|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  172 173 [174] 175 176   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:06:22   
lana luna
mislš?? jaz pa noseča....................kar pomeni, da pr nas ni sušnega obdobja..............


ja vidš, sej to pravm. vidva mata živ in zelo viden dokaz, da sta vsaj pred nekaj meseci mogla seksat, da sta user posted image nardila, soseda pa najbrž že ceu let al pa še dlje nistauser posted image user posted image user posted image

o bog kakšne ma dons lana luna. sej bol da gre kr u mižuleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4326
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:07:27   
ključek
o bog kakšne ma dons lana luna. sej bol da gre kr u mižule user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


neeeeeeeeeeeeeeeeee.................me boš v dobro voljo spravila..............sej še nisi zaspana...............

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4327
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:08:42   
ključek
drgače bi se pa jaz takih sosed k so septembrke komot navadla in veselila, sam nevem če bi pol v bloku s septembrkami kdo od septembra naprej mirno spal, najprej bi rešilci šibali k bi nas v porodnišnico furali, pol bi pa še naši septembrčki ponoči razgrajali..... jaz mislim da bi to bila pestra soseska


bi bile kar naprej na 24ur....................user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4328
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:08:46   
lana luna
drgače bi se pa jaz takih sosed k so septembrke komot navadla in veselila, sam nevem če bi pol v bloku s septembrkami kdo od septembra naprej mirno spal, najprej bi rešilci šibali k bi nas v porodnišnico furali, pol bi pa še naši septembrčki ponoči razgrajali..... jaz mislim da bi to bila pestra soseska


user posted image user posted image user posted image user posted image vsaj ne bi težili en drugmu, ker bi vsi imeli enake težave user posted image user posted image user posted image user posted image

kašn žur bi bil touser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4329
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:09:17   
KAHLO
lana luna....ja jaz mam tud tak pekoč občutek v luliki....k mmala rogovili....k da bi že zdaj nosila petke in bi me z njimi v mehur špikalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image danes pa sem jo verjetno skoraj pomečkala, me je tako v rebra šavsnila da sem se takoj poravnala, sem sedela za mizo in sem se sklonila da bi nekaj pobrala.....pa mi je takoj dala vetra, tak da bog ne daj da se kaj naprej prepogibam.....ji ne pašeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4330
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:10:29   
lana luna
men se zdi da naša diagonalno v meni leži, sam k nevem a ma glavo zgoraj al jo ma pr boku za znort ta nevednost, pa kr nekej me je strah da slučajno ni kaj narobe z njo


ja kje pa maš občutk da kolca?? tm nekje je glavica...

pa prosim ne imet čudnih občutkov, ker mala je ves čas aktivna (kukr vem) in je itak vse BP!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4331
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:12:38   
lana luna
pa mi je takoj dala vetra, tak da bog ne daj da se kaj naprej prepogibam.....ji ne paše


našmu detetu tut ne paše pripogibanje...

a pol mamo tut mi pupo, da me u luliki peče? a to pravš da s petkami delajo mulci mali? pa kaj so to sigurno 10cm štikliuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4332
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:13:04   
KAHLO
mah nevem kolcanje čutim pa včasih pr ta zadnji včasih pa mi kar cel trebuh meče?! !?! ti povem da mi kr ni jasno........drgače pa sem nekje brala da se bodo zdaj počasi začele te bebe spuščat dol....in bomo lažje zadihale, sam hodit bo bl problemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image škoda da nimamo kakega srečanja, k bi vse priracale na kupuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4333
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:13:30   
ključek
danes pa sem jo verjetno skoraj pomečkala, me je tako v rebra šavsnila da sem se takoj poravnala, sem sedela za mizo in sem se sklonila da bi nekaj pobrala.....pa mi je takoj dala vetra, tak da bog ne daj da se kaj naprej prepogibam.....ji ne paše


že dirigira po svoje.................user posted image user posted image user posted image .........kaj še bo................user posted image user posted image user posted image .............verjetno jim res kakšen položaj ne paše, mene včasih v spanju tok brcne, ko tko čudn zvita ležim, da pol kr zaspat ne upam nazaj..........user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4334
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:13:40   
lana luna
neeeeeeeeeeeeeeeeee.................me boš v dobro voljo spravila..............sej še nisi zaspana........


ne zaspana nism, samo kako naj te pa v dobro voljo spravim???

ok, zdj sam teče leče vn dat, k me že tišijouser posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4335
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:14:41   
ključek
škoda da nimamo kakega srečanja, k bi vse priracale na kup


sej se menimo, pa sva samo Saraya in jaz kandidatki za enkrat....................

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4336
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:14:59   
KAHLO
lana luna....pa kaj jaz vem od kje tamali ta ideja z štikli, mati jih nikli ne nosi ona pa kr user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bova mogli met šolo k bo septembra prišla na svetuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4337
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:15:22   
ključek
ok, zdj sam teče leče vn dat, k me že tišijo


pa boš vidla pisat????user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4338
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:16:00   
ključek
ne zaspana nism, samo kako naj te pa v dobro voljo spravim???


če take štose pišeš................user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4339
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:16:19   
KAHLO
res, tega pa nisem zasledila.....zda kdaj ste se pa menile?!?

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4340
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:18:09   
lana luna
pa kaj jaz vem od kje tamali ta ideja z štikli, mati jih nikli ne nosi ona pa kr


ja jest jih tut nikli ne nosm?? pol je naše dete fensi po nekom drugemuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4341
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:19:48   
ključek
res, tega pa nisem zasledila.....zda kdaj ste se pa menile?!?


zaenkrat smo nekako določile samo kraj - Celje. jaz napokam lano luno na trojanah, lahko tudi tebe, pol pa gas naprej...........če pa ne bom jz pelala, nas bo pa moj možek...........user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4342
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:19:55   
KAHLO
ji bom to fensi šmensi že zbila iz glave..da nau kaka lublanska ratalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4343
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:19:58   
lana luna
pa boš vidla pisat???


ja sej sem zdj čist na ekran nalimanauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4344
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:20:50   
ključek
ji bom to fensi šmensi že zbila iz glave..da nau kaka lublanska ratala


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4345
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:21:34   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you
si bila pa pridna...............user posted image user posted image user posted image .............in kje v A si kupovala?? mislm, trgovina??


...smo bili samo malo naprej od Lipnice..... nismo šli do Graza......  dm, deichmann, turbo, .....

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4346
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:21:44   
lana luna
zaenkrat smo nekako določile samo kraj - Celje. jaz napokam lano luno na trojanah, lahko tudi tebe, pol pa gas naprej...........če pa ne bom jz pelala, nas bo pa moj možek.......


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pa probejte se tko zment, da bo srečanje takrat ko bom jest se odločla jit na morje. k pol bo pa lana luna user posted image user posted image user posted image user posted image zobe pokazalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4347
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:21:47   
KAHLO
a ste tud že kak datum določile!!!user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4348
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:22:04   
ključek
user posted image user posted image lana luna, zakaj maš ti kar naprej napisano, da si odsotna, če pa pišeš???user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4349
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:23:03   
ključek
a ste tud že kak datum določile!!!


ne, če pa ni kandidatk...........user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  172 173 [174] 175 176   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  172 173 [174] 175 176   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?