|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  141 142 [143] 144 145   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 11:58:48   
blanč
O shuka kak lep pesekuser posted image . Pravi mačo, ni čudno, da so vse psice bile njegoveuser posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 3551
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 12:02:47   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

O shuka kak lep pesekuser posted image . Pravi mačo, ni čudno, da so vse psice bile njegoveuser posted image
Ma čudi me samo to kako to, da se ni noben pršu pohvalt z mladički user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 3552
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 12:14:59   
Grethy
Bonžurrrrrrrrrr


Evo mene, malček pozno ... je nedelja dobesedno user posted image user posted image user posted image user posted image ...


Kar se pa vaših kužekov tiče ... Blanč tebi tako al tako ne bom govorila, da je Piki vaški lepotec ... pa tudi Miškin in Ščukin kuža/pes/macho ni od muh ... vsi so lepi hišni prjatlčki ... jaz pa ko bom mela svojo kučico enkrat na stara leta user posted image user posted image user posted image bi mela pa labriča ...



_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 3553
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 12:22:27   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Dan punčke user posted image

Pri nas smo tako leni, da sem se komaj za računalnik spravlauser posted image

Gretka ti tud poležavaš? No, saj je treba mal počivat user posted image . Mah tele OI... Saj smo vseeno lahko zadovoljni.




Ola žižek ... kar se lenobe tiče zgleda da je vsesplošna epidemija zavihrala nad Slovenijo user posted image user posted image user posted image ... me bo pa moj mal ven vleku, da ne bi slučajno pršlo do gnitja user posted image user posted image user posted image user posted image ...

Mal počivam in se prsihično dajem na nulo, ker grem jutri v službo, pa vem da bo cela štala ... so se bistre glave zaplanirale, zdaj smo pa mi na udaru ... mater me to razpeni, ko noben klinc za to ne odgovarja, nam pa še za njihove napake zbijajo kvaliteto ...  torej se moram nakulirat, da ne bom jutri s kože skakala, pa še to ponavadi jaz gofljam, vse ostalo je pa tiho in pol na koncu rečejo; mater smo jim dobr podžgal in povedal ta svoje ...


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3554
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 12:43:44   
blanč
Grethi, jaz mam tebe radauser posted image

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 3555
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 12:51:42   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Grethi, jaz mam tebe radauser posted image



OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOoooooo ... Blanč jaz tud tebe user posted image user posted image user posted image rada imam


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 3556
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 12:57:27   
ledenka
jaz mam pa vseeee rada user posted image user posted image user posted image  

danes mam tud jaz bolj lenobni dan... sicer sem zrezke dala v paco, danes imava spet konjsko meso na programu user posted image  mi je ZELO vsec.

pogledala sem slikce od pesonov user posted image  madonis, mate lepe cukre! mismisinega poznam, je velik medo, blanc in shuka imata pa tudi lepe peseke! user posted image  bi ga mela tud jaz... sam smo premalo doma in za psa zal ni sans. macke pa so lahko same user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 3557
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 12:58:05   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Grethi, jaz mam tebe radauser posted image



A si vidlaaaaaaaa????

Čestitam nama za 4 zvezdice !!!!!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 3558
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 13:29:04   
blanč
IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Grethi, jaz mam tebe radauser posted image



A si vidlaaaaaaaa????

Čestitam nama za 4 zvezdice !!!!!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ups, ne vem naj se veselim, al to pomeni, da res nimam kaj drugega počet, kot tule gor visetuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 3559
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 13:34:00   
Grethy
Pej no hudiče past (izvirna slovenska kletvica) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vsega pomalem ... midve sva sitne ribe proti unim s pet zvedicami .... tiste se pa lahko zamislijo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 3560
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 13:42:28   
blanč
Grethi jaz tu že 3 lete strašimuser posted image

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 3561
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 14:21:58   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Grethi jaz tu že 3 lete strašimuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ne moreš strašit,
ker se te noben ne boji,
te imajmo vsi radi

šlik-šlak, prav ti je

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 3562
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 14:49:00   
Zvezdica
o dober danuser posted image

odprem in kaj vidim...kako se imate rade. To je lepo videtuser posted image

Kako ste punce?
Malo manj sem na RR pa sploh ne vem zakaj se greuser posted image

Da vam povem, da jast mojga medota prav lepo čutim... metuljčke seveda...tu in tam kako nežno nežno brco. Se pozna da sem že bila noseča in da spredaj nosim.

Hedi, kako si ti? Kje se skrivaš?

Miška, ne bom več omenjala tiste dobre hrane, zdaj sem montija prebrala in sem začela pazit kako jemo dom, čeprav mene odnaša 300/h, ker am skoz neke hecne potrebe po hrani, ta teden predvsem po pekočiuser posted image

Gigi moja, si se razpakirala? Kje sta se potepala, ko sta bila na dopustu?

LP

_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 3563
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 16:06:46   
pikovit
Evo mene malo na hitro.Sem še vedno brez rač.Danes imam sposojenega od sestre,tako,da moram hitro izkoristiti.

Grethy najprej hvala za maco.Jo že imam.Zlata si.
Zvezdica upam,da si dobila ZS in da nisi jezna name.
Gigi ti nisem hotla težit,ker si bila na dopustu.


A je kaj novega?Pri nas prav nič.V soboto imamo dekliščino in še malo punce,pa bo 6. september tu.
Upam,da bom šla juti na morje,da izkoristim še zadnje žarke.


Punce imejte se lepo in uživajte.

Love you all.

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 3564
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 16:15:21   
Zvezdica
Pikica, nič nisem huda, sej ta teden sploh ne vem kje sem imela glavo. Pkl k boš nazaj z morja, ok?

Pa lepo se mej.

LPS

_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3565
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 16:17:17   
zarja1
pa kak ste se mele rade brez mene........user posted image
pa jaz vas mam tudi............pa to fejst.user posted image


 user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3566
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 16:41:34   
želvica99
Joj kakšne lepe kužke mate, jest bi tuduser posted image pa ne vem kako bi ga skrklanka muca sprejela user posted image .Jest sm se tko user posted image , da bi mogla zdj mal user posted image z mojmu user posted image . P da ne pozabim, navijamo za Lučko, go girluser posted image .




Pozdravček, rada vas mauser posted image



(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3567
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 17:30:47   
gloria
....user posted image user posted image user posted image    tri dni sem bila brez neta hudiča...zdej je končno zalaufal....da ne bote mislilie da sem šla že v Rimuser posted image ....
....skratka preberem vas kasneje ker glih z user posted image  previjalno sestavljamo....no jaz bolj komandiramuser posted image ...

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 3568
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 19:35:28   
gigi1
Šukica kakšen lepotec user posted image  user posted image  user posted image

Blanči, Gretka, Zarja tudi jaz imam vse rada user posted image

Gretka kar skuliraj se preden greš na šiht. Ne se pustit sprovocirat. Sploh je pa verjetno čas, da začneš kaj boljšega iskat na drugi lokaciji. Punca, tolk si polna talentov, da me sploh ne skrbi zate. Misli na to in se požvižgaj na vse v službi user posted image

Glorija smo te pogrešale. A ste že sestavili previjalno? Slikco sobice pliiiiz user posted image

Zvezdica moja draga. Kje se ti skrivaš zadnje čase? A zdaj si tudi ti na Montiju? Si sploh ne predstavljam, ko maša tako rada močno hrano. Zdaj ni trenutek za kakšne dijete. Kar lepo po občutku draga, ne pretiravaj. Saj Monti je res zdrav, samo ni dobro, da zdej kaj psihiraš zaradi hrane.

Želvica as i zamenjala brskalnik, da tolk dobre smajlije popaš user posted image

Pikovitek moj a že???? Dekliščina mislim? Kolk gre hiter cajt. Dej si zrihti comp, da eno virtualno v četrtek užgemo. Kar pogrešam naše četrtke z RRajnekenom

Ajsika jaz bom imela jutri konjski golaž. Veliko železa in beljakovin user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 3569
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 19:42:06   
gloria
Puuuuuuuuuuuuuuuunceeeeeeeeeeee naša Gold fish je rodila user posted image ......


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    ČESTITKE  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3570
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 19:42:12   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Lučka jaz sem bla tudi full skeptična, da sploh celic ne bom pridelala in to tolk, da me je še hiperca doletela. Večina foliklov pa je na zadnjem UZ bila velika od 19-26 mm, na začetku pa je bolj slabo kazalo. Zgleda da ene bolj pozno reagiramo, ampak zato takrat do fulla. So me pa punce zaradi negativnih misli najprej user posted image , potem pa poslale še  user posted image  in to je blo to. Zato le glej, da bo GLAVA polna samo LEPIH MISLI!!!!



Sem ugotovila, da je res tako. Pač nekatere bolj pozno reagiramo. Važno je, da sem jaz spet polna optimizma, da je  user posted image  in user posted image  pomagalo.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3571
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 19:46:12   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: gloria

Puuuuuuuuuuuuuuuunceeeeeeeeeeee naša Gold fish je rodila user posted image ......


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    ČESTITKE  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image  user posted image  user posted image  ZLATA RIBICA ČESTITKE user posted image  user posted image  user posted image

Glorija hvala za info. A kaj več veš?

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 3572
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 19:52:08   
gloria
Gigi nič več ne vem kak je zdej z njo ker me je kr presenetilo.....vem pa da je od torka v P ker je imela bolečine porod ji je pa bil določen za CR tak da so ji ga mislili nardit sredini tedna.....zgleda da mali ni hotu več čakatuser posted image ....bom ji juter poslala sms pa javim če bo kaj novega.....slikco sobice pa enkrat četrtek,petek....

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3573
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 19:54:46   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: gloria

Puuuuuuuuuuuuuuuunceeeeeeeeeeee naša Gold fish je rodila user posted image ......


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    ČESTITKE  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Čestitam!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 3574
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
17.8.2008 19:56:26   
lučka 25
Vsem puncam hvala za navijanje. Moje frnikule pa naj kar lepo rastejo, pa bova z mojim in pomoje še vsi ostali zelo veseli. user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 3575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  141 142 [143] 144 145   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  141 142 [143] 144 145   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?