|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   M po porodu
2.7.2008 11:17:45   
Sandrin
Kljub polnemu dojenju sem 10 tednov po porodu že dobila menstruacijo user posted image user posted image
Saj bi bilo čisto kul, če bi trajala par dni (tako kakor nekdaj), ta moja user posted image  pa traja že celih 14 dni in ji ni videti konca in kraja, tudi po količini ni pojenjala.
Me jezi, gremo kmal na morje pa ni fajn z menstro se kopat, pa še user posted image ne morem  user posted image user posted image

A so po porodu običajne take dolge menstruacije
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: M po porodu
2.7.2008 11:39:01   
florita
Imam isti problem sem 12 tednov po porodu in sedaj 6 dan že krvavim, kot srednje močna M. Vložek menjam na 2 uri? Kako je pri tebi? Si bila pri G? Jaz sem bila in ne vidi nič posebenga?
Iz kje si?

_____________________________

Na svetu ni popolnih ljudi, popolni so samo nameni.

(odgovor članu Sandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: M po porodu
2.7.2008 11:42:12   
Blejka26
jaz je po obeh porodih nisem imela zelo dolgo,tko da ne vem kakšna naj bi bila po 12ih tednih..mogoče pa bi bilo bolje da se posvetuješ z ginekologinjo..kajti 12dni je res veliko za M

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu florita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: M po porodu
2.7.2008 11:47:39   
florita
Sandrin poslala sem ti zasebni mail

_____________________________

Na svetu ni popolnih ljudi, popolni so samo nameni.

(odgovor članu Sandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: M po porodu
2.7.2008 13:39:33   
Nika v službi
Moja M je sicer prišla po 5. mesecih, vendar so bili prvi trije zaporedni meseci čisto divji - M močna, da je teklo od mene v kosih, dolg cikel, bolečine... Potem pa se je sčasoma umirilo oz. se vrnilo v približno stare tirnice.

Ker je to relativno hitro po porodu, bi se jaz vseeno posvetovala z nekim G.

(odgovor članu florita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: M po porodu
2.7.2008 15:42:39   
KRTR
jaz sem 9 tednov po porodu in šeuser posted image nisem dobila...ne dojim?

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: M po porodu
2.7.2008 15:49:53   
katee
Jaz sem dojila do 4,5 meseca, potem pa še en mesec nisem dobila M. Ko pa je prišla, je bila zeloooo močna, jajčniki so me zelooo boleli (to so me tudi prej). Močna krvavitev je trajala 6 dni, sedaj(1 teden) imam pa še vedno rjavkast izcedek. Po moje telo potrebuje nekaj časa, da vse pride spet v normalno stanje.

IZVIRNO SPOROČILO: Sandrin

, ta moja  pa traja že celih 14 dni in ji ni videti konca in kraja, tudi po količini ni pojenjala.



Jaz ti svetujem, da pokličeš svojega G in ga vprašaj, če je to normalno!

Pa uživaj na morju!


_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu KRTR)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: M po porodu
3.7.2008 15:41:40   
Taula
Jaz sem jo dobila danes...8 tednov po porodu.user posted image  Kaka pa bo, bomo pa še videli.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




madeži
MC09

S čim uspešno odstranjujete madeže? Prosim za komentarje

Vanish (32%)

Ariel professional (14%)

trdo milo DM (5%)

nič od naštetega (27%)

perem samo s praškom (21%)


Število vseh glasov: 91

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!