|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Salama ali sir s kruhom
2.8.2008 13:06:14   
Naja30
Če ponudite otroku salamo ali sir na kruhu, ali poje vse skupaj?
Naša tamala samo salamo ali sir poje, kruh pa ostane. Potem jo poskušam prepričat, da še malo kruha zraven poje, dam ji tudi še malo sira ali salame, ampak kruh ji ne gre. Pa ima drugače rada kruh, samo če so dodatki ji pa ne gre.
Kako je pa pri vas? In kako prepričat otroka, da poje vse skupaj kot sendvič?

user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Salama ali sir s kruhom
2.8.2008 13:13:32   
Maxica
Podobno je tudi pri nas.user posted image  Sploh če bi sam jedel, bi samo salamo ali sir jedel, tako da mu kar jaz dajem, pa vmes poturim tudi kruh.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Salama ali sir s kruhom
2.8.2008 13:20:14   
Anonimen
Zelo podobno user posted image .

Brez kruha bi jedla tudi bolj zestoke jedi kot so kapre in slane srdele user posted image . Recem ji, da jo bo samo to, brez kruha razgrizlo zelodcek in naredilo bruhanje. No, to je finta in tudi malo res lahko. Drugace bi pojedla salame v neomejenih kolicinah user posted image .

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Salama ali sir s kruhom
2.8.2008 14:26:21   
K_a_t_i
V tem primeru gre po grlu samo salama user posted image (ali sir) - ko pa tega zmanjka, potem pa, če je lačen, morda poje še kruh. Zato je večkrat od salame na kruhu marmelada user posted image . Sicer pa - tudi poleg jajca ali pa hrenovke ne je kruha. Jaz pravim, da že ve kaj mu paše user posted image . Dobi pa še lonček mleka in je!


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Salama ali sir s kruhom
2.8.2008 15:01:30   
Naja30
Ja, sej moja tudi zraven še skodelico mleka in ji je dovolj. Če je zelo zelo lačna, pa kdaj pa kdaj še kruh.

Vidim, da so podobni kalibri tile otročki! user posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Salama ali sir s kruhom
2.8.2008 16:00:47   
yellowcrystalstar
moja, 23m, je ista. vse razcufa in poje al eno, al drugo... redko vse skupaj. zato ji zadnje čase raje spečem toast in ji ga narežem na trakove in to potem ponavadi poje vse skupaj. da ne govorim o kakšnih namazih, ker itak samo vse skupaj zliže s kruha. komaj čakam, da bo začela mal bolj normalno jesti, da lahko razširim jedilnik.user posted image

_____________________________

When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace. (Hendrix)

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Salama ali sir s kruhom
4.8.2008 10:52:55   
pikecpokec
Pri nas je isto. Ne vem kako mu paše jest hrenovko brez kruha user posted image . Ampak poje pa cel par hrenovke (in to pri 1,5 leta). Ali pa dve pečeni jajčki. Pa niti drobtinice kruha zraven user posted image . Očitno imajo tamalčki nagon da jejo ločevalno user posted image . Mogoče je pa to vredu, pa jih mi za brezveze silimo da morajo jesti zraven kruh.
Naš če je kruh, potem je samo kruh, brez dodatkov. Je sposoben pojesti recimo za malico ali za večerjo kos kruha čisto brez vsega user posted image .

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu yellowcrystalstar)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Salama ali sir s kruhom
4.8.2008 11:17:06   
alička
Tudi moja pupa načeloma je kruh posebaj.

Pri jajčku ji ga podturim tako, da en toast kruh narežem na kockice, zmešam s stepenim jajčkom in ocvrem. Sem začela še sebi tako delat, ker je dobro.

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Salama ali sir s kruhom
4.8.2008 12:26:13   
mojsoncek
Salama in/ali sir posebej, kruh pa naknadno. Isto je z "mazljivimi" zadevami... s prstom namrec dol pobere marmelado ali pa "zdenka" sircek.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Salama ali sir s kruhom
4.8.2008 13:30:52   
lev76
Moja tudi poje cel par hrenovk, pečeno jajce, sir ali pa trikotne sirčke ,brez drobtinice kruha. Jaz je sploh ne silim s kruhom.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Salama ali sir s kruhom
4.8.2008 23:57:21   
marčika
Če te to kaj potolaži,je naš 3.5letnik pojedel danes za večerjo en in pol kosa kruha,ki ga je namakal v sladoled(okus-gozdni sadeži).Njemu je bilo dobro!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Mama, otroci so bili mirni, dokler nisi pr...
Si že kdaj slišala od svojega partnerja: Otroci so bili ves dan dobri in poslušni, a ko so te zagledali, so se začeli je...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?