|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 23:02:15   
lana luna
joj, hrana...............lačna!!!


dober tek me to you. sam da nauš preveč pojedla, da te nau pol zgagica pekla.

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4401
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 23:03:00   
ključek
dober tek me to you. sam da nauš preveč pojedla, da te nau pol zgagica pekla.


sej me že zdle, zato pa ne bom nč jedla, samo pila bom..........

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4402
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 23:03:37   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: amor real

punce jaz moram še tetra plenice nabavit, koliko jih imate vi? Eni pravijo, da je dovolj 30, druge tudi nad 50?!


.... ne kupuj več kot 30....boš pol mogla tolko likatuser posted image ... jaz jih imam od prvega pikeca 32..ne vem od kod dodatni 2user posted image ...pa se jih zdaj ne rešim z likalne deskeuser posted image

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 4403
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 23:04:20   
ključek
sej bomo uporabljale pomperske, a ne?


pomprske?????????? user posted image user posted image user posted image

lana, dej očala gor...............user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4404
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 23:04:46   
lana luna
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

Saraya, kam si se skrila???



jaz tud čakam, kdaj se bo javila...pa zgleda samo vohuni


jest pa mislm da se trudi priti na tekoče preden kej napiše. samo ji pri naši hitrosti ne uspevauser posted image user posted image user posted image

saraya bo bolš če se rajš čveku pridružiš. boš ponoči brala če ne boš mogla spatuser posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4405
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 23:05:29   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: amor real

punce jaz moram še tetra plenice nabavit, koliko jih imate vi? Eni pravijo, da je dovolj 30, druge tudi nad 50?!


Plenic imam 20 in še te so sposojene... mislim, da jih ne bom več kupovala... imam še štorkljice, če bo sila, po večini pa bom pamperske rabla...

Bom pa še 5 povijalnih nabavla...

Jutri grem v Leklerk.... upam,da kej uporabnega tudi prinesem domov....

Kako pa boste jogi zaščitile?

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 4406
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 23:05:58   
lana luna
pomprske??????????

lana, dej očala gor...............


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja pri moji hitrosti tipkanja mi očala nebi kej dost pomagala. k mam tko hitre prstke, da učke sploh ne morjo sledituser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4407
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 23:05:59   
ključek
ne kupuj več kot 30....


čist odvisn, kok časa bo treba povijat zaradi kolkov..............v lj baje prakticirajo samo pamperske.............ali pa samo eno tetra pleničko.............jaz bom pampersko + 2 plenički...........

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4408
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 23:07:04   
amor real
Če bi lahko jih sploh ne bi imela, JAZ SOVRAŽIM LIKANJE user posted image user posted image user posted image

Ampak za mojega Pikca se bom že potrudila user posted image . Moj user posted image  je že predlagal, naj kako žensko najamem, da nam bo hodila likat  1 x na teden, ko se Pikec rodi, sam me je malo user posted image , ker nisem navajena, čeprav ima že kar nekaj kolegic pomočnico.

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4409
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 23:07:19   
ključek
Kako pa boste jogi zaščitile?


v BC se da kupiti zaščita za jogi, samo zadnjič niso imeli taprave velikosti za našo posteljo. to morva še nabavit.

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4410
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 23:07:53   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: lana luna

IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

Saraya, kam si se skrila???



jaz tud čakam, kdaj se bo javila...pa zgleda samo vohuni


jest pa mislm da se trudi priti na tekoče preden kej napiše. samo ji pri naši hitrosti ne uspevauser posted image user posted image user posted image

saraya bo bolš če se rajš čveku pridružiš. boš ponoči brala če ne boš mogla spatuser posted image



...po moje pa se je prijavila na rr, pol je pa možek še kako omaro sestavil, pa je odfrčala spet cotike prelagat....

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4411
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 23:07:58   
lana luna
Kako pa boste jogi zaščitile?


sem dons v BC vidla od Racmana eno podlogo za jogi, k jo daš med jogi in rjugo. pa mislm da ni blo tko drago. pa je iz 100% bombaža, pa pralno.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4412
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 23:08:50   
lana luna
..po moje pa se je prijavila na rr, pol je pa možek še kako omaro sestavil, pa je odfrčala spet cotike prelagat....


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image al pa spet podn puca. tale naša Saraya je čist preveč pridna. bi blo fajn da bi še k men pršlauser posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4413
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 23:09:28   
ključek
al pa spet podn puca. tale naša Saraya je čist preveč pridna. bi blo fajn da bi še k men pršla


pa še k meni.........

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4414
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 23:11:11   
lana luna
JAZ SOVRAŽIM LIKANJE
 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

JEST TUT!!!!! to je edino gospodinjko opravilo ki ga upam da ne bo treba opravljat. mi to tko fajn operemo in obesimo, pa pol zložimo in nam kar omara zlika.

sej jest bi tut pomočnico mel, pa kaj ko ne vem kje bi člouk dobu dobor žensko, ki bi to spedenala. no ja pa mene je tut mal user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4415
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 23:11:11   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

Kako pa boste jogi zaščitile?



...imajo v leclercu eno tako podlogo..., drugače pa jaz zaenkrat nimam nič...., tud pri prvem nisem imela, pa ni šlo nikoli nič skoziuser posted image  ...(saj vem nikoli ne reci nikoliuser posted image ), ampak bom pol sproti kupovala ...taki mali se takoj sigurno ne bo tak fejst polulaluser posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4416
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 23:11:27   
amor real
user posted image  ja najboljše, da "SARAYA SEPTEMBRSKI ČISTILNI SERVIS" odpre pa se vozi po Sloveniji user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4417
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 23:13:02   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

ne kupuj več kot 30....


čist odvisn, kok časa bo treba povijat zaradi kolkov..............v lj baje prakticirajo samo pamperske.............ali pa samo eno tetra pleničko.............jaz bom pampersko + 2 plenički...........


jaz sem prvič imela pampersko, pa 2 tetra + povijalna ...pa je bil izvid kolkov 1a, pa sem vseeno prve 3 mesece povijala široko....je blo malemu bolj toplo, ker je novembrski...zdaj tega bom pa tud...ne glede na to, če bo izvid OK....

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4418
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 23:15:16   
amor real
Svetujejo, naj široko povijamo ne glede na izvid do 3 meseca, jaz bom najnega najverjetnejo tudi. Če za drugo ni dobro, imaš vsaj za kaj primit, ko ima tako sexy debelo rito user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4419
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 23:16:11   
lana luna
sem pozabla eno današnjo prigodo povedat....

greva jest in user posted image dons iz srečanje z našo user posted image (beri iz UZja) in moj user posted image pokliče svojo mami da ji pove da je vse OK. pa pravi moj user posted image : "naš otrok je zdrav in ma že celo kilo pa pol." pa njegova mami reva boga čist v šoku in panična: "KAJ, A JE ŽE RODILA?!?!?!?!?"

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

tko da pazte kako sporočate dobre novice o uspešnih pregledihuser posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4420
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 23:16:56   
amor real
joooooj, kako jaz pišem šlampasto, ampak saj razumete kaj hočem povedat, ne?! user posted image

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 4421
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 23:16:56   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: amor real

Če bi lahko jih sploh ne bi imela, JAZ SOVRAŽIM LIKANJE user posted image user posted image user posted image

Ampak za mojega Pikca se bom že potrudila user posted image . Moj user posted image  je že predlagal, naj kako žensko najamem, da nam bo hodila likat  1 x na teden, ko se Pikec rodi, sam me je malo user posted image , ker nisem navajena, čeprav ima že kar nekaj kolegic pomočnico.


.... jaz bi pa zdaj imela eno, da mi komplet vse ščisti....... kuhinjske elemente - od znotraj in od zunaj, pa fuge v kopalnici - z zobno ščetko,  ...take bolj ne vsakodnevne zadeve....likala bi že sama....
...se mi zdi, da bi zdaj preden pride user posted image  še mogla to naredit, pa mi moj buši ravno več ne dopušča, poleg tega pa je še pikec doma in ni šans, da imam mir pri opravilih....

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 4422
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 23:16:57   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

...imajo v leclercu eno tako podlogo...,


Ma kaj v Leklerku je prow kak oddelek za dojenčke? Al v kateri od trgovinc tam?

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4423
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 23:18:02   
lana luna
Svetujejo, naj široko povijamo ne glede na izvid do 3 meseca, jaz bom najnega najverjetnejo tudi. Če za drugo ni dobro, imaš vsaj za kaj primit, ko ima tako sexy debelo rito


user posted image user posted image user posted image user posted image dober argument. jest pa še ne vem kako bomo. mam občutk, da če bom preveč pleničk user posted image gor navezala, da mu noben cunca ne bo več pravuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4424
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 23:19:05   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

al pa spet podn puca. tale naša Saraya je čist preveč pridna. bi blo fajn da bi še k men pršla


pa še k meni.........


pa še k men..... jaz sem ji najbližje..... bi lahko pri meni začela, pa še varstvo za  anejo  bi imela....bi se igrala z mojim pikecom....user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?