vse v glavi.

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   znaki
23.2.2005 13:12:28   
Kris
Drugače nisem sladkosneda, ampak že par dni mi paše sladko. Apetita za hrano pa sploh nimam.

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   znaki
23.2.2005 13:12:51   
mujcek
Veš mislim, da je večina teh znakov samo v naših glavah. :( Tudi jaz imam pogosto vrtoglavico, posebej takrat ko se bolj hitro dvignem, pa na žalost nisem :nosecka: Upam, da tvoji znaki niso samo v glavi in da ti je uspelo :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   znaki
23.2.2005 13:13:16   
borovnička
ja mujcek, sej je res težko čakat.:( se mi zdi da se iz dneva v dan bolj matramo zarad tega.

Ni :hudicek:, da nam enkrat ne rata. Sam obupat ne smemo. (čeprou je včasih takooooo težko):miska::miska::miska::miska:

medtem ko čakamo in ne pričakujemo :hudicek: tečke rdečke, se moramo s čem drugim zamotit, da ne bomo tolk mislile na to.:bravo::bravo::bravo::bravo:

Ima katera kak predlog?:sloncek:

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   znaki
23.2.2005 13:13:16   
Skye
Kris z vsega srca ti želim, da bi bili to znaki nosečnosti, ampak po vsej verjetnosti je prej psiha, saj je glede na to da M ne pričakuješ šele 05.03. še mal prehitro za kakršne koli znake nosečnosti:zmeden:

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   znaki
23.2.2005 13:17:17   
mujcek
Glede znakov se strinjam s Skye, res je malo hitro:(
Glede čakanja pa tudi sama razmišljam, kaj naj naredim, ker se mi bo počasi utrgalo zaradi čakanja:sloncek:
Nekako se bo treba zamotit, ampak kako???:zmeden2:

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   znaki
23.2.2005 13:19:04   
TANTRA
Kris,
jaz sem imela težave od vgnezdive v maternico. Začelo se je z željo po sladkem in sem še punce spraševala, kaj ta lakota pomeni. Potem pa se mi je zjutraj in zvečer dogajala rahla slabost in cel teden sem bila kot cunja. Pa malo se mi je tudi vrtelo. No, 6 dni pred datumom menstruacije pa me je minil tek, začela mi je smrdeti hrana. 27 dan pa je BC že pokazal :nosecka:. Torej še malo počakaj pa boš videla če se bodo stopnjevale spremembe. Glede na znake, ki so podobni mojim si lahko :nosecka:.
Upam, da si :nosecka:

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   znaki
23.2.2005 13:29:07   
pi
Jaz pa imam sedaj ko sem res noseča manj nosečniških znakov kot takrat ko nisem bila :nosecka:. Poskušajte čim manj misliti na znake, ker če preveč misliš na njih nastanejo samo v naših glavah in je razočaranje toliko večje.

:miska::miska::miska: da boste vse zagledale :roza:

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   znaki
23.2.2005 13:36:30   
mujcek
pred nekaj meseci sem tudi jaz imela vse mogoče znake, pa M ni bilo; sem naredilaCB in je bil -. Pa nisem mogla verjet, da nisem :nosecka:, dokler mi ni tega povedal še G:(!
To je bilo razočaranje:((:((:((

Želim vam, da tega ne bi doživele, zato čim manj o tem razmišljat, potem ko bo uspelo, pa bo veselje še toooliko večje:love::love:

Sicer a jaz tako govorim, mislim pa tudi ves čas samo na znake; no upam da se bo katera od vas uspela odklopit in ne bo toliko o teh znakih razmišljala:)-:)-

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   znaki
23.2.2005 14:01:24   
larisa
Jaz se kar strinjam z predhodnicami-psiha dela čudežne znake. Jaz jih mam cel kup, pol ko mi zamuja naredim test in vidim da je neg. in znaki čudežno izginejo:hudicek:. Prekleta psiha!!!!
Drugač pa punce-jutri je polna luna, TO JE TO. Jutri bomo še bolj obupane, pa žalostne, pa....ampak pol bo pa kmalu bolje!!! Če ima pa katera recept kako se zamotit v prostem času, da ne tuhtaš le o znakih, O, M....pa kar na dan z njim, bom zelo hvaležna!!!
Pa lep dan:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   znaki
23.2.2005 14:10:56   
TANTRA
Punce, razglaga sprememb po tednih
http://www.yumama.com/kalendar/index.php...
Ja punce pa imajo res fajn povezave!!!!!:bravo::darilo:

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   znaki
23.2.2005 14:12:34   
crna
File Not Found
The requested URL was not found on this server.

to je napisalo, nekaj je narobe...

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   znaki
23.2.2005 14:16:57   
mujcek
pipike, ravno sem prebrala Tinino zgodbo:bravo::bravo::bravo: Meni je nikdar ne bi uspelo tako dobro napisat, ampak je pa tako kot, da bi mi misli brala:)-
Čestitke za tako dobro zgodbo, ki je po eni strani :(( po drugi strani pa zelo :)-:)-:)-

Mislim, da bi si morala vsaka, ki ima znake pred izostalo M najprej to zgodbo prebrat, ker mogoče bi pri nekaterih potem znaki kar počasi izginjali:)-:)-:)-

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   znaki
23.2.2005 15:09:02   
čveka
Popolnoma se strinjam, da je večina znakov le v naših glavah....

Tini čestitam :bravo: za detaljni opis podoživljanja bodočih nosečk....to bi blo treba kje objavit:bravo::bravo:

Tudi sama sem imela ta mesec zelo čuden....13 dan po :hudicek:..sem imela malo krvavitev (opazno na papirju) pa čez dva dni spet...vmes pa rjavkast izcedek.....prejšnji teden spet rjavina...v nedeljo zvečer spet.....skratka...jako čudno....

No danes pa.....po moje značilna rjavina ki napoveduje prihod :hudicek:....ma kdo jo je sploh prašal če loh pride...sploh ni povabljena...:((

Punce ....najboljš, da plešemo še naprej.....za naslednji mesec:sloncek::sloncek:

lpč

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   znaki
23.2.2005 15:21:58   
TANTRA
Še enkrat povezava:
http://www.yumama.com/kalendar/index.php?n=9

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?