|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   splav
16.7.2008 21:08:44   
mojapunca
je že dober mesec mimo po splavu, pa še vedno nisem dobila menstruacije. kakšne so vaše izkušnje? user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: splav
16.7.2008 21:18:18   
Naja30
Se zna malo zavleči, ja. Jaz sem jo tudi dobila čez dober mesec, če ne še več. Tudi naslednji cikli so lahko še neredni, po kakšnih 3-4 mesecih je šele vse prišlo v normalo.

(odgovor članu mojapunca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: splav
16.7.2008 21:25:59   
Jančika_
Po prvem splavu (z abrazijo) sem M dobila 39. dan, po drugem (brez abrazije) 40. dan, zdaj pa je že 55. dan po tretjem splavu (abr.), pa ni še nič. Torej dva meseca bo kmalu...user posted image

(odgovor članu mojapunca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: splav
25.7.2008 14:03:16   
Rubin.
Tukaj si poglej: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1028912.

Je pa čisto različno, kako telo reagira na ss.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?