|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zmedena
18.8.2008 9:57:32   
30nina
 Hoj,
sem nova na forumu, čeprav vaše debate spremljam že kar nekaj časa.

Imam eno veliko zmedeno vprašanje.
Takole je, stara 30, za dojenčka se trudimo od septembra 2007. Menstruacija redna na 28 dni, traja 5-6 dni. Aktivni na 3-4 dni. Zadnjo m smo pričakovali 10.8.  12.8. narejen test- negativno. 13.8. zjutraj par kapljic svetlo rdeče sluzi na hlačkah. 15.8. spet opravljen test- negativno.

Od 8.8. nonstop čutim špikanje v jajčnikih, kot pred m., moja koža je tako lepa kot še nikoli, raztresena sem, voham še ko v sosednji ulici kdo dela kakav in še vse druge vonje, ki jih drugi ne zaznajo in me čudno gledajo ko kaj omenim. Razpoloženje pa niha, 5min sem kot zmaj, čez 2 min sem pa kr najbolj srečna oseba na svetu.

Tako sem zmedena. Mi lahko poveste o svojih izkušnjah s temi čudnimi znaki. Sem noseča, nisem noseča, si želim biti, pa so znaki zato prisotni, zakaj potem ni m. če je bila zadnja 14.7. ?

Prosim, na pomoč!!!

Veliko sreče želim vsem, ki si želimo male pikice pod srcem.

Nina
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zmedena
18.8.2008 10:03:34   
nhaya
Daj pokliči G!!!! glede na to, da user posted image  še nimaš, testi pa so bili negativni...hmmm... lahko je od stresa da ti zamuja, hormonsko neravnovesje...Ampak najbolje ti bo, da pokličeš G in lepo razložiš stvar..tako boš tudi ti najprej izvedela kaj je...Jaz sem se naučila po dveh letih poskušanja, da nič več ne čakam, ampak takoj vprašam, če me kaj zanima...ker drugače se stvari samo odlašajo in prelagajo.. Pokliči takoj!!

(odgovor članu 30nina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zmedena
18.8.2008 10:22:04   
ursa30
kateri test si pa uporabila?

(odgovor članu nhaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zmedena
18.8.2008 10:49:42   
30nina
uporabila sem CB. Tako se bojim da si nisem slučajno "prehladila" mojih jajčkov, ampak izcedka ni nič.... joj....user posted image

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zmedena
18.8.2008 10:55:56   
ursa30
lahko da še nimaš dovolj nosečniškega hormona, pa ti zato ne pokaže. meni je prejšnji tedenuser posted image zamujala  cel teden, prvič po dveh letih. sem klicala G, pa mi je rekla, naj počakam še kakšen teden do 10 dni, in na vsake toliko časa naredim test. če bo negativen in če ne bom dobila user posted image  mi je pa rekla, naj se naročim za pregled.
no, po parih dneh sem dobila user posted image user posted image
ti priporočam da pokličeš svojo G, ona ti bo znala najbolje svetovati. pa srečno!

(odgovor članu 30nina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zmedena
18.8.2008 10:56:45   
vita80
Nina pozdravljena! Lej, preostane ti še krvni test, da se 100% prepričaš o tvoji nastali situaciji. Mislim pa, da ga lahko opraviš v najbljižjem zdr. domu v laboratoriju. Pa veliko sreče!user posted image

_____________________________

Ko pride ljubezen,
te poboža z drobnimi ročicami, te zasuje z
mnogoterimi spomini
in ti postavlja čudovita vprašanja,
ki nimajo odgovora.

(odgovor članu 30nina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zmedena
18.8.2008 11:03:55   
ptejka
Hej Nina!

Najprej dobrdošla med nami, ki upamo.

Jaz se strinjam - pojdi na krvni test ali še boljše, naroči se pri G.

Vso srečo in upam da si user posted image .user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vita80)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zmedena
18.8.2008 13:58:33   
Naja30
Upam, da si user posted image  in držim pesti! Vseeno pa pokliči G, ker lahko je tudi kakšna cista kriva za zamudo M. To se je meni enkrat zgodilo s tem, da sem imela vse nos. znake in sem bila prepričana, da sem noseča.user posted image

(odgovor članu ptejka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zmedena
18.8.2008 15:03:11   
moniponi
Naja3, a res? Sem vedela da cista lahko vpliva na zamudo M, ampak da so tudi nosečniški znaki možni, to pa nisem vedela. Ojej, me je kar malo skrbet začelo.user posted image user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?