|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sem ali nisem noseča?
28.7.2008 20:24:10   
ajam27
16. junija 2008 sem imela opravljeno laparo. 21. julija sem dobila krvavitev podobno user posted image  od tedaj naprej pa imam  blag rjavkast izcedek...Že najmanj teden dni imam izrazite jutrenje slabosti katere pa se kakšen dan zavlečejo prav tja do večera.
Danes sem naredila test z BC in le-ta mi je po 3 min pokazal user posted image . Popolnoma pod vtisom niti nisem vedela kaj naj si mislim. Tolikokrat sem bila že razočarana, da si niti nisem upala pomisliti, da je morebiti tokrat TO tisto pravo. Da nama je naposled le uspelo!
Nisem imela miru. Oblekla sem se in odšla na krvni odvzem v najbližji ZD. In tudi tokrat je bil test pozitiven.
Se mi pa poraja vprašanej in me grize kot črviček. Kaj ta rjava sluz pomeni?! Je to no normalno?
V petek 01.08.2008 sem sicer naročena pri G a to se mi zdi tako dolga doba...
Vsako katera je imela podobno situacijo naprošam, da mi pove svoje izkušnje. Res sem skeptična.
LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sem ali nisem noseča?
28.7.2008 20:48:44   
luna80
Bravo, še ena srečkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Super, čestitam.
Jz s tem rjavim izcedkom nimam izkušenj, ker še zaenkrat nisem bila user posted image ,user posted image user posted image user posted image
Če te tako skrbi pa tud pejdi k zdravniku. Tko kot si šla na odvzem krvi, da ne boš v dvomih, pejt še tole zrihtat, da ne bo kaj narobe.
Drugače pa pazi nase in lepo nosečnot ti želim.user posted image

(odgovor članu ajam27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sem ali nisem noseča?
28.7.2008 21:14:26   
CatJa
Ja veš da si, dva testa ziher ne lažeta. Čestitam!

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu ajam27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sem ali nisem noseča?
28.7.2008 23:31:44   
piščanc
oplojeno jajčece se vgnezdi v sluznico maternice in ob tem se je malo odlušči (kot pri menstruaciji) - to potem počasi pronica in nastane rjavkasta sled.

čestitam za nosečnost user posted image

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sem ali nisem noseča?
28.7.2008 23:35:04   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image sem ali nisem noseča? mislm kaka vprašanja na forumu...prek računalnika pa res lahko vidmo če je kdo noseč ali ni noseč....user posted image

če so vsi testi pozitivni in če se beta HCG na dva dni podvaja potem SI  noseča

(odgovor članu piščanc)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sem ali nisem noseča?
29.7.2008 8:02:23   
ajam27
sem ali nisem noseča? mislm kaka vprašanja na forumu...prek računalnika pa res lahko vidmo če je kdo noseč ali ni noseč....

Moje vprašanje je bilo popolnoma na mestu in spraševala sem dekleta katera so imela morebiti podobne simptome. Veš, če človek toliko časa upa in se trudi  za naraščaj mu je vse tuje in vsaka malenkost ga spravi s tira...
Pa kaj bi ti to pisala Anonimna. Tako si pogumna, da niti resnici ne zmoreš pogledati v oči in se skrivaš za anonimnostjo. Bravo zate!user posted image
Vsem ostalim pa: NAJLEPŠA HVALA. Upam, da tudi vam posije "sonce" čim prej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sem ali nisem noseča?
29.7.2008 8:22:37   
fragola
Itak, da si user posted image user posted image user posted image !!! Zdaj pa uživaj nosečnost in iskrene čestitke!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu ajam27)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sem ali nisem noseča?
29.7.2008 8:52:22   
Rakica_80
Ajam27user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Čestitke!!!!

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sem ali nisem noseča?
29.7.2008 8:52:49   
MAŠKA
Čestitam in držim pesti, da bo vse vredu.user posted image  Te pa popolnoma razumem, da te skrbi.

Z anonimno se ne obremenjuj, naj še naprej zavija z očmi, sem se pa tudi jaz zgrozila ob njenem postu. Itak pa vemo, da se skoraj na vsaki temi njde kakšna "pametna".

(odgovor članu ajam27)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sem ali nisem noseča?
29.7.2008 10:57:17   
murkica
Res je hecno postavljeno vprašanje ampak seveda čestitam, NOSEČA SI!!!! Mislim, če je krvni test pokazal nosečnost je to sigurno to.


V glavnem, če bi te kaj skrbelo pokliči svojega G in povej kakšna je stvar. Ampak v kolikor je meni znano, dokler ni krvi, ni panike. Vsaj tako sem prebrala od drugih nosečk.

Sedaj se le sprosti in se naroči na prvi pregled pri G, da boš lahko slišala bitje srčka.

Pa še enkrat čestitke!!!

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sem ali nisem noseča?
29.7.2008 11:37:16   
jazzz27
čestitam!! Noseča si!!user posted image

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sem ali nisem noseča?
29.7.2008 11:40:06   
ursa30
iskrene čestitke tudi z moje strani user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Sem ali nisem noseča?
29.7.2008 12:17:42   
aqua77
bravo!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  uspelo vama je!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Sem ali nisem noseča?
29.7.2008 12:29:43   
mirabela
cestitke tudi z moje strani user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  , uzivaj v nosecnosti in pazi se user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Sem ali nisem noseča?
29.7.2008 16:27:06   
sensi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  čestitam,če je krvni test pokazal pozitivno potem zagotovo si user posted image .Uživj v svojem stanju in se ne obremenjuj preveč.Pa obvezno javi kako boš opravila na pregledu.user posted image user posted image user posted image naj ti čas do 1.8.čim hitreje mine.

_____________________________

Upanje umre zadnje.

(odgovor članu ajam27)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Sem ali nisem noseča?
31.7.2008 12:57:43   
Anonimen
tudi meni je test pokazal rahel plus, danes pa sem imela rjavkasto sled na papirju. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sensi)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Sem ali nisem noseča?
31.7.2008 13:28:56   
Anonimen
Kdaj si pa test delala? Jaz sem ga delala v sredu (učerej), pa je bila rahla rahla črtica, danes me pa že ceu dan šraufa pa sam čakam da mi bo kej pritekli. . . a tebe kaj trebuh boli, a maš občutek da jo boš dobila?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Sem ali nisem noseča?
31.7.2008 13:51:30   
sensi
To še nič ne pomeni,dokler ni ta prava rdeča user posted image  ,je lahko tudi nosečnost,pa tudi potem je mogoče.Zato previdnost in opazovanje svojega telesa ni odveč.Moja soseda je imela normalno menstruacijo in so se tudi že kr nekaj časa trudili za bebiko,pa ni in ni ratalo.Po 4 mesecih je šla k splošnemu zdravniku,ker jo je skoz bolelo v predelu želodca in je imela občutek tresenja v želodcu.Takoj ji je napisal napot.za gastro in laboratorij in 1 lahk ugibate -noseča.Skori jo je kap pikica se je že premikala .To je bila njena tretja nosečnost.Stem ,da je vseh devet mesecev imela redno m.na 28 dni krvavitev je pa trajala 4 dni.Z dojenčico je bilo pa vse super.Testa pa seveda ni delala ker je user posted image  imela skoraj do min natančno. 
Tako da drage moje 100 ljudi -100 čudi.Ti pa kr vztrajaj,če ni zdaj bo pa drugič.LP


_____________________________

Upanje umre zadnje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Sem ali nisem noseča?
31.7.2008 14:06:16   
maiia
Pozdravljena dekleta,
tudi sama bi vas vprašala za mnenje... mogoče se je kateri kdaj zgodilo kaj podobnega.
Od moje zadnje user posted image je danes 34 dni. Pred tem sem jemala tabletke, zato malo težko določim dolžino svojega ciklusa. user posted image  še nisem dobila. Dva dni nazaj sem imela samo rjavkasto sled (bila je minimalna), zato sem mislila, da bom dobila user posted image . Vendar pa je še kar nisem. Opravila sem tudi test nosečnosti, ki pa je bil negativen.
Ima katera kako idejo?

Hvala vsem!

LP

(odgovor članu sensi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Sem ali nisem noseča?
31.7.2008 14:15:36   
Serendipity
maiia - možnost je vgnezditvene (potem še počakaj kakih 5 dni preden narediš test) ali pa se M pripravlja (pri meni je bilo tako prejšnji mesec - rjavi izcedek, tri dni popolnoma nič, potem pa M). Držim pa pesti, da bo najboljša možna rešitev. user posted image

< Sporočilo je popravil Serendipity -- 31.7.2008 14:16:05 >

(odgovor članu maiia)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Sem ali nisem noseča?
31.7.2008 18:47:57   
sensi
maiia,ja zgleda da nam je julija nekdo na veliko mešal štrene,meni je m.zamujala prvič v življenju celih 45 dni.Glede na to,da se že dalj časa trudiva sva bila vsa user posted image user posted image user posted image  nora od sreče.Potem pa brez nobenih silnih slabosti in bolečin evo tiuser posted image .Ja testi so bili pa res negativni ,razen enega ki se je rahlo obarval pol ure preden sem dobila m.Mogoče je pa res vgnezditev ali pa maš mal pomešane hormončke od prenehanja  jemanja tablet.Meni obvezno zamuja vsako leto ko pridem z morja 4-6 dni.
Rada bi ,da bi se ti steklo tako kot si želiš.LP   

_____________________________

Upanje umre zadnje.

(odgovor članu maiia)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?