|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nič jasno. Kaj naj bi to bilo ?
1.7.2008 19:24:37   
Žaka
Zadnjo menstruacijo sem imela 13.6. Zadnji dan menstruacije so me začela boleti jajčnika enkrat levi enkrat desni in to je trajalo kar 10 dni. Do nove menstruacije imam še 5 dni. Ni pa mi jasno,da se mi je par dni pojavil rjavi izcedek. Recimo približno 8 dni do nove tečke. Ta izcedek je traja tri dni. Bilo ga je res malo. Vsak dan čisto malo. In zdaj izcedka ni več. Do tečke pa še 5 dni. Kaj mislite da je pomenil ta rjavkast izcedek ? 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nič jasno. Kaj naj bi to bilo ?
1.7.2008 20:22:51   
rija
vprašaj ginekologa. mogoče je kakšno hudo vnetje.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nič jasno. Kaj naj bi to bilo ?
1.7.2008 20:42:05   
Žaka
ali je mogoče vgnezditvena ? Mislite da je možno ?

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nič jasno. Kaj naj bi to bilo ?
1.7.2008 21:29:40   
Naja30
Možno je. Zagotovo pa boš vedela čez 5 dni.
Držim pesti, da je to to! user posted image

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nič jasno. Kaj naj bi to bilo ?
9.7.2008 22:29:54   
Zofy
Lahko pa je tudi ovulacija. Mogoče je bila na obeh jajčnikih? Mene je strašansko bolelo, ko sem imela O. Krvavitve sice ni bilo, je pa moja prijateljica zanosila, ker je imela krvavitev med O, pa je mislila, da je menzes...

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nič jasno. Kaj naj bi to bilo ?
14.7.2008 20:39:08   
miroslava
ojla,moja zadnja mensta je bila 18.6.do 23.6. imam jo na 20 dni.12.7.sem imela mali rjav madež,menstre še nimam,test pa kaže neg.

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nič jasno. Kaj naj bi to bilo ?
15.7.2008 11:19:02   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: miroslava

ojla,moja zadnja mensta je bila 18.6.do 23.6. imam jo na 20 dni.12.7.sem imela mali rjav madež,menstre še nimam,test pa kaže neg.


počakaj še dan ali dva in nato ponovno naredi test, če se seveda prej ne bo pokazala user posted image

(odgovor članu miroslava)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?