|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tablete za prestavitev menstruacije
27.6.2008 13:57:32   
M1987
Zdravo. Zagotovo ste tudi nekatere zelo izkušene in bi vas prosila za nasvet. Z fantom imava planiran dopust in ravno takrat pride user posted image  user posted image Zanima me ali lahko v lekarni kupim kakšne tabletke, da bi user posted image prestavila za en teden. Vendar me tu skrbi, da ne bi bilo to kaj škodljivo, ker od marca delava z mojim dragim na user posted image . Seveda mi je user posted image na prvem mestu in ne bi tvegala, bi bilo pa fino, saj imava samo en teden skupnega dopusta. Hvala punce user posted image

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 27.6.2008 18:01:48 >


_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako na morje
27.6.2008 14:07:26   
Anonimen
pojdi do ginekologinje ali pa osebne zdravnice, ki ti bo predpisala neke tabletke, ki niso kontracepcijske in so le za prestavitev... verjetno nobeno mešanje cikla ni ravno dobro in zdravo, ampak pomojem, če se tega poslužiš le redko ni problemov... vse dobro in lep pozdravuser posted image

(odgovor članu M1987)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako na morje
27.6.2008 16:20:11   
M1987
Hvala, ker si si edina vzela čas in mi odgovorila. Ja je problem, da je ginekologinja na dopustu, tako da sploh nisem pomislila, da bi šla do osebne zdravnice user posted image hvala ti user posted image

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako na morje
27.6.2008 17:26:36   
Anonimen
ni problema.user posted image

(odgovor članu M1987)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako na morje
27.6.2008 21:15:06   
LunaLuna
Misim pa, da si lahko prestaviš samo za 3 dni ali nekaj takega. Pa še čisto sigurne niso. Tako, da če gresta za dlje časa, nima veliko smisla. Tudi moje mnenje je tako, da ni najbolje posegati v svoje cikle, sploh če delaš na user posted image .  No, sicer ti bo pa G najbolje svetoval. Aja, ti pa lahko samo G predpiše te tablete, so na recept.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako na morje
27.6.2008 22:30:58   
Janeja
M si lahko prestaviš za dlje časa (tudi 14 dni), samo začet moraš tabletke jemat 3 dni pred predvidenim prvim dnem M, drugače ne primejo. Jaz sem si jo prestavla že 2x in sem imela po tem ciklus čist normalen, samo za par dni se je kasnej začel.
Če pa kaj vpliva pri planiranju user posted image ti pa ne znam odgovorit. Pokliči in vprašaj.

(odgovor članu LunaLuna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako na morje
28.6.2008 13:44:31   
*tajda*
Tudi jaz sem imela enak problem pred leti in sem si menstruacijo prestavila kar z kontracepcijskimi tabletami. Sicet tako da ko sem vzela zadnjo tbl. iz škatlice sem začela jemati tbl. iz druge nove škatlice,vzela sem samo 4 in nato pekinila, menstruacija je tako prišla bolj pozno in je bila ful boleča.Sem pa zanosila v prvo, tako da name ni to vplivalo, je pa res da sem to naredila samo enkrat.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako na morje
28.6.2008 13:51:03   
Anonimen
meni jih je predpisala os. zdravnica so ble nekej na d. pomojem, pa jemat sm začela tri dni prej po 2 na dan in je čist super prijelo... tko, da če poveš situacijo ti bo tut zdravnica predpisala, ker to niso kontracepcijske....

(odgovor članu *tajda*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tablete za prestavitev menstruacije
28.6.2008 18:07:32   
Orhideje
IZVIRNO SPOROČILO: M1987

Zdravo. Zagotovo ste tudi nekatere zelo izkušene in bi vas prosila za nasvet. Z fantom imava planiran dopust in ravno takrat pride user posted image  user posted image Zanima me ali lahko v lekarni kupim kakšne tabletke, da bi user posted image prestavila za en teden. Vendar me tu skrbi, da ne bi bilo to kaj škodljivo, ker od marca delava z mojim dragim na user posted image . Seveda mi je user posted image na prvem mestu in ne bi tvegala, bi bilo pa fino, saj imava samo en teden skupnega dopusta. Hvala punce user posted image


No, meni se je zgodilo enako lani. Šla sem k ginekologinji, ki mi je predpisala Primolut Nor - mislim, da jih lahko jemlješ le 14 dni. Vzameš jih pa ponavadi - dva dni pred predvideno M in dobiš M dva do tri dni po prenehanju jemanja tabletk.
Ne smeš pa biti NOSEČA. Jaz sem morala prej narediti test. In tudi tebi priporočam, da ga narediš. Sploh, če delaš na otročku.
Jaz lani še nisem. Toda po tem dolgem ciklu, ki sem si ga namerno prestavila sem imela šele zmešane cikle, ki se mi še do danes niso uredili.

Sedaj sem bila v četrtek pri G in mi je za ureditev ciklusa predpisala Dabroston.

Mislim, da je v vsakem primeru najbolje, da se posvetuješ z G. Lažje bi bilo, če ne bi delala na user posted image , ker potem bi enostavno vzela kontracepcijske tabletke, pa bi bil problem rešen.
Kaj pa veš, morda pa vama rata že pred dopustom user posted image user posted image user posted image in boš na dopustu že user posted image . Le kak testek vzami s sabo user posted image

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tablete za prestavitev menstruacije
29.6.2008 10:09:28   
M1987
Hvala Orhideje user posted image  Kak testek bom pa res vzela s seboj user posted image  LP

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu Orhideje)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tablete za prestavitev menstruacije
29.6.2008 18:15:20   
Orhideje
A nisi ti borka za ta mesec? A si že delala testek? Daj nam sporoči, da si user posted image

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tablete za prestavitev menstruacije
29.6.2008 18:21:35   
M1987
Žal Orhideje... Od marca že delava na user posted image  vendar zaenkrat, brez uspeha user posted image  ampak upam, da bom kmalu srečka user posted image  Seveda user posted image  ne pričakujem tam 7.7. bomo videli koliko nama bodo 7-ce prinesle sreče user posted image  Seveda pa sem borka user posted image  LP

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu Orhideje)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tablete za prestavitev menstruacije
29.6.2008 18:31:01   
Orhideje
Tudi za nas bo enkrat posijal sonček user posted image user posted image user posted image Verjemi!!!!! Ja, tudi mi srčno upamo, da nam bo JULIJ bolj naklonjen in bom za rojstni dan dobila najlepše darilo - user posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tablete za prestavitev menstruacije
29.6.2008 18:40:33   
M1987
Upajmo skupaj user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu Orhideje)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tablete za prestavitev menstruacije
30.6.2008 12:21:59   
limonita
Pušenjak pravi tole:

http://med.over.net/forum5/read.php?19,4774589,4774712#msg-4774712

in še:
http://med.over.net/forum5/read.php?19,4664419,4665937#msg-4665937




(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tablete za prestavitev menstruacije
30.6.2008 13:02:30   
giotti
M1987, priporočam ti, da ne posegaš v telo, sploh zdaj, ko čakaš na plusek. Prvič, lahko da boš takrat že noseča, pa boš dajala vase nekaj, kar gotovo lahko prej škodi kot koristi nosečnosti (mogoče ne škodi, ampak koristi vsekakor ne!), drugič, ne vem, v čem je tako zelo velik problem, če imaš M. Kupiš si tampone iz organsko pridelanega bombaža (dobiš v Kalčku) in ko greš v vodo, si pač daš tampon. Sicer pa uživaj enako med M kot takrat, ko M ni. Ne se sploh tolko ukvarjat z M, kjerkoli že boš takrat.

Polno sreče pri načrtovanju bebice user posted image  

(odgovor članu limonita)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Tablete za prestavitev menstruacije
1.7.2008 18:59:10   
Anonimen
Veš giotti nimamo vse punce tako švoh menstre, da bi tamponi zalegli, jst naprimer lahko uporabljam une poporodne tampone, čeprav sem 20 in nisem po porodu pa mi ko kihnem skos butne... Ko sem se šla enkrat kopat, mi je pa po petih minutah vse po nogah teklo, tko, da sm samo v apartma letela.... vem ne sliši se lepo, ampak, maš take, ki komaj vejo, da imajo menstro, in take, ki nas dobesedno zalije,... lp

(odgovor članu giotti)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Tablete za prestavitev menstruacije
1.7.2008 19:15:54   
ledenka
Dabroston NE skodi, predpisuje se ga celo nosecnicam, ki jim grozi SS. Dobi se pa samo na recept.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Tablete za prestavitev menstruacije
2.7.2008 9:47:40   
janaja
Zdravo

meni je G predpisala klomifen za junij pa gremo 21 julija na morje pa ravno takrat naj bi dobila user posted image , pa sem jo vprašala če je pametno prestaviti, pa je rekla da še toliko bolj glede na to da delamo na user posted image  , pa da smo določene med user posted image  tok bolj dovzetne za vnetja pa bakterije, je rekla da je potrebno prestavit.
Pa mi je predpisala Dabrostron ker ne škoduje tudi če bi bla user posted image  pa ga morm jemat par dni pred predvidenouser posted image  po 2 na dan največ 10 dni.



_____________________________

janaja

moja sreča

Val Leon Rebeka in možek Jernej

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Tablete za prestavitev menstruacije
2.7.2008 16:36:07   
M1987
No v glavnem user posted image  je prišla prej user posted image  po eni strani dobro, ker mi ni treba prestavljat za dopust, po drugi strani sem pa upala, da je ne bo, da bomo kak + zagledali user posted image  Sam zadnje dva meseca mi ni všeč. Imela sem jo 9 dni, en teden pavze in zdaj spet danes teče 9-ti dan, a prej sem imela skos lepo redno, na 28 dni. V glavnem user posted image user posted image

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Tablete za prestavitev menstruacije
11.7.2008 9:28:50   
Anonimen
Mene pa zanima če si lahko z navadnimi KT prestavim menstruacijo za 8 dni? Na morje grem 20.8, pri ginekologu sem pa naročena šele 10.8 in me zanima če gre to v tako kratkem času? Hvala za pomoč!


LP

(odgovor članu M1987)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?