|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  205 206 [207] 208 209   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
28.8.2008 18:04:14   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

A čmo se mal zadržat, da te 4 strani do 210 pokurimo do 1.9. user posted image user posted image


Šukica mislim, da ne bo šlo user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 5151
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
28.8.2008 18:04:30   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

A čmo se mal zadržat, da te 4 strani do 210 pokurimo do 1.9. user posted image user posted image


ja, ta bo. Ni šans, da nam uspe. Smo prevelike klepetulje. 210 bo že danes padla, boste videle. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 5152
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
28.8.2008 18:05:17   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: miska73

A čmo se mal zadržat, da te 4 strani do 210 pokurimo do 1.9.


S tem tempom bojo že dons pokurjene user posted image user posted image

Sej je bil sam predlog, čeprov vanj nisem lih 100 % verjela user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 5153
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
28.8.2008 18:06:04   
miska73
Če bomo pa zlo pridne nam pa mogoče danes uspe priti čez 210
preden nas moderatorji uspejo zaustavit.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 5154
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
28.8.2008 18:06:13   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

A čmo se mal zadržat, da te 4 strani do 210 pokurimo do 1.9. user posted image user posted image


Šukica mislim, da ne bo šlo user posted image  user posted image  user posted image
Sej ni čudn, včasih še samo sebe ne sledim, tolk čvekate user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 5155
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
28.8.2008 18:06:16   
bambi75
Žiži, shuka, zarja hvala za želje po okrevanju. Operacija ni bila tako huda. Šla pa je po pričakovanjih. Spememba je bila samo v levem in desnem jajcevodu. Torej na izvidih iz Celja mi je pisalo da je levi jajcevod totalno zanič, desni pa normalno prehoden, tu pa se je pokazalo ravno obratno. Torej desni kaput, levi pa normale. Tako so mi desni jajcevod zamašili, da se ne bi več nabirala strupena tekočina v njem in se iztekala v maternico in bi bili pogoji za vgnezditev slabi. To pa je tudi vse kar so delali.

Arneja ne bit črnogleda.Glej za mano je že več postopkov pa še nisem obupala. Zato glavo pokonci in pogumno v postopek. Pa le pojdi k tistemu bioenergetiku, ki te je pomiril, daboš šla lazje skozi vse to.


To folijo za celulit in špehec  pa bi tudi jaz rabila. Bom poskusila v bližnji prihodnosti.

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 5156
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
28.8.2008 18:06:33   
miska73
Mi je uspelo samo sebe citirat... pa brišem


< Sporočilo je popravil miska73 -- 28.8.2008 18:08:32 >

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 5157
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
28.8.2008 18:06:55   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

A čmo se mal zadržat, da te 4 strani do 210 pokurimo do 1.9. user posted image user posted image


ja, ta bo. Ni šans, da nam uspe. Smo prevelike klepetulje. 210 bo že danes padla, boste videle. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Je bela cesta sej so sam še 3 na voljo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 5158
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
28.8.2008 18:10:32   
gigi1
Bambika to je pa kar dobra novica a ne? Mislim, da je en prehoden. Si zadnjič govorila, da sta oba vprašljiva.
A se boš ti Dajamaji pridružila in nas prišla v belo Ljubljano jutri obiskat?

Čvekice nehajte nouser posted image user posted image user posted image ! Da nas res ne zaklenejo preden Miška pride in pove kam gremo naprej user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 5159
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
28.8.2008 18:11:02   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: bambi75

Žiži, shuka, zarja hvala za želje po okrevanju. Operacija ni bila tako huda. Šla pa je po pričakovanjih. Spememba je bila samo v levem in desnem jajcevodu. Torej na izvidih iz Celja mi je pisalo da je levi jajcevod totalno zanič, desni pa normalno prehoden, tu pa se je pokazalo ravno obratno. Torej desni kaput, levi pa normale. Tako so mi desni jajcevod zamašili, da se ne bi več nabirala strupena tekočina v njem in se iztekala v maternico in bi bili pogoji za vgnezditev slabi. To pa je tudi vse kar so delali.

Arneja ne bit črnogleda.Glej za mano je že več postopkov pa še nisem obupala. Zato glavo pokonci in pogumno v postopek. Pa le pojdi k tistemu bioenergetiku, ki te je pomiril, daboš šla lazje skozi vse to.


To folijo za celulit in špehec  pa bi tudi jaz rabila. Bom poskusila v bližnji prihodnosti.


bambi, važno je da so uredili vse skupaj. Pa počivaj. Saj veš kako je po laparo, počasi stonjuj ritem napora,... Pa malo se pocrkljaj, pusti razvajat. Pa sj si že šla skozi to in veš kako gre.

Sem pa vesela, ko vidim kako si optimistišna.user posted image

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 5160
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
28.8.2008 18:11:45   
miska73
Pupe lep pozdrav.
Jst šibam na rekreacijo odcejat odvečno maščobo iz telesa.
Se še na večer konektam in vam pomagam strani kurit...
Pa, pa

user posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 5161
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
28.8.2008 18:12:28   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Bambika to je pa kar dobra novica a ne? Mislim, da je en prehoden. Si zadnjič govorila, da sta oba vprašljiva.
A se boš ti Dajamaji pridružila in nas prišla v belo Ljubljano jutri obiskat?

Čvekice nehajte nouser posted image user posted image user posted image ! Da nas res ne zaklenejo preden Miška pride in pove kam gremo naprej user posted image
Ja nč, sej ena v septembru je že odprta od oktavije, pa to res ne sme bit problem, kje bomo čvekale user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 5162
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
28.8.2008 18:13:05   
Shuka
Miška73, sam se ti prešvici še za nas k se nam ne da user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 5163
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
28.8.2008 18:14:31   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Bambika to je pa kar dobra novica a ne? Mislim, da je en prehoden. Si zadnjič govorila, da sta oba vprašljiva.
A se boš ti Dajamaji pridružila in nas prišla v belo Ljubljano jutri obiskat?

Čvekice nehajte nouser posted image user posted image user posted image ! Da nas res ne zaklenejo preden Miška pride in pove kam gremo naprej user posted image
Ja nč, sej ena v septembru je že odprta od oktavije, pa to res ne sme bit problem, kje bomo čvekale user posted image user posted image user posted image



Sej smo take, da bi še u luft čvekale user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 5164
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
28.8.2008 18:15:57   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

Miška73, sam se ti prešvici še za nas k se nam ne da user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image  user posted image  user posted image  to je beseda. Pa če bi se dalo tako še celulit zmanjšat, da kdo drug namest nas športa... eh pravljica user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 5165
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
28.8.2008 18:16:34   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Bambika to je pa kar dobra novica a ne? Mislim, da je en prehoden. Si zadnjič govorila, da sta oba vprašljiva.
A se boš ti Dajamaji pridružila in nas prišla v belo Ljubljano jutri obiskat?

Čvekice nehajte nouser posted image user posted image user posted image ! Da nas res ne zaklenejo preden Miška pride in pove kam gremo naprej user posted image
Ja nč, sej ena v septembru je že odprta od oktavije, pa to res ne sme bit problem, kje bomo čvekale user posted image user posted image user posted image



Sej smo take, da bi še u luft čvekale user posted image  user posted image  user posted image
user posted image user posted image

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 5166
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
28.8.2008 18:24:28   
lučka 25
Zdaj se pa lhko samo še user posted image user posted image . res nam ni pomoči.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 5167
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
28.8.2008 18:27:16   
obayifo
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Obi zakaj maš jutri UZ? A se že vidi če siuser posted image user posted image ?



ne ne, v Grazu sem dobila navodilo, da moram čez 1 teden na UZ na kontrolo stanja maternice
upam, da bo v redu..

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 5168
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
28.8.2008 18:30:28   
obayifo
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

Punce, mene pa zanima, kje se da dobiti naslednje čaje: iz malinovih listov, krvomočnica, čaj ingver in cimet?


jaz sem si maline in krvomočnico kupila v lekarni, ingver in cimet pa je med drugim v nekem čaju za moč, ki ga kupiš v trgovini, men je kar dober, ga mam v službi vska dan za dobro jutro, k kave praktično ne pijem

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 5169
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
28.8.2008 18:32:27   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: obayifo

IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

Punce, mene pa zanima, kje se da dobiti naslednje čaje: iz malinovih listov, krvomočnica, čaj ingver in cimet?


jaz sem si maline in krvomočnico kupila v lekarni, ingver in cimet pa je med drugim v nekem čaju za moč, ki ga kupiš v trgovini, men je kar dober, ga mam v službi vska dan za dobro jutro, k kave praktično ne pijem


obi, hvala za informacije.

v Grazu pa dobro opravi. Naj bodo novice dobre. 7.9. bo pa tudi kmalu tu.user posted image  

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 5170
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
28.8.2008 18:36:26   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

lara - the poetic soul user posted image

Aja a lohka nehate tolk hitr tipkat k pol pol postov zamudim user posted image user posted image user posted image


Schuki bo treba mal user posted image
Miši preganjat? user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

ups, sem šele zdaj vidla, da smo na rr dietiuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil lara light -- 28.8.2008 18:39:52 >


_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 5171
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
28.8.2008 18:37:20   
obayifo
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

v Grazu pa dobro opravi. Naj bodo novice dobre. 7.9. bo pa tudi kmalu tu.user posted image  


no ja, mi ni treba v Graz, grem jutri kar lepo do Reša in jim bom sam po mejlu javla..

me pa veseli, da si tko lepo 'up & running' user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 5172
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
28.8.2008 18:58:41   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

lara - the poetic soul user posted image

Aja a lohka nehate tolk hitr tipkat k pol pol postov zamudim user posted image user posted image user posted image


Schuki bo treba mal user posted image
Miši preganjat? user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

ups, sem šele zdaj vidla, da smo na rr dietiuser posted image user posted image user posted image
Sej men tud ni potegnilo do zdele user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 5173
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
28.8.2008 19:03:12   
bambi75
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Bambika to je pa kar dobra novica a ne? Mislim, da je en prehoden. Si zadnjič govorila, da sta oba vprašljiva.
A se boš ti Dajamaji pridružila in nas prišla v belo Ljubljano jutri obiskat?

Čvekice nehajte nouser posted image user posted image user posted image ! Da nas res ne zaklenejo preden Miška pride in pove kam gremo naprej user posted image



A imate spet shod ivf-jevk?
Žal mi je ampak mislim da se še ni dobro preveč voziti okrog, ker mam pa le par luknjic in me še boli. Tak da če se boste pa kdaj odločile da se ljubljanska delegacija pripelje na Celjsko pa ni problema.

Glede jajcevodov pa je tako da mislim da so se v Celju zmotili in da so mina izvide narobe naopisali levi in desni, ker ne verjamem da bi se lahko tako spremenilo, zato sem tudi mislila, da bom ob oba, ker so mi v MB skoz govorili da vidijo okvarjen desni jajcevod, na izvidih pa sem imela napisano da je levi fuč.


Lučka, saj mi ne preostane drugega kot pa da sem optimistična in veš tudi jaz sem v 1. postopku imela samo eno nezrelo celico, ki se niti oplodila ni.

< Sporočilo je popravil bambi75 -- 28.8.2008 19:07:21 >

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 5174
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
28.8.2008 19:11:18   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: lara light

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

lara - the poetic soul user posted image

Aja a lohka nehate tolk hitr tipkat k pol pol postov zamudim user posted image user posted image user posted image


Schuki bo treba mal user posted image
Miši preganjat? user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

ups, sem šele zdaj vidla, da smo na rr dietiuser posted image user posted image user posted image
Sej men tud ni potegnilo do zdele user posted image user posted image user posted image user posted image



LOLIKE!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 5175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  205 206 [207] 208 209   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  205 206 [207] 208 209   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Test nosečnosti: je res 100-odstotno zanes...
Zanesljivost testa nosečnosti je med 96 in 97 odstotki, vendar pozor: samo če ga uporabimo pravilno, opozarjajo ginekolo...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?