|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 0:25:21   
lana luna
kdaj greš ti na morje??


kaj pa je to morjeuser posted image user posted image user posted image bolj salbo mi kaže letos. midva se bova sam en dan odločla in spokala. samo trenutno mi slabo kažeuser posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4676
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 0:26:19   
ključek
user posted image , spet me zgaga peče..............to kr pride naenkrat in mine isto...........

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4677
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 0:26:56   
lana luna
aha..................tipična gorenjka......


pa sej Gorenjci sploh nismo tko škrt narod veš. kr prid enkrat k men na obisk, boš vidla da te bomo stregli od uspred pa od zad... bi bolj rekla da smo gorenjci ponosen narod, ki rad pokaže kaj vse mauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4678
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 0:27:08   
ključek
midva se bova sam en dan odločla in spokala. samo trenutno mi slabo kaže


zakaj slabo?? zaradi počutja??

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4679
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 0:27:42   
lana luna
spet me zgaga peče...


mene tut mičkn... ampak bom šla hitr po mal donatka....

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4680
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 0:27:59   
ključek
kaj pa je to morje


to jz ne vem več, letos bo že 3 leto, odkar nisva bila na dopustu na morju................user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4681
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 0:29:39   
ključek

mene tut mičkn... ampak bom šla hitr po mal donatka....


jz pa ne maram donata, tko da kr čakam, da mine................

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4682
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 0:29:41   
lana luna
zaradi počutja??


mah kje pa... jest sem počutim odlično (čeprou zadnje dni malo bolj široko)... cajta pa dnarja je letos bolj malouser posted image stančič se dela, pa še lubi je pred enim mescem šel na svoje in je zdj mal težje si frej vzetuser posted image

sej jest bi sam zato rada šla za par dni, ker sva lansk let tko uživala k sva bla en tedn  čist sama. letos sva še lohk, drug let bomo pa trijeuser posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4683
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 0:30:42   
lana luna
letos bo že 3 leto, odkar nisva bila na dopustu na morju..............
user posted image user posted image user posted image user posted image

sej boš pa namesto tega letos se preselila v čisto svojo novo hiškouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4684
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 0:31:08   
ključek
sej pr nama isto..............hiška pobere vse................energijo, denar, prosti čas, dopust..............user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4685
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 0:31:38   
ključek
sej boš pa namesto tega letos se preselila v čisto svojo novo hiško


user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4686
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 0:33:39   
amor real
jaz skozi okno vidim morje, pa letos se še nisem nič namočila v njem user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4687
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 0:34:35   
amor real
ah, te hiše vedno pijejo denar.... ko končaš, moraš skoraj že spet začet.... nikoli konca

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 4688
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 0:36:30   
amor real
zgleda, da sem sama ostala tukaj, torej grem tudi jaz............zvizzzzzzzzzzzzzzzzzzz

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 4689
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 0:38:39   
lana luna
jaz skozi okno vidim morje,


amor real sem ti kr mal fouš za tole. ampak je pa res to, da če tam živiš ti pol ni tolk do namakanja v morju. jest sem pa vodnar in sem čist ubrisana na morjeuser posted image

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 4690
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 0:39:30   
lana luna
no pupike zdej pa jest grem ajat... je bil dolg dan, pa upam da bo zdej še noč prespanauser posted image

nočkooooo....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4691
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 0:39:33   
ključek
nočko.....................user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4692
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 7:41:56   
taja1235
user posted image user posted image user posted image  za vse nas jutranke da se zbudimo user posted image

O sam se 6x v sluzbo pol pa eno leto mir user posted image  komaj čakam user posted image  user posted image  user posted image

dns sm pa se kr dobr spala he he, sm sanjala o neki kači da je bla v stanovanju pol da je
zlezla v posteljo..prave nocne more...se ful bojim kač...groza mije če sam slišim za njo..

punce js mam pa kr en velik problem....namreč začel mi je rast modrostni zob pa boli ku 100user posted image  dns
pa sm zjutri opazla da sm celo neki zatecena...pa mislm da mi se v sedmico nabija...pa en vem al nej
klicem dohtarja al kaj nej...najbolj da trpim sej bo bolecina mim...i hope so...

uceraj sva pa s srckom dobila postelnino pa pustrck in koutrck za naso bebico....

pa dragec je uceraj na plato...to k bo previjalna dal gor ograjco..pol bova pa to plato nasraufala na komodo in evo previjalna bo tu...komodo sm pa kupila v harvey norman za 99 euru, za plato in ograjco sva dala 25 euru....tko da punce js mam previjalno za 124 euru pa s eful je prostorna k ma 4 predale  user posted image user posted image  user posted image  sm tok hepi..zdejmorm pa sma se kupit tisto podlogco za previjat in evo nasa bejbi ima urejeno previjanje he he...

uceri sm si pa tud  js kupila nov komplet trenirke....v espritu..sm tok hepi zgorni del za 15 euru pa mi je tok lustn...ja morm bit lepa mamica ;) dns bom sla pa v lov za kak modrck.....pa rabim se nujno eno lepo pizamco...pa ne vme al nej jo uzamem na gumbke-zarad dojenja....al cist navadno....kaj bote mele ve...al spalne srajce....

se kej oglasim...............pozdravček od naju****

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4693
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 8:07:12   
KAHLO
Dobro jutro babnce in jutranja smena....evo se že štemplam!!

Me to you.
...sorci ker včeraj nisem prišla več k nočni smeni, ampak sem rabla konkretno nekaj cajta da sem si to šavje na glavi v neko smiselno frizurco spravla....ma komaj čakam, da grem na porodniško....k grem takoj k frizerjuuser posted image user posted image user posted image

Lana luna.
....če ti povem da ga moj dedc zdaj že 14 dni žura, prejšnji vikend.....je ga sral z frendi....k sma še pol imela nenapovedanega nočitelja....k me je zjutraj skoraj kap k sem ga na kavču zagledala, no evo včeraj pa opet ista pesem....sicer so se razšli ob 22.30...tak da sem se še komaj tarkat lahko šla v miru tuširat....ker se jaz kr rada mal zadržim pod tušomuser posted image user posted image user posted image user posted image so si pa frajerji celo pojedino prpravli....malo so še celo hladilnik napolnili....ga bom danes napadla k pridem iz službeuser posted image user posted image user posted image user posted image moj pa je bil pol tako sladek k so šli....da ne morš verjet....po moje bi se še na glavo postavil če bi mu rekla...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vse povsod je za mano hodil, pa bušija božal pa lupčkal....saj pol ne moram resna ostat....ker mi enostavno na smeh vujde...pol pa še taka vprašanje, še rabiš kaj ti kaj prinesem....mislim...........ta moj ded!!!user posted image user posted image user posted image

Drgače pa me je včeraj spet tako zgaga pekla k sem šla pančat, jaz nevem meni gre pol že kr na bruhanje!?!?! pa nisem večer nič več jedla sam še pila!!!

Nama pa danes dostavijo vozičekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image to bomo giro vozili po stanovanjuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image komaj čakam.....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu taja1235)
Neposredna povezava do sporočila: 4694
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 8:09:30   
lana17
Dobro jutro!

ME en dan ni na RR, ap se je nabral tolk materiala za brat. Pridne.

Jaz sem tud včeraj zapravljala za mojegauser posted image . Sem šla na Rudnik po kompletek za domov iz P, pa sem vse drugo nakupla, le kompletka nisem dobila. Sem bla v BC, pa imajo le v modri in rozi barvi. Jaz pa svojega lih nebi rada oblekla v modro. Sem pa pri nas vidla, da imajo bež pliš kompletek, tak da ga bom šla dones vrjetno iskat. Babi mu je pa kupla trenirko. user posted image Jaz pa nekaj bodijev, pajackov in majčk. Se kr splača na teh razprodajah. Sicer sem vzela vse 68 . Manjših stvari skorajani znižano, pa itak jih imam že doma dovolj.

Lana Luna kakšne vaje delaš, da se bo user posted image obrnila. Moj še kr vztraja in me brca v mehur.

Vidim, da se težave s sosedi kr ne končajo Moram pa jaz mojo sosedo pohvalt, je starejša gospa, ampak polna razumevanja in je vedno vesela in pride rada pogledat kaj sva na novo uredila. Bravo za mojo sosedouser posted image user posted image user posted image !

jaz bi tud drug teden prišla na srečanje, je pa odvisno kdaj se boste zemnile, namreč imam drug teden tri dni nečaka na počitnicah. Pa že tolk dolg časa čaka, da ga ne morem skenslat.


_____________________________

Nikoli ne kažite otroku česa, kar ni mogoče videti. Ko razmišljate, kaj bi bilo zanj koristno, ko bo starejši, govorite o tistem, kar je lahko koristno sedaj.
Rousseau

(odgovor članu taja1235)
Neposredna povezava do sporočila: 4695
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 8:37:23   
KAHLO
lana17user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za  tvojo sosedo....moram pa rečt da mava midva tud eno starejšo sosedo je tud že vdova tam pr 80. si je zadnič pršla grable sposodit, je bla full prjazna in nama rekla da se ne smeva sekirat zaradi teh starih butlnov, ker jih je sama faušija.....!!!!! in nama zmeraj pove, če ma kdo kaj čez naju za rečt....je najin špicelj!!! je rekla da je njej čist logično da si mladi morjo ustvarit družino in dom.....glede na današnje razmere...mamo mladi že itak težko.....mislim ona bi bla dobra da bi zastopala mlade pr teh naših kravatlaših v parlamentuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tak da se zmeraj najde kaka svetla točka, tud v našem bloku.

jaz mam tud že doma kompletek, naša bo šla kr v roza trenirkici domov, pa bodiju z dolgimi rokavi z muckami, pa sestrca mi je kupla take lepe zoknčke skoraj dokolenke, pa čevlce...pa kapico belo z napisom your girl..pa dekico čez pa je to to.....če bo pa bl mrzlo bo pa treba nekega pajaca spodaj navlečuser posted image user posted image ampak pod trinerko...a je sploh potrebno, trinerka je iz pliša!?!?nimam pojma.....bom vidla če bo kaka babica mela kaj za pokomentirat v porodnišnici....

PUPE A SE VE ZAVEDATE DA ŠE DOBER MESEC....in bomo dihale k nore!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem tud vsa korajžna kako bom rodila brez kakih protibolečinskih, in da bo hitro minilo......haaaaaaa....me prav zanima...kak bo zgledal tist dan, danes mi je lih ena rekla naj pogledam če je okrog mojega pdp kaka polna luna....k bi me znalo lih takrat zagrabit......spet te stare vražeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana17)
Neposredna povezava do sporočila: 4696
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 9:29:35   
ključek
Nama pa danes dostavijo voziček


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
slikaj in pokaži še nam ostalim firbcem.................user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4697
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 9:30:25   
ključek
Vidim, da se težave s sosedi kr ne končajo Moram pa jaz mojo sosedo pohvalt, je starejša gospa, ampak polna razumevanja in je vedno vesela in pride rada pogledat kaj sva na novo uredila. Bravo za mojo sosedo


čestitke!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana17)
Neposredna povezava do sporočila: 4698
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 9:31:49   
ključek
Jaz sem tud vsa korajžna kako bom rodila brez kakih protibolečinskih, in da bo hitro minilo......haaaaaaa....me prav zanima...kak bo zgledal tist dan, danes mi je lih ena rekla naj pogledam če je okrog mojega pdp kaka polna luna....k bi me znalo lih takrat zagrabit......spet te stare vraže


ja, ampak luna baje kr vpliva na porode.............

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4699
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 9:32:30   
ključek
moj pa je bil pol tako sladek k so šli....da ne morš verjet....po moje bi se še na glavo postavil če bi mu rekla... vse povsod je za mano hodil, pa bušija božal pa lupčkal....saj pol ne moram resna ostat....ker mi enostavno na smeh vujde...pol pa še taka vprašanje, še rabiš kaj ti kaj prinesem....mislim...........ta moj ded!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?