|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ugljan in Pašman
15.7.2008 15:32:10   
gojska
kolikor sem uspela najti na netu se s trajektom  na Ugljan pride iz Biograda, na Pašman pa  z Zadra. Oba otoka sta povezana z mostom. Ker nimava točno določenega kraja, greva pa kampirat, je vseeno kje prideva.
Zanima katera varianta je boljša, cenejša, hitrejša ?
In seveda če lahko priporočite kakšen mali oz. miren kamp, kjer ne gledaš sosedu v krožnik, na enem ali drugem otoku. Pa prosim rečte mi, da je tam raj za ribarjenje z obale, ker drugače ne vem če bo moj hotel itiuser posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ugljan in Pašman
15.7.2008 15:40:10   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: gojska

kolikor sem uspela najti na netu se s trajektom  na Ugljan pride iz Biograda, na Pašman pa  z Zadra. Oba otoka sta povezana z mostom. Ker nimava točno določenega kraja, greva pa kampirat, je vseeno kje prideva.
Zanima katera varianta je boljša, cenejša, hitrejša ?
In seveda če lahko priporočite kakšen mali oz. miren kamp, kjer ne gledaš sosedu v krožnik, na enem ali drugem otoku. Pa prosim rečte mi, da je tam raj za ribarjenje z obale, ker drugače ne vem če bo moj hotel itiuser posted image




Obratno. Katera varianta je boljša ali cenejša, ne vem, cene si poglej na Jadroliniji. Je pa najbrž nekje enako, s tem, da do Biograda plačaš manj avtoceste, kot pa do Zadra. V tem primeru je cenejše.

Raj za ribarjenje seveda je, saj sta to ribiška otoka, kot mnogi ostali otoki, tako, da ribam ne uidešuser posted image . VEndar je to stvar posameznika. Mi nismo ribiči, pa vseeno uživamo na Ugljanu in to brez ribarjenja.

Kampov je kar nekaj, vendr je to stvar okusa, kot sem opazila. Eni iščejo senco, drugi samoto, tretji....Ti priporočam, da si kampe ogledata, saj jih ni toliko in se ustavita tam, ko se vama zdi primerno. Tako smo mi naredili, in ne bi ga menjala, tega našega kampa za nobenega drugega.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ugljan in Pašman
15.7.2008 16:19:48   
gojska
super marogica, saj tako bova tudi nardila. Je pa bolje, če prej kaj veš.

Kolk pa porabiš recimo iz Lj. do ta? V bistvu me zanima, če je ena trajektna linija bolj priljubljana od druge. Ker ko sem bila nazadnje v Zadru so bile take kolone v pristanišču.Če samo pomislim, da bi bila ujeta v tisti vročiniuser posted image  Je pa res, da se od tam marsikam pelje.
Moj navija za Lošinj, ker češ da si tam najhitreje in tako ne zgubljaš dragocenega in tako in tako prekratkega dopusta.

V glavnem komi čakam.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ugljan in Pašman
15.7.2008 17:03:05   
April
iz ljubljane te pride nekaj manj kot 50 evrov plus bencin do pašmana. v teh 50 evrih so zajete cestnine-od bosiljevega do biograda 90 kun, pa še trajekt avto in ena oseba 70 kun. v sezoni ponavadi trajekti nimajo urnika in vozijo neprestano, če je veliko ljudi..drgač se daš pa v vrsto in skočiš na kavo.

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ugljan in Pašman
15.7.2008 17:47:21   
gojska
no to pa so informacije, hvalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ugljan in Pašman
15.7.2008 18:31:01   
tajtam
Na Ugljan prideš s trajektom iz Zadra - povezava na eno uro. Cena za avto  + sopotnik + 2 otroka je bila lani 127 kun. Na trajekt je le redko treba počakati eno uro - pač avto pustiš v vrsti in greš malo naokoli.

Mi smo šli lani po avtocesti do Zadra iz Zagreba in je bila cena 109 kun. Do Ugljana smo iz Kranja vozili cca 6 ur.

Lušten majhen kamp je v kraju Batalaža, kjer je meni zelo lepa plaža. Poglej si jo v galeriji slik na tem naslovu http://www.apartmani-ena.com/index.html 

Mi imamo na Ugljan lepe spomine - mir in lepa narava.

< Sporočilo je popravil tajtam -- 15.7.2008 18:33:51 >

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ugljan in Pašman
15.7.2008 21:10:35   
Marogica
Iz LJ ne vem, mi vozimo iz MB do Zadra ca 4 ure, od tega stojimo najmanj pol ure(se vsaj 2x ustavimo-lulat, kava, cigaret...). Ponavadi se pripeljemo tako, da si pogledamo, kdaj pelje trajekt, ki vozi na Ugljan vsako uro. Če smo prej tam, pustimo avto v vrsti, gremo preko ceste in smo v centru starega Zadra, spijemo kavo ali pojemo sladoled, pa je trajekt že tu. Vrste so vedno, vendar to samo tako izgleda, ker spravijo ogromno avtov na trajekt in je tudi linij več. Tako, da ni panike.

p.s. Sem se pav prvem postu zmotila. Do Zadra je ceneje kar se avtoceste tiče in ne obratno, saj je Zadar pred Biogradomuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu tajtam)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?