|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   9nebesa (****. nadaljevanje)
4.3.2005 10:35:44   
Anonimen
Ojla, :nosecka:!

Pa nas jaz dvigujem na površje :)

Spacey, včerej je blo full dobr:love:, geslo dobiš;) Sem bla potem tam do 7h:ups:

Kje ste vse????? Jaz sploh več ne vem, kaj se dogaja:zmeden:

Pa če se ne motim, ima danes Ela od Nite 1 mesec!:bravo:9nebesa:rozica:

lp,:fis:
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   9nebesa (****. nadaljevanje)
6.3.2005 19:38:36   
pika74
Se moram mičkn javit - moja prijateljica ima 8.3. rok in smo že vsi na trnih.... držte pesti, da fantek Maj hitro pride na svet :rozica:.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   9nebesa (****. nadaljevanje)
6.3.2005 19:49:24   
Teni_
Se vam še jaz pridružim na 9nebesa, čeprav niti ne vem o čem tukaj potekajo debate, ker nisem nikoli brala. Priznam, kriva sem.:)-

LP,
Mojca:nosecka:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   9nebesa (****. nadaljevanje)
6.3.2005 20:38:06   
mala maja
Hojla :fis: jaz sem še tukej.

MojcaH dobrodošla pri :nosecka:.

Ni fer vse so že rodile, celo prej a moj mali kar čaka pa čaka pa čaka.:((:((:((:((
Ponoči so me na 7 min dve uri matral popadki pa sem si rekla da bom še mal mrknla in zaspala do jutra.:zmeden::zmeden::((:((:((

Joj kaj bi dala da bi šla v RIM. Men se bo doma zmešal. Naš je tako siten mal je prehlajen v zobe pa sam teži, pa kritizira pa cel dan leži. Kot da jaz se pa tolk fajn počutim.
Pa še Luka je bolan. Ma 39 vročine in mu sploh ne pade.:grrr:

No en lepo pozdrav od utrujene :nosecka: male maje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   9nebesa (****. nadaljevanje)
6.3.2005 20:44:26   
Teni_
Saj bo, boš videla. Verjamem, da so ti zadnji dnevi najhuje, sploh potem, ko že greš čez rok. Pa še vsi okoli tebe potem sprašujejo, če še nisi šla rodit. Držim pesti, da boš čimprej šla rodit.

LP,
Mojca:nosecka:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   9nebesa (****. nadaljevanje)
6.3.2005 20:55:49   
mala maja
MojcaH hvala za pestke. Joj upam da res germ danes ponoči.

Pa sej nebi tako jamrala. Samo če ti rok prestavijo iz 14 februarja na 8 marec, pa si obenem v tretje noseč verjami se res VSEGA sit, najbolj pa sebe.

Na žalost pa me čaka jutri še en kup letanja, katerega bom moral na žalost jaz opravit(ker je možek maloooo ampak res maloooooo bolan), no če bi bila v porodnišnici bi pa mogel it on:hudicek:. Sem žleht a ne.

Lp mala maja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   9nebesa (****. nadaljevanje)
6.3.2005 20:55:51   
mala maja
MojcaH hvala za pestke. Joj upam da res germ danes ponoči.

Pa sej nebi tako jamrala. Samo če ti rok prestavijo iz 14 februarja na 8 marec, pa si obenem v tretje noseč verjami se res VSEGA sit, najbolj pa sebe.

Na žalost pa me čaka jutri še en kup letanja, katerega bom moral na žalost jaz opravit(ker je možek maloooo ampak res maloooooo bolan), no če bi bila v porodnišnici bi pa mogel it on:hudicek:. Sem žleht a ne.

Lp mala maja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   9nebesa (****. nadaljevanje)
7.3.2005 19:00:55   
Teni_
Je kaj novega, ali si že šla rodit?

LP,
Mojca:nosecka:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   9nebesa (****. nadaljevanje)
7.3.2005 19:56:49   
mala maja
Hoj,

NE, sem še v enem kosu. :((:((:(( Vse uredila in sedaj čakam na našega zaspanega :duda::duda::modri::duda:.

No če ne prej v sredo imam ob 11.20 pregled. Samo upam lahko da se me bo G. usmilila in poslala v porodno, ker če me bo še mal vlekla si bom kar kaj naredila.

Ne razumam, vsi pravijo a tertjič si noseča. Ma sej to bo pa prej.:zmeden2::zmeden2: Našmu :modri: se pa nikamor ne mudi. :hudicek: Tud duha ne sluha o popadkih.
No sem pa zbrala toliko moči in šla na en velik sprehod s malima. Joj kolk to dober dene 9nebesa. Sam sta pa maledva ob 17h padla v posteljo in spita. Upam da en bosta rogovilila ponoči, ker takrat bi pa jaz reda spala.:):)

Kako pa si ti kaj?? Te že kaj mučijo slabosti??
Upam da boš ena tistih srečnih :nosecka:, ki jih slabosti pozabijo obiskati.

Kje ste pa ostale :nosecka:, Pa ja niste čisto vse rodile?????????

No en lep pozdravček od male maje in :zaspan::modri::duda:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   9nebesa (****. nadaljevanje)
8.3.2005 8:17:03   
tejč
Mala maja, kako kaj kaže?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   9nebesa (****. nadaljevanje)
8.3.2005 10:14:29   
mala maja
Dan D 9nebesa9nebesa in jaz sem še vdno doma.:((:((

Ja našemu pobalinčku :duda::modri::duda: se zgleda ne mudi. Ma sej sem se kar malo potolažila da mogoče bo pa jutri kaj.:bravo::bravo::bravo: no vsaj upam lahko da me ne bo do ponedeljka poslala domov.

Me je že takoooooo strah (a ni zanimivo pa vem kaj me čaka, pa vem da ni tako hudo) samo vseeno.

Ja pa še tamaledva sta obadva zbolela. Jaz sem pa še Lukca iz vrtca vzela da je ne bo kaj domov prinesel, pol pa doma faše. :hudicek:

Kako ste pa kaj ostale :nosecka: ?????

LP mala maja in res :zaspan::zaspan::zaspan::zaspan::zaspan::zaspan::duda::modri::duda::modri:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   9nebesa (****. nadaljevanje)
8.3.2005 10:50:51   
spacey
Ojla!

Še jaz se vam malo oglasim...zdej ko spet RR dela. :bravo: :sloncek:

Sej sem že vsepovsod napisala kako je z mano, pa vseeno.
:)- Sem kot ponavadi, še vedno v enem samem veliiikem kosu, napihnjena kot vzhajajoči kruh in vse me že boli ko :hudicek: sploh medenica in križ, pa še išias. No sej bo kmalu, sam je vsak dan težje.

Mala maja...jutri bo pravi dan...na moj rojstni dan. :bravo: Ti kar lepo prepričuj tvojega malega pobalinčka, da naj kar hitro pride. :)- 9nebesa Čuvaj se, da še tebe kaj ne zagrabi in pocartaj tamala dva.

:fis: še vedno čakam na geslo in poročilo o :torta:! Kje si, nič mi ne pišeš. :zmeden:

Aja..skor bi pozabla...mojcaH čestitke za :nosecka:... :bravo: Sej sem prav razumela, ane? :ups:

No punce uživejte, pa se beremo in tipkamo... :)

Papa;
P 9nebesa še 13 dni

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   9nebesa (****. nadaljevanje)
8.3.2005 20:07:49   
Teni_
Meni še zaenkrat ni slabo in tudi jaz upam, da mi ne bo. V prvi nosečnosti na srečo ni bilo večjih težav. Slabo mi je bilo samo en teden. Čeprav se mi že danes dozdeva, kot da bi mi hotelo postat slabo, pa še ni tisto ta pravo.

LP,
Mojca:nosecka:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?