|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 07
2.8.2008 21:29:55   
majrim
corfu....poročajjjjjjjjjjjjjjuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Julijke 07
2.8.2008 21:58:12   
corfu
Ćer user posted image

Ja, imeli smo se super, noro vroče, morje toplo, otroka sta uživala, midva tudi, slike so še na fotoaparatu, bo pa kakšna apdla, obiskali smo tudi slapove Krke pri Šibeniku in je noro lepo user posted image

Tretjega otroka ne bova imela, saj ta trenutek ne, trenutno nam je tako fajn in uživamo...a je bila katera že v Sharem el Shaik-u...mi bi šli novembra, pa me zanima kaj iz prve roke...

Jelenche user posted image user posted image user posted image

Manca spi cele noči od cca 21 pa do 7-7.30 user posted image  potem gre dopoldne enkrat za cca 1,5-2 uri in popoldne eno uro, včasih resne ne vem, da jo imamuser posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Julijke 07
2.8.2008 22:48:36   
anja7
Kapica spreminjal nismo nič. Prej kontra. Sem pristaš tega, da ma otrok vedno isti ritual vsak dan (okol pol osmih tuš, pol jest, pol se mal pocrkljat na joški, pa mal objemčkat, pol pa v svojo postlco k pepiju (zajčku) in zaspat. Tko da res ne vem, kaj naj. Zato pa me časih zaskrbi, da ni kej tko narobe.Bomo vidl.

Smo mel pa dons ene lušne obiske. Je pršla moja prjatlca iz otorštva s svojim dragim in prelepo osem mesecev staro hčerkico Kajo. Ojoj kok je pa to lepa punčka. Res. In naš pkorec mali ji je mogu pokazat vse kar zna, pa še neki za kar niti mi nismo vedel da zna. Se pogovarjamo in kar naenkrat on sredi dnevne sobe stoji sam, brez opore, brez vsega. Sem  mislila, da me o kap. No pa se je kr dobr izšlo. zgleda,  da se nam počas obetajo še mal bl nevarni časi (beri prvi koraki)user posted image . Nč zdejj pa šibam spat, dokler še lahko mal spim.Nočko 

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Julijke 07
3.8.2008 9:07:46   
kapica
Majrim, to sem pa zgleda spregledala, da si bila v bolnici. Drzim pesti za dobre izvide.
Corfu, jooj, kak super, ti kr zavidam to lepo spanjeuser posted image . Za novemberski dopust pa ti ne znam nic povedati.
Anja, drugih idej pa nimam vec. Kako je bilo danes ponoci?

Ker danes sem pa jaz imela katastrofalno noc, da se mi mesa. Kr naprej stokanje in jok oz. dretje, nekaj ga je moralo matrat, verjetno prebava al kaj, jaz vedno najprej na to pomislim.
Danes pride moz domov, greva pozneje po njega, ko bo imel vse papirje, ker to vedno tako dolgo traja. Pravi da ga trebuh fejst boli, drugih zadev pa nima.

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu anja7)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Julijke 07
3.8.2008 10:06:06   
SANEK1
Dobro jutro Julijkeuser posted image

Joj, kak se ne morem navadit, da smo že na forum Otrokuser posted image user posted image user posted image   Vedno grem najprej iskat na Dojenček, pol komaj po nekaj časa skapiram, da pa naši niso več dojenčki, ampak že pravi malčkiuser posted image

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Julijke 07
3.8.2008 11:57:21   
Ajvy
Jutro....

MAjrim...zakaj si pa bila v bolnišnici??Si sedaj bolje??

Corfu...me vesli ,da ste uživali, to je vedno tako lepo bratuser posted image user posted image user posted image

Anja7...to pa te je Tilen presenetiluser posted image user posted image user posted image

Kapica...user posted image user posted image user posted image  da ne bo več takih bednih nočk, in da bo tvoj možek čimprej doma

Ne boste verjele, ampak tile delavci na gradbišču tudi danes delajo...tale stadion mora bit pa res orenk pomemben, da še nedelja, dan za počitek nima svojega pomena...začeli so ob sedmih zjutraj....pol veste, kolk sem imela od spalnega dneva....

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Julijke 07
3.8.2008 11:58:19   
Ajvy
Sanek..ti si nas pa čist zapostavlauser posted image user posted image user posted image ....veš kaj sem te htela vprašat, a ti kaj iščeš službo, kako je zdej s tem...oprosti sem malo pozabila kaj si povedala...

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Julijke 07
3.8.2008 12:13:39   
Freycha
Dobro jutro!

evo, jaz sem se ravno iz postelje privlekla, v.d. možek pa še spi. Poroka je uspela, oba sta dahnila da, Dita je bila pridna ko šus, ampak sva jo malo pred osmo odpeljala k babici in dedku, mi pa smo ga srali do pol petih zjutraj user posted image
Bi pa verjetno še spala, če ne bi sanjala, da si je v.d. možek drugo našel in naju z Dito pustil user posted image user posted image  šit, kake sanje.......

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Julijke 07
3.8.2008 13:57:06   
anja7
Ajvy; ja to je blo res presenečenje. So se obema z mojim skor oči zarosile. Res je blo ful lepo. Verjetn se mu je mal usral, ampak vseen velja.

Kapica; današnja noč je bla pa mal boljša. Zbudu se je trikrat, mla pocrkljal, pa zaspal nazaj. Ampak je to še zmer velik.Sem pa zdej že res mal utrujena. Pa še tale moja ščitnica, pa je kombinacija na kvadrat.
No ker drugač se mamo pa res fino in upam, da tud ti dve stvari poštimamo, da bo pol pa res super, pa da bomo lohk na naslednjem dojenčku začel. Komi čakam!

Zdej pa šibam mal k mojima fantoma, k oba počivata, pa grem še jazuser posted image .

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Julijke 07
3.8.2008 14:26:04   
kapica
Anja, ja lepo za nocko, saj bo. Pa super za melega, da je tako pogumno stal, sem prej pozabila povedat.
Freycha, vauu, sta si privoscila slavje, kaj? Groozne sanje, jaz vedno ko kaj takega sanjam, se pol na moza jezim, ceprav ni nic kriv.
Ajvy, mislim da nedelja veliko ljudem nic vec ne pomeni no. Vsaj tukaj, to se dela kr normalno, ne vem, da ljudi nic ni sram. Skoda za spanec, mogoce nadoknadis popoldan?
Sanek, tud jaz sem opazila, da si postala nekam malo zgovorna tuuser posted image .

Mi smo vsi trije ze doma, tako da imam sedaj dva dedca za preskrbetuser posted image . Pa sem fuul zmatrana, saj bo, kaksen dan se, pa bo slo mozu bolje in lahko jaz vec pocivam.

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu anja7)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Julijke 07
3.8.2008 16:25:14   
anja7
Kapica; ti se mi pa tud ful smilš zdele.No sej važn, da se mož hitr zrihta, pa da te pol mal crklja, da boš do konca mal bl počivala.A možeka še trebuh boli?Kaj pa je s sodelovci, ki so bli zraven?

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Julijke 07
3.8.2008 20:24:19   
Ajvy
Freycha....ti pa maš domišljijauser posted image user posted image user posted image važno ,da sta ga zažurala....

Anja7...jst res iskreno upam, da se vam tele nočke in tvoja ščitnica porihtajo....ker verjamem, da si že čist izčrpana....

KApica...lepo ,da je možek doma....verjamem ,da ti ni lahko.....ampak bolje, da je doma kot pa v bolnici...pa da te malo popravim...moraš za tri dece skrbet, ne za dvauser posted image user posted image user posted image

smo bili pri bratu na rojstnem dnevu, sem se vmes kar mal ulegla...k mi je blo slabo za znort....me je blo kr mau sram...sam kaj pa čemuser posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu anja7)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Julijke 07
3.8.2008 21:11:58   
anja7
Ajvy zakaj bi te blo pa sram? Ne ozeri se na druge, že tko al tko si sama ful bogica!user posted image Prou smiliš se mi res. Sej ti sploh ne preostane druzga kot mislt na družinico, pa kako bo lepo met še enga novga člana zraven, pa..... Sem prepričana, da bo pa pol tok lepše.

Mi smo bli pa prej pri eni moji sodelovki, k ma pa 20 mesecev starega fantička. Naš Tilen je bil pa tko slabe volje. Že k smo stopil v stanovanje, je zagnal cel vik in krik.K bi ga s kože dajal. Pol se je sicer neki časa zamotu in igral z igračkami od prijatelčka, kr naenkrat pa spet jok. joku pa je tolk časa, dokler se nismo odpelal domov.Ampak to je bil prou čuden jok.Kt bi ga neki bolel al pa motil. Ko smo se pa odpelal, pa kot bi odrezu.Kot da mu neki v stanovanju ne i pasal. Pa nj povem, da smo bli prvič tam user posted image .Mislm pojma nimam kaj bi lohk blo. Najprej sem se že ustrašla, da ga kej boli, pol je blo pa tko čudn, k je nehu jokat, pa postal dobre volje.Mislm kr neki.

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Julijke 07
4.8.2008 7:33:31   
Ajvy
JUtro....

Anja7...to ni kr neki, kar ti praviš...baje otroci lahko začutijo, kje so slabe vibracije in to tudi povedo....tak da , jst bi mu kar verjela....Mu že kaj ni pasalo...kar ti je dokazal s tem, da ko ste šli domov, je bil pa čist drugačen....

še malo, pa bom imela samogovore s seboj , tolk ste pridne s klepetanjem....
obeta se spet en vroč dan...se že topim....


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu anja7)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Julijke 07
4.8.2008 7:49:57   
zvesta
Dobro jutro...

vikend je bil čuden. Še dobro da je mimo in sem spet v službi.

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Julijke 07
4.8.2008 7:52:37   
bačko
Dan!
Samo na hitro da se javim.Žana že malo hodi.No naredi 5-6 korakov potem pa na rito.
Vsi ki ste praznovali 1rojstni dan vse naj naj.
Nimam pa nobenega časa.Če delam popoldne sva z Žano doma do 10 ure potem pa jo peljem k tašči in tastu.Tisti čas ko pa sva doma pa malo pospraviva in se igrava.Ko pa delam dopoldne pa pridemo domov šele okoli 18 ure in zopet nobenega časa.Med vikendi pa se pač oba z možem posvečava Žani in smo veliko vzunaj.
Drugače je vse po starem.
Bodite vse pridne.Grem malo prebrati kaj ste lepega napisale.

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Julijke 07
4.8.2008 7:52:37   
mateyka
anja7 - jah, ali pa ne mara bit v tujih stanovanjih user posted image naša je že taka - daj jo nekam kjer ne pozna nobenega in so ji tudi vonji tuji (aka noben od naših ne živi tam) in bo urnebes. če jo večkrat po malem peljem tja, se pa počasi udomači in je čez nekaj časa kot doma (plazi, štefna..) user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 4.8.2008 7:54:34 >

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Julijke 07
4.8.2008 8:02:46   
bačko
Vidim da ste ene uživale na morju.Super!!!!!
Jaz bi tudi šla na morje.V tem kolektivu kjer delam sedaj mi je včasih prav mučno.Včasih grem prav s težavo v službo.Ampak služba je služba.Komaj čakam september da bom malo doma.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Julijke 07
4.8.2008 9:10:06   
anja7
Ajvy-se kr strinjam s tem kar si napisal glede vibracij,....Očitno je res neki blo, ker je bil pol dejansko drugačen. Kar se pa klepetanja tuki gor tiče, ti bom pa jaz delala družbo vsaj tok kokr bom lahko.Npr. zdele v službi, pa pol še kej doma,...user posted image

zvesta; čudn vikend.A se je kej takega zgodil al nočeš sploh govort o tem?

bačko; bravo user posted image user posted image user posted image user posted image  Žani za korake.To pa je neki

mateyka; praviš, da vaša tud ne mara tujih stanovanj? Jaz z našim do včeri nisem mela težav, ampak vsaka stvar je enkrat prvič, a ne?

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Julijke 07
4.8.2008 9:50:13   
zvesta
Lea, čestitke za prvo svečko!
 
user posted image user posted image user posted image
 

IZVIRNO SPOROČILO: anja7

zvesta; čudn vikend.A se je kej takega zgodil al nočeš sploh govort o tem?



Anja7, nič resnega.... le nekaj čudnega je bilo v zraku. S straim sva se nonstop nekaj prcala in kregala. pa ponavadi sem jaz tista ta sitna, ta vikend je bil pa on, pa mi je čudno, ker ga ne poznam takega.

Izak je naenkrat iz vstajanaj ob 8.30 prešel na vstajanje ob 5.59. user posted image  In je pol naspidiran cel dan. user posted image

Ehhh... Saj sama ne vem več....

(odgovor članu anja7)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Julijke 07
4.8.2008 9:51:42   
zvesta
Aja, pa Izak od srede naprej suvereno stoji ne da bi se držal. In tu in tam se spozabi in že naredi kak korak ali dva. Več pa še ne.
S poganjalcem pa je postal že nevaren, tako je hiter.
Pa cel vikend je treniral gor na postlo/dol s postle. user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Julijke 07
4.8.2008 11:33:37   
majrim
verjetno je blo kej v zraku zvestauser posted image user posted image user posted image user posted image ...skupaj v dobrem in zluuser posted image user posted image user posted image ...ampak jaz prehvalim vsak dan tistega,ki mi je user posted image  poslal na mojo potuser posted image user posted image user posted image user posted image
..mi je prav čudno,da sem domauser posted image ...kar malo pogrešam službo oz. kompanijouser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Julijke 07
4.8.2008 11:37:24   
majrim
afnica
malo z zamudo,ampak vseeno iz srca
user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Julijke 07
4.8.2008 11:38:31   
majrim
zdej pa je na vrsti corfu da častiuser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Julijke 07
4.8.2008 12:41:22   
anja7
tud jaz čestitam vsem slavljencem in sevede Afnica tebi želim VSE,NAJ,NAJ,... Vsega po malem, pa vsega dost,...

zvesta; očitno je blo res neki v zraku.Moj je tud hotu bit včer sitn, pa sva kr na hitrco zaklučla in sem napokala tamalga in sva šla sama za eno urco na zrak in je blo prou fino, pa še med tem časom se je dragi doma pomiril. Če bi pa vztrajala doma, bi bil pa ziher ogenj v strehi, kar pa hvala bogu tud v zadnjem času tud nisem več navajena.3x trkam na mizouser posted image .IZAK user posted image user posted image  za samopstojno stanje in kakšen korakec. Kar se pa tiče postle-gor pa dol, to je pa že druga pesem-bl krizna, a ne? Ja, tudtake morjo bit.

Jaz se pa tuki v službi razkuhavam. Mam v pisarni ful vroče, če pa klimo prižgem, mi pa en košček direkt v glavo nabija, pol pa ta boli user posted image . Ah, se bom rajš še dve urci kuhala.

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroci naj bodo bosi
Hoja brez čevljev je najbolj naravna in primerna za otroke, zato naj bodo ti čim večkrat bosi. Malo stopalce se namreč n...
Želeti samo dobro
Pokažite, da imate otroka tako zelo radi, da verjamete, da zmore prav vse kar si želi, pa še ravno se tik pred izvedbo s...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?