|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: En test pokaže nosečnost, drugi ne
27.8.2008 14:36:03   
Anonimen
.......... LP; Ciril

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: En test pokaže nosečnost, drugi ne
27.8.2008 14:38:56   
moniponi
Dreamhorse, kaj pa če je vgnezditvena? Koliko časa je od O? A ti M že zamuja?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: En test pokaže nosečnost, drugi ne
27.8.2008 14:59:09   
dreamhorse
M mi zamuja danes 6 dan. Če me sprašuješ od o - ovulacije nimam pojma, ker je ne računam.
Ciril, nekaj takšnega je moja, morda še manj vidna. Držim pesti za vas. Kako to, da ste komaj oktobra naročeni. Verjetno kr na 8 tedenski ultrazvok, kjer bo vse jasno.

(odgovor članu moniponi)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: En test pokaže nosečnost, drugi ne
27.8.2008 15:11:50   
tila1
No sej nekaj tazga je bla tud moja, tako da je se upanje dreamhorse! Daj pejdi se po kak testek, pa ga naredi jutri zjutraj user posted image

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: En test pokaže nosečnost, drugi ne
27.8.2008 15:13:59   
Anonimen
Pojma nimam... moja je klicala v ambulanto povedala stanje... malo je bilo sestri ki naroca hecno, da je bila zadnja M enkrat v novembru 2006.... in nas narocila oktobra... testne crtice so bile take kot sem opisal, bomo pa se malo testirali do pregleda, da zaloge porabimo, pa da se prepricamo.... glede na to da mamo napade kislega, sladkega in slanega, da jo pece zgaga, da ima vse trdo 3 prste pod popkom in tako naprej smo najbrzda res noseci, vendar do kaksne "oprijemljivejse" zagotovitve ne bomo zganjali evforije. Imava leto dni staro pikico, kateri posvecava sleherni trenutek svojegacasa, in se nama ne mudi ne vem kako blazno, in s tem sva tudi sla v novo borbo... sprosceno, pa bo ko bo... in zgleda je. Bomo videli.

LP, C

(odgovor članu dreamhorse)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: En test pokaže nosečnost, drugi ne
27.8.2008 21:15:20   
becky
še moja izkušnja: BC in first sign sta mi pokazala user posted image , tudi CB, pa še nisem user posted image . upam, da je pri vam + res +

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: En test pokaže nosečnost, drugi ne
28.8.2008 7:16:13   
dreamhorse
Becky, se bom kar k tebi pridružila, če rečem, da je CB pokazal zelo zelo rahel +. No, danes sem imela plan naredit jutranji test, pa mi več ni bilo potrebno. Ponoči se je user posted image  vlila iz mene, kot da bi nekdo odprl pipico. Nič, bi se reklo več sreče prihodnjič, pa spet veselo na delo. Zakaj je tak čas ni bilo, kdo ve. Morda je bila želja prevelika in je vplivala na psiho, ki je za ta kratek čas pregnala user posted image . Zdaj pa spet trpet te peklenske bolečine. To je bila vsaj dobra stran jemanja tablet. Bolečin ni bilo. Vse ostale srečke nosečke, želim vam vse najlepše z vašo bebico. In vsem očkom čestitam, da uspešno opravljno nalogo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu becky)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: En test pokaže nosečnost, drugi ne
28.8.2008 8:03:55   
Anonimen
Milsim, da pri tebi gre za spontani splav....Zato si imela test pozitiven, zato zdaj imaš hude bolečine in krvaviš...

Spij kakšen lekadol, pomagalo bo.....

Naslednji mesec ti toplo svetujem, da nabaviš kakšne progesteronske tablete (dabroston, prometrij...). Uporabljaj ga par dni po O in še naprej, če zagledaš user posted image user posted image .

Zarodek se ni dobro vgnezdil in krvavitve ga zlahka odplaknejo. Krvavitve pa so lahko zaradi hormonskega neravnovesja ( po K tabletkah)....

To je moje laično mnenje in nasveti....

Lahko pa čakaš, da nrava naredi svoje in enkrat ti bo uspelo....če imaš dovolj let in časa da to čakaš....

Srečno!

(odgovor članu dreamhorse)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: En test pokaže nosečnost, drugi ne
28.8.2008 8:09:55   
dreamhorse
Anonimen, a so te tabletke brez recepta ali na recept? Čemu pravzaprav služijo? Nisem ravno prepričana, da je bil ss, saj so moje menstruacije pred jemanjem tablet in po tem, ko sem jih prenehala jemati bile ravno tako boleče. Včasih sem morala celo menstruacijo odležat, tako hudo je bilo. Čeprav pa ne vem, kaj je bil vzrok zamujanja. Morda res samo psiha.
Te prosim za več info o teh tabletah, če jih imaš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: En test pokaže nosečnost, drugi ne
28.8.2008 8:27:14   
Anonimen
Poskusi z iskalnikom malo več izvedeti o hormonu Progesteronu.

Ta hormon izloča rumeno telesce, nastalo iz razpočenega folikla v jajčniku.
Njegova naloga je odebeliti sluznico maternice, ki hrani in spejme zarodek.

Po vgnezditvi zarodek izloča hormon ßhcg, ki naj bi podaljšal življenjsko dobo rumenega telesca. Tako rumeno telo živi 12-14 tednov, izloča progesteron in čaka, da posteljica prevzame to vlogo.

To je bila laična razlaga....

///////

Če je vgnezditev prepozna, ni dovolj hormona ßhcg, ki bi preprečil odmrtje rumenega telesca. Zato nadomestni hormon pomaga. Pri umetni oploditvi, ženska, ki nima svoje O in je že v meni, uporabi 600 enot Prometrijuma, ki nadomesti naravni progesteron.

PROMETRIJ se dobi v Italiji, v lekarni tudi v svobodni prodaji. Lekarna, takoj na meji, ne rabi recepta zdravnika. Dobiš prometrijuma v škatlicah, ki stanejo 6 eur. Če vzameš Prometrij 100, dobiš 30 tabletk v eni škatlici.
Te tabletke se vaginalno vstavijo, priporočam eno na 12 ur.

Ob morebitni nosečnosti in prisotnih izcedkih pomaga uporaba le-tega na 8 ur.

Ta progesteron v prometrijumu, trdijo zdravniki, da je čist in varen. Zelo ga priporočajo.

Nič ne škodi, samo koristi.

Za več informacij pa vprašaj svojega G.

Srečno!

(odgovor članu dreamhorse)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: En test pokaže nosečnost, drugi ne
28.8.2008 8:39:35   
dreamhorse
Anonimen, hvala za razlago, bom malo prebrskala. Glede na to, da se pa ne trudimo ne vem kak dolgo in da imam še kar nekaj časa, bom poskusila "čim manj komplicirat" za začetek, v kolikor ne bo šlo, se napotim po tele zadeve, ki jih še napisat ne znam. Hvala še enkrat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: En test pokaže nosečnost, drugi ne
28.8.2008 10:15:16   
anci banci
jaz jemljem prometrium in 200 g (lahko  jih jemlješ vaginalno ali pa oralno).Če imaš prometrium 100 moraš vzeti 2.

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: En test pokaže nosečnost, drugi ne
28.8.2008 10:16:17   
anci banci
a še to škatlica stane malo čez 5 EUR. Glede Dabrostona-tega pa dobiš pri nas samo na recept

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: En test pokaže nosečnost, drugi ne
28.8.2008 10:51:45   
dreamhorse
Anči mi lahko prosim poveš, zakaj ga ješ? Ni mi namreč najbolj jasno čemu je namenjen.

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: En test pokaže nosečnost, drugi ne
28.8.2008 11:12:55   
anci banci
jaz ga moram jest v kombinaciji z klomifenom ... klomifen jem od 3 do 7 dne v ciklusu po polovičko, od 15 dne ciklusa moram pa jemati prometrium. to je progesteron-hormon, ki pripravi maternično sluznico na sprejem oplojenega jajčeca in sodeluje pri njegovem razvoju(če seveda pride do nosečnosti), hkrati pa meni ki imam policistične jajčnike vsaj omogoča da imam redno menstruacijo(isto funkcijo ima tableta dabroston). če pa pride do nosečnosti in se jajčece ugnezdi v maternico pa progesteron preprečuje krčenje maternice in s tem preprečuje da pride do zgodnjega spontanega splava.

no kako sem povedala jaz ga jemljem od 15 dne ciklusa pa dokler ne dobim menstruacije

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: En test pokaže nosečnost, drugi ne
28.8.2008 12:28:39   
dreamhorse
In koliko časa se že trudiš zanosit?

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: En test pokaže nosečnost, drugi ne
28.8.2008 14:57:22   
anci banci
sedaj teče že 3 leto
imam pa že vse preiskave za sabo
kaj pa ti dreamhorse

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: En test pokaže nosečnost, drugi ne
29.8.2008 8:04:15   
dreamhorse
Ravno zato vprašam. Se mi je zdelo, da more bit kar lep čas, da imaš vse te žaube za pomoč. Jaz sem komaj pri 4 mesecih, zato še teh reči ne potrebujem. Bi itak bila fenomen, če bi mi ratalo tako hitro.
Ti držim pesti, da ti čimprej uspe.

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: En test pokaže nosečnost, drugi ne
29.8.2008 8:25:37   
anci banci
sej ne veš mogoče ti bo ratalo .) držim pesti da ti, da ti vsaj ni potrebno it čez vse te zadeve..
no saj pri meni če bo vse po sreči grem 11.septembra k dr.Rešu da se zemenimo za umetno8vsaj tako je reku ko sem bila nazdnje pri njemu

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: En test pokaže nosečnost, drugi ne
29.8.2008 9:06:01   
dreamhorse
No super... Držim ti pesti in ti želim vse najboljše. Sama pa vedno bolj kot razmišljam, da pač delama samo 4 meseca je skoraj normalno, da se še ni moglo prijet. Bo že, malo mi je samo hudo, ker je bilo tako blizu, ker sem že bila prepričana, da je to to... Pa očitno ni bilo. Bo ddrugič, če ne zdaj, pa enkrat vsaj bo.

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: En test pokaže nosečnost, drugi ne
29.8.2008 9:15:59   
anci banci
seveda da bo samo ne smeš obupat

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 71
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Po spontanem splavu ni treba odlagati zano...
Najnovejše raziskave razkrivajo, da po spontanem splavu ni potrebno tri mesece odlagati s ponovno zanositvijo. Ravno zan...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?