|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   OKUSNA mlečna formula za dojenčke ???
1.3.2005 20:43:11   
Zea
Sicer dojim, ampak popoldne imam manj mleka, zato bi rada takrat moji dojenčici (3,5m) po dojenju dodala še mlečno formulo. Kupili smo Novalac 1 (nova francoska formula, ki so jo v lekarni zelo hvalili) in naša mala tega mleka noče in noče! Sem tudi jaz malo poskusila in se tudi meni ne zdi preveč dober okus.

Torej katera je po vaših izkušnjah najbolj okusna mlečna formula, ki se jo da dobiti tudi v manjših količinah, ker je zaenkrat ne bomo toliko rabili?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   OKUSNA mlečna formula za dojenčke ???
1.3.2005 23:00:10   
Gina
Vse so zanič, ima pa aptamil čisto majhne pakunge za po en obrok (nekaj čez 110 sit), pa lahko probaš, če ji bo všeč. Mi imamo milumil, prej smo pa imeli pikomil. naš ima vseeno rad.

(odgovor članu Zea)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   OKUSNA mlečna formula za dojenčke ???
2.3.2005 15:11:18   
BokiMB
Skoraj vse so ogabne. Mislim, da ima Hipp še najbolj normalen okus. Lahko probaš tudi Bebo.

(odgovor članu Zea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   OKUSNA mlečna formula za dojenčke ???
3.3.2005 0:26:46   
Zea
Hvala za koristne nasvete!

Smo poskusili z Aptamilom 1 in je z veseljem vse popila in zaspala za 4 ure! V lekarni so nam dali tudi reklamne vrečke od Bebe (to bomo poskusili jutri).

Po mojem mnenju je Aptamil veliko boljšega okusa kot Novalac, mislim da je bolj sladek!?

Kakorkoli že - problem je očitno rešen - HVALA!

(odgovor članu Zea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   OKUSNA mlečna formula za dojenčke ???
3.3.2005 8:21:37   
Seven*
Mi smo zdaj kupili mleko od Mullerja in smo zelo zadovoljni!! Pa se cena je tako zelo ugodna (1000 sit!!!!)

(odgovor članu Zea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   OKUSNA mlečna formula za dojenčke ???
3.3.2005 21:34:29   
BokiMB
Seven, koliko gramov ima zavoj? 600 ali 800? In koliko kalorij ima 100 ml, lahko pogledaš na škatlo?

(odgovor članu Zea)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   OKUSNA mlečna formula za dojenčke ???
3.3.2005 22:43:30   
Gina
Jaz ne vem, kako je z drugimi mleki, ampak milumil od milerja 600g (uvožen) je na prvi pogled res cenejši od našega milumila (2x450g). Potem sem pa ugotovila, da je v škatli iz milerja (600g) mleko v večjih zrnih, ter veliiiiko večja merilna žlica in da je v tisti škatli točno toliko žlic mleka, kot v polovici (450g) milumila od Kolinske! Oba vsebujeta 107 žlic mleka. Torej je v bistvu cena popolnoma enaka. 1100 sit za tistih 107 žlic, pa najsi bo v milerju ali kolinski.

(odgovor članu Zea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   OKUSNA mlečna formula za dojenčke ???
3.3.2005 22:44:16   
Gina
Morala bi napisati muller. Pardon.

(odgovor članu Zea)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   OKUSNA mlečna formula za dojenčke ???
3.3.2005 22:48:10   
Seven*
Trenutno niso imeli stevilke 3, tako da imam samo podatke za stevilko 2.

Skatla ima 800 gramov.

100 ml ima 76 kcal.

(odgovor članu Zea)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?