|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   shranjevanje frutkov
10.7.2008 20:57:31   
vaney
Zanima me, kje ve doma hranite frutke? V hladilniku ali na sobni temperaturi? V trgovini so namreč kar na navadnih policah, zdaj pa gremo na morje in ne vem, ali naj jih dam v hladilno torbo ali to ni potrebno? Hvala.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: shranjevanje frutkov
10.7.2008 21:17:22   
wing
Isto kot v trgovini, na sobni temperaturi kot ostala živila takšne narave. Seveda neodprta. Odprta in ne v celoti porabljena pa seveda v hladilniku do naslednjega dne, če ga seveda prej ne porabimo.

Ne rabiš jih dajat v hladilno torbo, saj so vakuumirana, neodprtih pa itak ne boš peljala s sabo.

< Sporočilo je popravil wing -- 10.7.2008 21:18:43 >

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: shranjevanje frutkov
10.7.2008 21:18:40   
Anonimen
V trgovini so namreč kar na navadnih policah, zdaj pa gremo na morje in ne vem, ali naj jih dam v hladilno torbo ali to ni potrebno? Hvala.


Po moje ni potrebno.

Doma jih imam kar v hladilniku, tam mi najmanj smetajo user posted image .

(odgovor članu vaney)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: shranjevanje frutkov
10.7.2008 21:21:01   
Naja30
Doma jih imam v omari.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: shranjevanje frutkov
10.7.2008 21:30:19   
Vrtnica79
Doma jih imam v shrambi, torej na sobni temperaturi.



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: shranjevanje frutkov
11.7.2008 6:08:53   
matea1
Ko smo šli na morje, jih nisem dala v hladilno torbo, ker imamo v avtu klimo in posledično ni bilo tako zelo vroče.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: shranjevanje frutkov
11.7.2008 7:45:26   
kristinaj
doma so na polici, ko pa so enkrat odprti pa v hladilniku 24 ur. sedaj je že tako velika, da soke popijemo, redčim jih z vodo, ostalo pa uporabljam zelo malo....... jih imam pa vedno na rezervi ker nikoli ne veš kam te pot zanese in še to samo sadne, zelenjavnih ne, ker niso okusni..

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: shranjevanje frutkov
21.7.2008 22:24:39   
botrca
Jaz dam vse v hladilnik, ko pa imam namen porabit dam 2-3 ure prej ven da pride do sobne temperature. Ko bomo pa šli na morje bom pa dala v hladilno torbo. Vsak dela drugače.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: shranjevanje frutkov
22.7.2008 18:04:21   
selma2
V shrambi, ko ga odprem pa v hladilniku tako kot piše na embalaži proizvajalca.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: shranjevanje frutkov
24.7.2008 20:46:06   
Shorty_
Na sobni temperaturi, problemov ko so napol odprti pa pri nas nimamo ker ga res dobi morda 1x na dva meseca in ji je tako fino da ga zmaže do koncauser posted image

(odgovor članu selma2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 stvari, ki sem se jih naučil, odkar sem...
Če imate otroke ob sebi. Da jih poljubite za lahko noč. Da skupaj zajtrkujete. Da greste z njimi v šolo. Da vidite, kako...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?