|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Varanje brez slabe vesti
22.7.2008 15:31:02   
Anonimen
Zgodilo se je, prevarala sem moža in nimam slabe vesti in mami me, da bi še. Tiste, ki imate podobne izkušnje, povejte mi kako dolgo je trajalo to pri vas?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Varanje brez slabe vesti
22.7.2008 15:59:32   
Anonimen
dokler te ne dobi ti kar daj

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Varanje brez slabe vesti
22.7.2008 16:00:26   
Anonimen
ne vem kaj naj ti rečem.
jaz sem bila v drugačni situaciji, jaz (samska) in moj tip (poročen) ki je varal ženo, skupaj sva bila leto in pol, na koncu sem mu postavila ultimat, jaz ali ona. je šel k njej, ker sta imela otroke in po razmisleku sem vidla da je boljše tako, ker so otroci zraven.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Varanje brez slabe vesti
22.7.2008 16:30:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ne vem kaj naj ti rečem.
jaz sem bila v drugačni situaciji, jaz (samska) in moj tip (poročen) ki je varal ženo, skupaj sva bila leto in pol, na koncu sem mu postavila ultimat, jaz ali ona. je šel k njej, ker sta imela otroke in po razmisleku sem vidla da je boljše tako, ker so otroci zraven.



Leto in pol, pa vaju niso dobili, kje sta se pa dobivala???

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Varanje brez slabe vesti
22.7.2008 16:43:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zgodilo se je, prevarala sem moža in nimam slabe vesti in mami me, da bi še. Tiste, ki imate podobne izkušnje, povejte mi kako dolgo je trajalo to pri vas?


Če pa nimaš slabe vesti ob laganju pa si zame vse drugo sam človek ne!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Varanje brez slabe vesti
22.7.2008 17:56:01   
Anonimen
Če pa nimaš slabe vesti ob laganju pa si zame vse drugo sam človek ne!
IZVIRNO SPOROČILO: ena pač

Sodi lahko samo Bog in nihče drug...niti ti. Eni se sploh ne zavedate, kaj pomeni izražat svoje mišljenje ali pa sodit. Kriza...

No, pa še moj odgovor...jaz mislim, da se ne ˝splača˝varat. Je prevelik davek, da izgubiš  in prizadeneš ljubljeno osebo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Varanje brez slabe vesti
22.7.2008 17:58:23   
Anonimen
Ups...malo čudno je to uokvirilo. Prvi kvadratek je citiranje uporabnice ene pač, drugi kvadratek pa je moje mišljenje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Varanje brez slabe vesti
22.7.2008 18:00:47   
M1987
Če nimaš slabe vesti potem nista za skupajuser posted image , ker ga ne ljubiš! user posted image Premisli, da se lahko v prihodnje to dogaja tebi, ko boš človeka ljubila, on te bo pa varal. Še raca si je bolj zvesta kot človek.user posted image In potem se prašujemo od kod toliko spolnih bolezni - če se user posted image  kot zajci.user posted image

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Varanje brez slabe vesti
22.7.2008 18:00:50   
Anonimen
pri meni je trajalo 2 leti-tudi posumil ni-pa sva živela skup. Po 2 letih sem se odločila za ljubimca (tam kjer je srce) -mimo tega ne moreš!  Pri tebi je samo vprašanje kje imaš srce? Doma ali drugje? To je vse! Pa vso srečo!   




p.s. kr ena -ti pa zame nisi človek...zakaj...mal se vprašaj!  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Varanje brez slabe vesti
22.7.2008 18:01:00   
Pikec
Anonimna 1, ti si se hotla sam mal pohvalit, anede?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Varanje brez slabe vesti
22.7.2008 18:01:51   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: M1987

user posted image In potem se prašujemo od kod toliko spolnih bolezni - če se user posted image  kot zajci.user posted image


Pa saj nismo v srednjem veku. Še nisi slišala za kondome?

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Varanje brez slabe vesti
22.7.2008 18:03:01   
Anonimen
Če nimaš slabe vesti potem nista za skupaj , ker ga ne ljubiš! Premisli, da se lahko v prihodnje to dogaja tebi, ko boš človeka ljubila, on te bo pa varal. Še raca si je bolj zvesta kot človek. In potem se prašujemo od kod toliko spolnih bolezni - če se kot zajci.



M1987-uf si pa pametna!      Da ti kar škoduje!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Varanje brez slabe vesti
22.7.2008 18:18:41   
macka22
Uf ste cist divje.No takle mamo moje mnenje ko te enkat potegne v sosedne vode ni vec vrnitve nazaj ce te srce ali pa kaj drugega vlece drugam potem pojdi a vedi da se bo slej ali  prvi stol na katerem si sedela zlomil ker nihce nima take riti da bi jo dva stola drzala.Iz iskusen lahko malo pametujem da se te zadeve nikoli ne koncajo najbolje za vse tako kot v kaksnih limonadah.Vem pa da ti adrenalin dela na pouno ampak bo to tudi popustilo in takrat bo nastala veeeelika praznina.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Varanje brez slabe vesti
22.7.2008 19:07:28   
Anonimen
To se dogaja...kaj bi si zatiskali oči, tko pač je, je življensko, pa lahko tudi traja več letuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Varanje brez slabe vesti
22.7.2008 19:20:31   
Pikec
Hm... dokler se vloge ne zamenjajo je to res ful fajn. Ko se znajdeš pa na nasprotni strani ni tko fajn, pravzaprav sploh ni fajn. Tud to je čist življensko, kaj bi si zatiskali oči.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Varanje brez slabe vesti
22.7.2008 19:57:27   
Netopirčy81
Nočem nobenga obsojat al pa kritizirat, sam men je to user posted image . Če se ti lušta drugega moškega, zakaj sedanjega ne pustiš?Čeprav sedaj nimaš slabe vesti, ti bo najbrž kdaj ven udarila. Sem bla tut sama prevarana tko da....

Se strinjam s Pikec RR.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Varanje brez slabe vesti
22.7.2008 20:21:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

To se dogaja...kaj bi si zatiskali oči, tko pač je, je življensko, pa lahko tudi traja več letuser posted image


Dober izgovor ja...me zanima kako bi ti potolažila svojega otroka,če bi bil izdan in prevaran...ziher bi mu rekla jah to se pač dogaja...tvoja mamica je tud to počela...nekak še razumem varanje, sam ne razumem pa,da človek nima slabe vesti ob tem,ko pogleda svojega partnerja v oči

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Varanje brez slabe vesti
22.7.2008 21:00:44   
Anonimen
če sexa ni doma je pa kje drugje.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Varanje brez slabe vesti
22.7.2008 21:09:39   
Anonimen
glavno,da je denar user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Varanje brez slabe vesti
22.7.2008 21:09:40   
Anonimen
Ubistvu se strinjam ce ga ni doma ......

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Varanje brez slabe vesti
22.7.2008 23:39:35   
Anonimen
men se je "skoraj" zgodilo to par tednov pred poroko. Pa ne bom rekla da doma ni blo al pa kaj, samo en tip me je enostavno premamil. Na žalost se najde kakšen tip ravno pravi dan in ti zna pihat na dušo. Mi je pa iz tistga dreka pomagala ena kolegica, ker če bi še bolj zabredla ne vem kako bi se končal - vem pa da bi mi blo ful žal.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Varanje brez slabe vesti
23.7.2008 7:37:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

če sexa ni doma je pa kje drugje.user posted image

Mislim, da ni zaradi tega. Preprosto te nekaj potegne v to. Ravno v pravem trenutku, ko misliš, da se tebi to ne more zgoditi. Tudi sama sem bila v podobni situaciji. Na srečo sem pravi čas prekinila. Sva bila pa oba poročena in oba imava doma otroke. Enostavno nisem mogla več. Pa moža imam neizmerno rada. In odločitev je bila, da ostaneva vsak v svoji družini. Ker bi preveč ljudi lahko trpelo zaradi najinih napak.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Varanje brez slabe vesti
23.7.2008 7:50:29   
Anonimen
Varanje ni samo zaradi sexa. Jst mislim, da se vara zaradi tega, ker doma nekaj manjka in pri nekomu drugemu to najdeš. Lahko je zgolj razumevanje, spoštovanje, zaupanje, crtanje. Ne pišem iz lastnih izkušenj. Imam pa znanko, ki je varala zgolj zaradi vsega razen sexa. Sexa je imela doma na pretek. Ostalega pa prav popolnoma nič.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Varanje brez slabe vesti
23.7.2008 7:56:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Varanje ni samo zaradi sexa. Jst mislim, da se vara zaradi tega, ker doma nekaj manjka in pri nekomu drugemu to najdeš. Lahko je zgolj razumevanje, spoštovanje, zaupanje, crtanje. Ne pišem iz lastnih izkušenj. Imam pa znanko, ki je varala zgolj zaradi vsega razen sexa. Sexa je imela doma na pretek. Ostalega pa prav popolnoma nič.user posted image


Točno takouser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Varanje brez slabe vesti
23.7.2008 8:12:34   
puncica
Če ob tem nimaš slabe vesti, če ti vsaj malo ni hudo, pa jaz mislim da svojega moža nimaš več rada in do njega ne gojiš nikakršnih čustev več. Jaz bi se na tvojem mestu vprašala ali res hočem do konca življenja živet s tem človekom, ki je moj mož, če mi je zanjga vseeno. Da bi pa še naprej varala je pa zelo podlo od tebe in nefer do moža. Premisli.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?