|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   11-mesečnik
12.8.2008 8:02:14   
inqa
Mogočoče bo se čudn slišalo, pa vendarle:moj sinek je bil prvih 10 mesecev zelo navezan name(logično, če sva bila vedno skupaj), je pa tako, da je njegov ati dosti službeno odsoten, in ga manj vidi. Smo pa šli za dva tedna na morje, in je ta mali bil samo z njim, ko ga je pa hotel dati meni, pa je začel jokati. In tako je tudi zdaj, ko smo prišli domov, z mano je cel čas, ko pa pride ati domov, pa hoče samo k njemu, mene niti ne pogleda. Nedaj bože da bi bila ljubosumna, super, da ga ima tako rad, vendar moram priznati, da mi je malce hudo, ko ga da moj mož k meni, pa začne nabirat jokuser posted image . Ma mogoče še katera podobne izkušnje, je to kakšna fazauser posted image
Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 11-mesečnik
12.8.2008 8:16:03   
mateyka
inga, to je zaradi tega, ker sta neenakomerno prisotna. pri nas je podobno (ne isto), ker je oči odsoten po par mesecev skupaj. traja nekaj časa, da se navadi nekega ritma. in vsakič, ko ga spreminjaš, se situacija ponovi. na žalost se tega ne da preprečit, razen, če bi bila skozi ista situacija, samo pri nas žal ni mogoče user posted image
in meni se zdi skoraj vse faza pri tako malih otrokih (dojenčkih) - saj se speminjajo navade in situacije skoraj vsak teden/mesec. naša trenutno hoče bit ful po rokah - prej niti pod razno. ampak mislim, da bo tudi to minilo in bo nekaj drugega "in" čez nekaj časa.

(odgovor članu inqa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 11-mesečnik
12.8.2008 8:16:06   
Anonimen
to je le fazauser posted image

(odgovor članu inqa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 11-mesečnik
12.8.2008 11:23:55   
butt3rfly
isto je pri nam. mali je skoz k men silil, samo jst sm ga lahka potolažla, potem je mel enomesečno obdobje, ko je bil ati zakon, zdej se je pa spet obrnilo. je pa ati žalosten, ker on ne velja tolko ko jaz. pa ga tolažim, da ko bo mali večji, da bo ati glavni, ker je bolj prizanesljiv, jaz pa malce bolj strogauser posted image

_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 11-mesečnik
12.8.2008 11:30:54   
tabi
pri nas je pa šele zdaj pri 2.8letniku tako "oči faza"Oči dej to oči dej ono bog ne daj da hočem jazuser posted image .Jst sem že komaj čakala da se bo kej od mene odlimal in sem vesela da je zdaj oči fazauser posted image .Jaz pa mam 9mes.mazico ki sploh neče od meneuser posted image .
tko da to so samo faze naših otročkovuser posted image

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 11-mesečnik
12.8.2008 13:31:06   
Tisana
Inqa,Mi imamo zelo podobno situacijo. Tudi jaz sem se obrnila po pomoč na forum. Glej temo "Očka je zakon" z dne 6.8.2008. No, tukaj je še link: http://www.ringaraja.net/forum/O%C4%8Dka_je_zakon/m_3028562/tm.htm Tako, če ti bo kaj v pomoč.Pa ne sekiraj se, smo mi probal, da če je pa oči kar naprej z našo pupo, pa tud on ni več tak zakon user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tabi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?