|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Akcija Baby center
16.7.2008 19:29:47   
skuštrana
Kupila bi tale sedež http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=176385

Zanima me ali je to samo akcija za nakup po spletu ali ga imajo v akciji tudi v navadni trgovini? Ker če ga imajo tudi v trgovini ga bom šla iskat tja, ker imam možnost dobiti na to ceno še tax free...

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Akcija Baby center
16.7.2008 19:40:15   
zvesta
To je klubska cena, tako da bi ga mola po tej ceni dobiti tudi v BC-ju. Če je dnevna akcija, pa velja samo na spletu.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Akcija Baby center
16.7.2008 19:45:40   
lojzika
Jst ga tudi nameravam kupiti. Če izveš kaj več mi prosim javi. Upam, da nisva prepozni, ker je že nov prospekt z akcijami zunaj user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Akcija Baby center
16.7.2008 19:51:49   
skuštrana
Jst ga tudi nameravam kupiti. Če izveš kaj več mi prosim javi. Upam, da nisva prepozni, ker je že nov prospekt z akcijami zunaj


Jaz grem jutri pogledat v BC pa ti javim..Ker na spletu je še v akciji, upam da ne samo do polnočiuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Akcija Baby center
16.7.2008 20:03:30   
metkica1
Ta sedež je v akciji do 22.7. v spletni trgovini kot tudi v BC .user posted image

< Sporočilo je popravil metkica1 -- 16.7.2008 20:04:25 >

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Akcija Baby center
16.7.2008 20:09:50   
lojzika
U superca. Grem jst tudi ju3 gledat.  se mi zdi kr ugodna cenauser posted image

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Akcija Baby center
16.7.2008 20:15:57   
skuštrana
Metkica1, hvala tiuser posted image

BTW, javi se na desetkahuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?