|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   elektronska varuška TOMY
30.6.2008 21:30:09   
Pinkyca
Hojla user posted image ,

že eno leto non-stop uporabljamo TOMY-jevo elektronsko varuško (z lučko, temperaturo, več frekvenc, velik domet, možnost pogovora,...), super je delala, zdaj je začela pa štrajkat. Ne vem ampak se mi zdi, da pri temp. prostora 27C začne moja enota piskat, enota pri user posted image  pa se ugasne.

Ali je pri vas tudi tako - je to nek varnostni ukrep ali naj jo vržem v koš?

http://www.johnlewis.com/jl_assets/product/230211481.jpg

Hladen večer vam želim ...user posted image

< Sporočilo je popravil Pinkyca -- 30.6.2008 21:33:19 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: elektronska varuška TOMY
30.6.2008 21:35:30   
beba76
Mi mamo malo drugačno - tudi Tomy, pa se nam isto dogaja. V čem je fora ne vem, pol jo grem pač nazaj prižgat pa adijo.

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: elektronska varuška TOMY
30.6.2008 21:42:55   
Pinkyca
Nam se pa noče nazaj prižgat!
Zdaj pa hodim gledat kdaj po T padla.
Se tudi vam zgodi pri 27C?
user posted image

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: elektronska varuška TOMY
30.6.2008 21:45:52   
Vrtnica79
Mi imamo tudi Tomy-jevo, pa se nič ne ugaša. Temperatuta v stanovanju pa je ista kot pri vas. Uporabljamo pa jo pol leta. Kaj bo pa čez 6. mesecev pa nevem?

Kaj pa garancijo še imaš? Jaz bi jo nesla nazaj v popravilo ali zamenjavo.



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: elektronska varuška TOMY
1.7.2008 13:22:31   
Naja30
Mi imamo isto tole varuško. Uporabljamo jo kakšno leto, pa še vedno super dela. Zdajle npr. je temperatura okoli 30, pa jo imam prižgano. Včasih je štrajkala, če ni dobro lovila, kar je normalno, drugače pa dobro dela. Poskusi jo postavit kam zraven rač. ali tv, nečesa kar seva. Mož je ugotovil, da tako najbolje dela.user posted image

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: elektronska varuška TOMY
1.7.2008 17:28:40   
Pinkyca
Oj Naja3,
dober predlog!user posted image
Sem jo šla prestavit na drugo vtičnico in zdaj dela - samo šumi kot hudič!user posted image
Bom še probala premikat ko se zbudi.

HVALA

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: elektronska varuška TOMY
1.7.2008 21:44:53   
Naja30
No super, če bo bolje delalo. Pri nas je tudi nekaj časa vedno na začetku bolj šumelo, pol pa kot da se je vse skupaj "uneslo" in zdaj samo prižgem in dela brezhibno. user posted image

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: elektronska varuška TOMY
2.7.2008 19:48:02   
Pinkyca
Tko kot si predvidla - zdaj dela!!!user posted image
Res hvala.user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: elektronska varuška TOMY
25.8.2008 13:08:21   
jana84
Končno sem dobila temo, ki sem jo iskala!
Zanimam se za točno tako elektronsko varuško...Sem jo videla v letaku od Pikapolonice. In me zanima nekaj stvari v zvezi z njo!
- je popolnoma prenosna?
- ima možnost priklopa tudi na elektriko (povedano po domače: z žico) ali zgolj na baterije?
- deluje na baterije AA ali ima mogoče adapter, ki polni originalno baterijo?
- kako je kaj z dometom/sprejmom? Tam piše da je sprejem do 300m...To se mi zdi kar veliko, glede na to, da ima večina 150-200m.
- in kako je kaj tista funkcija - obojestranska komunikacija - uporabna?


najlepša hvala za odgovore...mi bodo prav prišli, ker se odločam katero varuško kupiti!

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: elektronska varuška TOMY
25.8.2008 13:39:24   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: jana_k

Končno sem dobila temo, ki sem jo iskala!
Zanimam se za točno tako elektronsko varuško...Sem jo videla v letaku od Pikapolonice. In me zanima nekaj stvari v zvezi z njo!
- je popolnoma prenosna? Ja
- ima možnost priklopa tudi na elektriko (povedano po domače: z žico) ali zgolj na baterije? Oboje, elektrika in baterije
- deluje na baterije AA ali ima mogoče adapter, ki polni originalno baterijo? Ima baterije AA.
- kako je kaj z dometom/sprejmom? Tam piše da je sprejem do 300m...To se mi zdi kar veliko, glede na to, da ima večina 150-200m. Meni je bilo zelo pomembno, da ima veliko metrov dometa, ker smo v veliki hiši. Super dela, nimam nobenih problemov še zaenkrat.
- in kako je kaj tista funkcija - obojestranska komunikacija - uporabna?   Še je ne uporabljam, ker še je user posted image premajhna, da bi se lahko pogovarjali. Ko otrok zraste pa se lahko uporablja tut kot voki toki.
Jaz sem zadovoljna z to varuško, mi ni žal, da sem jo kupila.


najlepša hvala za odgovore...mi bodo prav prišli, ker se odločam katero varuško kupiti!



_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: elektronska varuška TOMY
25.8.2008 14:02:54   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: jana_k

Končno sem dobila temo, ki sem jo iskala!
Zanimam se za točno tako elektronsko varuško...Sem jo videla v letaku od Pikapolonice. In me zanima nekaj stvari v zvezi z njo!
- je popolnoma prenosna? Ja.
- ima možnost priklopa tudi na elektriko (povedano po domače: z žico) ali zgolj na baterije? Mi jo imamo skoz na elektriki.
- deluje na baterije AA ali ima mogoče adapter, ki polni originalno baterijo? Baterije AA.
- kako je kaj z dometom/sprejmom? Tam piše da je sprejem do 300m...To se mi zdi kar veliko, glede na to, da ima večina 150-200m. Mi jo imamo v spodnjem in zg. nadstropju in super dela.
- in kako je kaj tista funkcija - obojestranska komunikacija - uporabna? Uporabna je in dobro se sliši, ampak je ne uporabljamo, ker se tamala ustraši če nekdo govori, vidi pa nikogar ne.


najlepša hvala za odgovore...mi bodo prav prišli, ker se odločam katero varuško kupiti!



Jaz sem res zadovoljna s to varuško. Dela nam super že kakšno leto in pol.

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: elektronska varuška TOMY
25.8.2008 15:05:12   
jana84
super hvala za informacije in seveda še toliko bolje ker ste zadovljne uporabnice...Mislim, das e bomo odločili kar za to varuško.

Sicer imamo en tak "dogovor" s sestrami, da si med seboj za dojenčka kupimo varuško. Torej ko je rodila ta starejši sestra, sva mlajši dve kupili njej varuško, sedaj ko je srednja sestra rodila, sva preostali dve kupili varuško, isto čaka sedaj ko bom jaz rodila, ostali dve sestri. Vendar nimata nič proti če si sama izberem varuško in jo potem oni dve samo plačata user posted image ...Glavno da smo vsi zadovoljni!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?