|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1 M po ss
18.7.2008 17:47:46   
Anonimen
Pozdravljene,

jaz sem dobila prvo menstruacijo 35 dan od ss v 9 tednu. Ful bi rada delala na otročku čim prej, kaj mislite po koliko menstruacijah začeti, da  ne bi imela večje možnosti za ss tudi v drugo. pregled pri ginekologu imam v začetku avg.
Hvala za odgovore.
Lp,

MIA
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1 M po ss
18.7.2008 17:57:14   
divans1
Jst sm samo 1 menstruacijo počakala, pa ni blo nč narobe, še ni žal nič ratalo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 1 M po ss
18.7.2008 18:18:09   
kepica
Meni so rekli maja po ss, da lahko počakava samo eno M. Pa nisva nič pazila, ker sva itak mislila, da se ne bo prijelo, pa se je. Takoj prvi mesec sem zanosila in žal imela spet ss. Verjetno po svoji krivdi, ker sva bila prehitra,ampak, pač, neučakanost. Zdej drugi mesec sva spet v akciji in upam na user posted image
Držim pesti, da čim prej zagledaš plusek.user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1 M po ss
18.7.2008 21:06:12   
Naja30
Meni je po abraziji v 10t G rekla, naj počakam prvo M in potem spet veselo na delo. Zanosila sem po 2.M in uspešno donosila.

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 1 M po ss
18.7.2008 21:46:50   
Anonimen
men so pa rekli, da morm počakat 3-6M, ss, pa sem imela v 17T

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 1 M po ss
18.7.2008 21:48:30   
Naja30
gantar, od 10-ih G jih 5 ne reče isto!

Za splav je meni rekla G počakat 1 M, ko sem v 32t rodila pa, da naj s ponovno zanositvijo počakamo 4-6m.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 1 M po ss
18.7.2008 22:09:12   
silvya
Res je, dalj časa je trajala nosečnost, dalj časa je bolje počakati. Poznam pa primer, ko je par izgubil otroka na koncu nosečnosti, tako kot jaz, pa sta se odločla, da poskusita takoj ko bo spet mogoče. In žena je zanosla tri mesece po tem porodu in imata sedaj doma približno 2 meseca staro punčko.
Meni se je tole zdelo prehitro. Ampak onadva sta čutila, da je za nju tako dobro in sta tako naredila.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 1 M po ss
20.7.2008 1:23:43   
lindy
Midva sva tud počakala eno m. in sem zanosila potem v drugo, sedaj pa čakamo malo princesko, ki pa se ji nikamor ne mudi!user posted image

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 1 M po ss
20.7.2008 21:43:58   
loveforever
če bi človek vedel v katerem poizkusu mu bvo ratalo tokrat bi bil preprost odgovor takoj začeti. jaz sem pri prvi nosečnostio potrebovala 9 mesecev da se je primlo, pri drugi 8 in je bil ss, sedaj sem 14 dni po ss in ko bi dobila 1 m in da bi vedela da bom zopet čakala 8 ali 9 mesecev na user posted image , bi začela takoj po 1 m. tako pa nevem in bom počakala vsaj tiste 3 mesece ki je nekakšno povprečje odgovorov vseh ginekologov.
želela sem imeti  dobri 2 leti razlike med otrokoma, a žal ne bo nič. avgusta bo moja hčerkica stara 2 leti, jaz pa šele  novembra začnem delati na novemu in potem kakih 9 mesecev čakat da rata, 9 mesecev nosit,.... ja bomo imeli podvojeno dvoletno razliko. vsaka čast tistim ki si lahko izmišljujejo razlikouser posted image user posted image

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 1 M po ss
21.7.2008 12:02:22   
Fargesia
men je G rekel 3 mesece in sav se odločila da počakava...po 3 M greva prec v postopek...IUI.

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?