|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: preden izveš za nosečnost!- kaj lahko in ...
24.6.2008 14:28:40   
Dali*
Punce...

Za nekatere sploh nisem prepričana, da spadate v naš krog, ker si imate vse kaj drugega za povedati. Menim, da bi si morale odpreti drugo temo. Zajebancija...npr...

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: preden izveš za nosečnost!- kaj lahko in ...
24.6.2008 14:32:19   
monty
Kljub temu, da sem "preveč " napisala enim še vedno bistvo ni jasno. Nisem frik glede računanja, merjenja bla bla, ampak sem pač mislila zadeve malo spremljat kako je pri meni. vem, da je redko da uspe prvič, je pa na žalost veliko bolj pogosto, da rata ko nihče tega ne želi. In bistvo teme, drage moje, tiste, ki pisarite vse druge traparije, je KAJ LAHKO IN KAJ NE KO user posted image  ŠE NE ZAOSTAJA, PA SI LAHKO user posted image !!! 
A se s tem res nihče ne ukvarja? user posted image

Pa babe, da ste tolk trapaste pa ne morem razumet. Namesto, da bi kaj pametnega napisale, se greste KDO JE LAHKO BOLJ NIZEK !!!

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: preden izveš za nosečnost!- kaj lahko in ...
24.6.2008 14:32:31   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa
Majko milo, pa vüve se pozanta. user posted image

Ker je že itaq cela tem za v kanto, naj še jaz malo nasmetim... daj povej mi tanikaa, kako hudiča narediš ta user posted image umlaut nad črko??



alt gr na desni strani tipkovnice, hkrati pritisneš tipko na kateri je vprašaj, potem spustiš in pritisneš črko u. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: preden izveš za nosečnost!- kaj lahko in ...
24.6.2008 14:33:54   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: monty


Pa babe, da ste tolk trapaste pa ne morem razumet. Namesto, da bi kaj pametnega napisale, se greste KDO JE LAHKO BOLJ NIZEK !!!



Eh, nič. Se bom raje zadržala. Nivo pa to.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu monty)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: preden izveš za nosečnost!- kaj lahko in ...
24.6.2008 14:52:10   
Dali*
Agresivna???

Menim, da ima Forum svoj namen in to sporoča tudi naslov teme. Najbrž ni bil ustvarjen "kr tko neki". Škoda je sam, ker s tem bo izgubil svoj sloves forum Ringaraja. Se bomo, pa prestavili kam drugam, če se res ne bo dalo komunicirati drugače.

Tle nas lahko na prste ene roke preštejem, koliko se jih dejansko pogovarja o problematiki oz o temi.

Če sem pa konstruktivno odreagirala, se pa opravičujem vsem tistim, ki niste razumele, da ne spadate sem. Žal. Je to bolj po domače?

user posted image za vse, ki se trudimo, da nam rata....



(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: preden izveš za nosečnost!- kaj lahko in ...
24.6.2008 15:05:50   
Dali*
Ma ja, ma me moti, ker pač želim spremljat temo, pa morem vse druzga prej prbrat, da pridem do ene primerne objave. Poglejte, da pod drugimi naslovi ni takih zadev. Sem lahko dobila precej informacij na drugih forumih.

No dejte punce...razumte...

Sej men tud hormončki sekajo 100 na uro...tko, da vas na nek način razumem, sam dejte še kej druzga povedat.

Thnx

Naredite si lep dan...

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: preden izveš za nosečnost!- kaj lahko in ...
24.6.2008 15:10:25   
Dali*
uf, neumorne ste. Sej jst tud, sam grem raje mal ven sedaj. Se martinčkat.

Uživajte...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: preden izveš za nosečnost!- kaj lahko in ...
24.6.2008 15:14:05   
Anonimen
Namesto pisanja takih bedarij na forum bi jaz že zdavnaj pohopsala partnerja user posted image user posted image user posted image ....iz samega dolgčasa, ne zaradi projekta user posted image .

(odgovor članu Dali*)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: preden izveš za nosečnost!- kaj lahko in ...
30.6.2008 13:23:30   
giotti
Monty, ker je bila tema nekaj časa zakljenjena, sem ti že pred časom poslala ZS.

Drugače se mi zdi to odlična tema, so pa podobne stvari debatirale punce že tukaj:

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1914177

in pa našla sem še en tuj forum na to temo:

http://www.pregnancy-info.net/QA/answers-Alcohol_in_early_stages_of_pregnacy_/#bottom

Vsekakor pa je moj nasvet nič alkohola že pri načrtovanju bebice. Alkohol ima cel kup vplivov že na nas... Po eni strani se ful trudimo z vnosom dodatnih sintetičnih vitaminov (cele teme imamo o elevitu, tifulu... ), po drugi strani pa ne pazimo na vsakdanje, osnovne stvari, kot so zdrava biološko pridelana hrana, veliko gibanja... sladkarije, alkohol, bela moka namreč potrebujejo ful vitaminov, da se prebavijo, a hkrati govorimo, kako rabimo vitamine že pred zanositvijo...

Kajti če ima folna kislina že v šestem tednu nosečnosti tako zelo močan vpliv na zarodek, kot ga razglaša zahodna medicina, skupaj s farmacevtko industrijo seveda (poudarjam farmacevtska industrija, ker sama itak ne verjamem, da pri nas, v našem podnebju in v obilju raznovrstne hrane, lahko pride do pomankajna folne, bolj verjamem v dobiček farmacevtskih industrije), potem je na mestu verjeti, da tudi alkohol ni čisto nedolžna substanca že zelo zgodaj.
Polno sreče user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: preden izveš za nosečnost!- kaj lahko in ...
16.8.2008 12:28:54   
Anonimen
Mogoče bo to vprašanje malo butasto. Torej pride do oploditve, ali lahko s seksom in predvsem ženskim orgazmom (krčenje mišic) povzročiš, da ne pride do vgnezditve? To se nananša na tisti seks po ovulaciji, še preden je čas za testiranje.

(odgovor članu giotti)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: preden izveš za nosečnost!- kaj lahko in ...
22.8.2008 15:47:03   
lusa8
Anonimna,

če se želiš izogniti vgnezditvi maš 2 načina: nimaš spolniih odnosov ali pa uporabljaš kontracepcijo.

Za ostale varjante, ki niso zgoraj navedene in s katerimi se kao da izognit neželeni nosečnosti pa je: kak si boš postlala, tak boš spala. Hočem povedat, če ne želiš zanosit upoštevaj 1. stavek, v nasprotnem primeru pa bodi pripravljena na soočanje s posledicami, če se "zgodi".



_____________________________

Vse ima svojo uro, vsako veselje ima svoj čas pod nebom.
Pridigar 3:1

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?