|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gardaland-kaj se splača pogledat??
4.9.2008 16:05:30   
tatam
Kot sem že v naslovu napisala me zanima kaj moramo nujno videt!In kaj manj nujno-če bo ostalo kaj časa:-))Sem že iskala po forumu,a večinoma bolj piše kako it,kje spat..ne pa kaj pogledat tam!
In kje se moramo peljat...Pa kake so omejitve za vlakce ipd...Velikost otroka,starost?!??
Gremo pa v soboto,tak da bi rabla informacije hitro,zato sem temo postavla sem.Se opravičujem in prosim,da me danes in jutri pustite tu!Hvala;-))
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Gardaland-kaj se splača pogledat??
4.9.2008 16:10:24   
Ayo
Tam je milijon stvari, tako da se boste najbolje direktno na placu odlocili, je vse super organizirano.
Ob vstopu dobis nacrt in - gasa. user posted image
Samo zgodaj se odpravite, da boste imeli dovolj casa. user posted image

lepo se imejte!

_____________________________

"Stecimo kam, stecimo stran, stecimo v svet sanj.
Za vse, prav za vse je prostor nekje, kjer trate se zelene."

Gabriel, 20.12.07 (54cm, 4540g)
Ilaria, 07.08.09 (51cm, 4050g)

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Gardaland-kaj se splača pogledat??
4.9.2008 16:11:50   
Kerensa*
Zame je bil nujen vlakec smrti in piramida (vožnja z vlakcem v notranjosti)... ostalo je bilo bolj za zraven... simpatična pa je bila še vožnja po safariju in sprehod po mestecu Divjega Zahoda.

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Gardaland-kaj se splača pogledat??
4.9.2008 16:13:36   
Anonimen
Obvezno Fuga de Atlantida, pa Colorado Boat, Mamut, Sequa, 3D kino!!

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Gardaland-kaj se splača pogledat??
4.9.2008 16:25:48   
Rubin.
To kaj ti je napisala Popsika, drugače pa imaš tukaj link, pa si lahko malce ogledaš, kako in kaj. Je pa odvisno za koga sprašuješ, zase ali otroke, pa koliko so otroci stari. Ker mislim, da je omejitev v višini, nisem zih ali je 130 cm.

http://www.gardaland.it/en/home.php

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Gardaland-kaj se splača pogledat??
4.9.2008 16:35:54   
naja17
Hja... Splača se na vse... Mal morš tud precenit kaj otrok prenese in kaj ne... Drgač pa vsi adrenalinski so super, obvezni: blue tornado, atlantida, mamut, prosti pad, sequoia... Moje mnenje pa, da za otroke so zelo zanimivi: magic house; jungle rapids, tunga, gusarska ladja, piramida...

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Gardaland-kaj se splača pogledat??
4.9.2008 17:06:30   
helloKitty
Najboljše je, da greste takoj zjutraj ko še ni take gužve na tiste najbolj popularne kot so: Mamut, Atlantida, Vulkan, itd. user posted image

_____________________________

Đoli:)


(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Gardaland-kaj se splača pogledat??
4.9.2008 17:31:03   
Anonimen
Pa priporočam karte gardaland express, drugač boste v vrsti stal ko norci kako uro al pa več.  (čeprav ni več sezona in bi znalo bit kaj boljše)Tako pa boste šli mimo vrste. Je mal dražje - ampak gre tud manj živcev. So sicer neke omejitve, kolikokrat lahko na kaj greš, ampak, če se ti da, še zmeri lahko stojiš v vrsti. Drugač pa po zemljevidu. Ni tako velik, da se ne bi dal vse sprobat.

(odgovor članu helloKitty)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Gardaland-kaj se splača pogledat??
4.9.2008 19:55:04   
malecka_mateja
ojla!

mi smo bili pred 14 dnevi in nič ni potrebno expres kart ker več kot dovolj časa je za vse!pridejo pa 8  veov na osebo s tem da ti omogoča vstopčez vrsto samo enkrat na 8 mestih!nevem ni več take gužve in res se ne splača!

če greste z orokami je omejitev pri enih 110 cm pri enih 150 cm pa tudi max višine so določene!

obezno za ogledat je delfini ker je res ful lepo pa tudi pol lahko greš zastojn pod bazen in je res lepo!pa nam je bilo ful lepo tudi show na ledu ful dobro in za otroke zanimivo!pa 3d kino obvezno!(tam je minimum 110 cm)

no sej boste videli!dosti za pit nesite zraven ker doli pride voda 0.5 litra od 1-1.5 evra!

pa uživajte!papa

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Gardaland-kaj se splača pogledat??
4.9.2008 19:56:47   
malecka_mateja
aja pa splača se vam it od zadaj naprej!to pomeni da greste do konca parka in greste proti izhodu na vse ker je še manjša gužva ker se vsi zaženejo na orve stvari!

aja nam je bila ful všelč tudi piratska ladija in pa atlantida!

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Gardaland-kaj se splača pogledat??
4.9.2008 22:11:36   
lelaval
Odvisno, kaj misliš zase in kaj za otroke - na začetku je itak za ful male, tako, da tvoja najmlajša imata tam kar nekaj za vozit. Ostalo pa so omejitve po višini. Jaz sem bila lani z mojima starejšima, pa jima je bilo vse zanimivo - in tudi tečno jima ni bilo nikjer čakat. Aja - najbolj pa so jima bile všeč šalčke - smo sigurno 10x šli nanje user posted image , Pa colorado boat, džungla, 4D kino, Atlantida, mali prosti pad, hišica, vulkan,... pa še je - dobiš zemljevid pri vhodu, pa se po tistem orientiraš.
Pa uživajte


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Gardaland-kaj se splača pogledat??
4.9.2008 23:46:38   
rija
tak družinsko verjetno delfini...jaz sem bila še brez mulčka, sa sem seveda šla na pač vse najbolj divje zadeve.

sicer pa si poglejte ta aranžma....

http://www.hofer-reisen.at/business/ers/rq/hofer.detail/svno/7522300

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Gardaland-kaj se splača pogledat??
5.9.2008 7:41:20   
Saskia02
Lahko si pogledaš moje slikce, smo bili letos junija:

GARDALAND

pred vsakim vhodom piše od-do katere višine in kje je treba očala dol snet. in na atlantidi v prvi vrsti so čisto mokri, itak je tista vrsta takoj zasedena. ruzoke se pusti pred vhodi, običajno se da vzet le torbice za čez rame. pa en, da bi kdo prepovedal. enotavno ni prostora in te moti.

na njihohovi strani je tudi zemljevid in opisi.


(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Gardaland-kaj se splača pogledat??
5.9.2008 9:38:26   
Martinčka
mislim da je pri teh hudih stvareh omejitev 120 cm. Npr. Blue Tornado, ki je meni zakon. Mamut meni ni bil všeč ker smo stali 1,5 ure da smo na vrsto prišlo, potem nas je pa bl kot ne sam pošteno zrukalo.
sicer pa najboljše za otroke (nečake ki sem jih jaz peljala -11 let) je bil magic house in ne boste verjeli -prosti pad! hihi komej sem jih gor sravla potem smo pa še trikrat mogli it.
Odličen je ta nov kino - ne 3d ampak ta ki je zraven piramide... meni osebno najbolj strašna stvar v gardalandu -prvič da me je bilo kje strah.. ta mali so pa tak upili da joj. ampak so rekli potem da je blo noro.
super je vsekakor colorado boat in atlandida, ker te vedn mal pošprica... če pa se želiš ohladiti in malo spočiti pa greš v piramido in na gusarsko ladjo, kjer skoraj nikoli ni gužve in je noter prijetno hladno.
Sekvoja je tudi super, ker se zelo počasi obrašač na glavo, med tem ko top spina ne priporočam za otroke.
če imaš manjše otroke potem pridejo v poštev tudi vožnje z oblački in raznimi razglednimi vlakci.. imajo pa tudi otroški prosti pad..
joooj skoraj sem pozabila.. Gosenica je super.. je pa pri Peter Panu (se močno suče-ni preveč fajn!) in Top spinu. Gre kar hitro po tračnicah in je primerna za vse otroke ter odrasle.

hm.. no mislim da sem vse povedalauser posted image .. aja džungla je za otroke tudi čedna stvarca.. bolj za spočit se..

uživajte!!!

(odgovor članu Saskia02)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...
1. HIGHLANDER Pohodniški dan z gosti
HIGHLANDER je največja veriga večdnevnih pohodniških dogodkov na svetu. V nedeljo, 19. maja 2024 pa v Sloveniji organizi...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?