|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NM - obiski
15.8.2008 19:50:35   
pikica1979
Kako je z obiski v novomeski porodnisnici?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NM - obiski
15.8.2008 20:33:02   
Anonimen
Partner prakticno non-stop; vsaj meni niso tezili.
Za ostale ne vem; itak nisem vabila celotnega sorodstva user posted image .

(odgovor članu pikica1979)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
15.8.2008 20:40:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NM - obiski
15.8.2008 20:41:48   
Anonimen
Kadarkoli. K meni je enkrat prišel še po 22h zvečer,...


Sicer je bila pa to ena redkih pozitivnih strani tistega bivanja...poleg hrane.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
15.8.2008 20:49:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NM - obiski
16.8.2008 5:34:40   
2.2.
meni tudi niso nič težili in so prihajala najožji kadar koli. brat me je tudi že presenetu že ob 7h zjutraj preden je šel v službo ker ni zdržal do popoldneva- (rodila sem zvečer).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NM - obiski
31.8.2008 23:39:55   
Čarli08
A kar spuščajo kogarkoli notri? Se lahko zmeniš vnaprej, kdo lahko pride v sobo?

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: NM - obiski
1.9.2008 8:57:34   
Lea2007
Kukr jst vem pa ne velja več taka svoboda. Menda zaradi gužve. Obiski so dopoldan eno uro od 10.30-11.30 in popoldan od 14.30-17.00.
Včasih je biu očka res laho skoz zdravn, sedaj pa ne več. Tudi zanj velja uradni urnik. TAko so nam povedali v MŠ, kolegica je rodila prejšnji mesec in je tudi rekla, da velja ta urnik.

(odgovor članu Čarli08)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: NM - obiski
1.9.2008 10:48:13   
Katjusa
Jst bo sicer rodila v Celju ne vem kako je zdej 2,5 leti nazj je mož lahko prišel kadarkoli ker v uradnih urah tak ni kogu zaradi službe in če bojo kej težil popakam dojenčka in pičim domov.... glede na to da bom rodila februarja znajo bit še kake viroze in podobne zadeve in bomo res omejeni..... bom kr pobegnalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lea2007)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: NM - obiski
1.9.2008 11:55:04   
nudim
V materinski šoli marsikaj rečejo,pa ne drži!!!
Obiski so lahko kadarkoli,znajo pa težit,če jih je 3 al iveč.
Drugače pa imaš lahko obiske tudi o2 zjutraj ali pa ob 7 zvečeruser posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: NM - obiski
1.9.2008 12:34:06   
katty32
user posted image pozdravcek...
Pricakujemo v drugo in prva deklica je bila rojena v NM in ni bilo tezav niti z osebjem, niti z obiski. Mislim, da si nobena normalna zenska ravno ne zeli prevec obiskov, a smo razlicni. Seveda ocka mora bit prisoten, a jaz vam povem, da je mir nekaj, kar resnicno potrebujemo po porodu, jaz bi placala za to hehe, a smo razlicni, to je res. Kar se tice obiskov v NM, mislim da ne sme biti tezav, razen ce ne razsajajo kaksni virusi, a sestre so prijazne.
Jaz pricakujem drugega otrocka v kratkem in to bo v Franciji, pa vam povem, da pogresam nase bolnice, naso zdravstvo in naso higieno v bolnisnicah ter pozornost osebja tudi..., tako da ne bi govorila zakaj, a le bodite srecne in ponosne v Sloveniji, ker resnicno nekaj damo na porodnice in novorojencke ter njihovo oskrbo, drugje je doooosti drugace. Sem kar malo razocarana in  ce bi lahko izbirala, bi poletela v NM porodnisnico hehe, a kar je je. Bodite manj kriticne in boste videle, prijaznost se vrne s prijaznostjo, pa 10dag kavice pa bo hehe...LP

(odgovor članu nudim)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Katero ime?
marijaa

Katero ime za fantka vam je najbolj všeč?

Marcel (22%)

Gaj (5%)

Lan (31%)

Gal (22%)

Svit (20%)


Število vseh glasov: 484

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!