|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Konizacija - zanositev
7.7.2008 17:11:23   
a1982
ZDRAVO,

zanima me ali je katera imela težave z zanositvijo, če so ji pred letom oz. dvemi naredili konzacijo (2x-prvič laser, drugič z električno zanko). Mogoče ima kakšna izkušnje s tem?

Hvala za odgovor, lpuser posted image

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 7.7.2008 21:39:38 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Konizacija - zanositev
7.7.2008 21:43:31   
divans1
Ka pa je to?

(odgovor članu a1982)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Konizacija - zanositev
7.7.2008 22:34:56   
katias
Ne. Jaz sem imela letz, dvakrat, pa sem zanosila po pol leta. Zaenkrat poteka nosečnost normalno.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Konizacija - zanositev
9.7.2008 9:21:44   
banči06
Pozdravljene,
tudi jaz imam 5.8. LETZ, pa me zanima, koliko časa po posegu lahko zanosim?
Doma imamo že 2 leti starega sončka, pa bi radi še enega.
Lep sončen dan!

(odgovor članu katias)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Konizacija - zanositev
9.7.2008 13:19:52   
Dali*
Banči, meni je G rekla, da po 6 mesecih lahko zanosiš. Je pa tako, da boš najverjetneje imela odvzem brisa po 6 mes od operacije in če bo bris OK, lahko zanosiš. Vsaj tako je bilo pri meni. 16.11.2007 sem imela lletz, 14.5. sem dala pa še bris, na katerega sem čakala 5 tednov.


(odgovor članu banči06)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Konizacija - zanositev
9.7.2008 13:21:37   
Dali*
na rezultat sem čakala 6 5 tednov, tako sem 3 tedne nazaj komaj izvedela kako in kaj. Nisem popolnom OK, ampak ni v isti smeri, kot je bilo predno sem šla na lletz. G mi je rekla, da lahko zanosim, sicer sem pa v novembru spet na vrsti za PAP bris. Upam, da bom do takrat že noseča.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Konizacija - zanositev
9.7.2008 14:18:18   
banči06
Dali, hvala za odgovor.
Želim ti, da bi čimprej zanosila.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Konizacija - zanositev
9.7.2008 14:24:54   
Dali*
Banči, tudi tebi želim enako, čeprav boš morala malce čakati. Ampak, če sem jaz čakala 3 leta, da sem lahko začela delati na tem....predno so mi ugotovili, da sem zrela za lletz, bo tebi, ki že imaš enega otroka toliko lažje.

Držim pesti, da bo OK. Saj bo hitro okoli, samo smotano je, ko čakaš na vse rezultate.
Čakanje, čakanje, čakanje.....


(odgovor članu banči06)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Konizacija - zanositev
9.7.2008 14:31:19   
banči06
Saj, to čakanje. Pa še prav dosti ti nikjer ne povedo, pa iščeš odgovore na vseh koncih ...
Koliko časa si bila pa na bolniški po letzu?

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Konizacija - zanositev
9.7.2008 14:37:21   
Dali*
Doma sem bila 14 dni po posegu in sem se počutila OK, tudi krvavela nisem, pa nič kaj me ni bolelo, po odščipu mu je bolj bolelo.

cca. 3 tedne do 1 meseca sem imela kontrolni pregled pri G, da je pogledala kako se celi in šele po pregledu sem lahko zopet imela spolne odnose.

Ti kar vprašaj....karkoli

(odgovor članu banči06)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Konizacija - zanositev
9.7.2008 14:53:51   
banči06
Kako je pa na samem posegu? Ali moram na kaj še posebej paziti?
Malo me je strah. Prej nisem nikoli imela posebnih težav in me je tole kar malo vrglo iz tira.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Konizacija - zanositev
9.7.2008 14:58:16   
Dali*
Sam poseg ni nič posebnega.

Si že bila na odščipu predno si dobila napotnico za lletz?

No...odpeljejo te s postejo vred, potem te na 1 2 3 preložijo na tisti voziček in ko prideš noter si potegneš spalno srajčko višje in na usta ti dajo masko in šteješ do 10, ali pa že prej zaspiš. Zbudiš se v sobi, jaz sem se takoj po posegui in sem že klicarila okoli vse moje, da je OK in da bom mal zaspala. Nobenih posebnosti sicer.

(odgovor članu banči06)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Konizacija - zanositev
9.7.2008 15:05:40   
banči06
Ne, odščipa nisem imela. Na gin.kliniki so me samo pogledali z nekim "mikroskopom", pod katerim se je bolj jasno videlo, da gre za predrakave spremembe in me napotili na lletz. Mislim, pa da bodo pri meni poseg delali samo pod lokalno anestezijo.

hvala Dali. Kako si želim, da bi bilo to že za mano.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Konizacija - zanositev
10.7.2008 22:45:28   
MERY81
oj a1982 jst se tudi matram zanossiti skoraj 3 leta pa ni in ni.Oba s partnerjem sva opravila potrebne preiskava pa ni in ni.Ne vem več kako naprej,mi lahko mogoče kako svetuješ.LP Mery

(odgovor članu a1982)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Konizacija - zanositev
10.7.2008 22:47:11   
MERY81
ČAW BANČI06! Ali mi lahko povez kaj pomeni ta kratica LATZ. LP Mery

(odgovor članu banči06)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Konizacija - zanositev
11.7.2008 14:17:22   
banči06
Zdravo, Mery.
Lletz je operativni poseg pri katerem ti z električno zanko odstranijo predrakavae spremembe na materničnem vratu.
Lp

(odgovor članu MERY81)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?