|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Plod ni zaživel
6.9.2008 22:47:36   
strelec79
Bila sem noseča 8 tednov.Ginekologinja mi je na UZ videla da ploda ni oz.se ni razvil.Šla sem na čiščenje.Zanima me ali lahko tudi drugič čakam kaj podobnega?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Plod ni zaživel
6.9.2008 23:38:16   
ptejka
Ej prou hudo mi je, ker se ti je to zgodilo.
Jaz izkušenj s tem nimam lahko pa ti pošljem user posted image user posted image user posted image
in rečem le, da upam, da bo drugič čist vse OK!

(odgovor članu strelec79)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Plod ni zaživel
7.9.2008 10:43:43   
copka
Jaz sem imela prvic Blighted ovum- prazno gestacijsko vrecko, kar pomeni, da plodka naj ne bi bilo. Sla sem na ciscenje. Vsi G so mi rekli, da je edina dobra stran tega, da se naj ne bi ponavljalo.

Zelim ti, da cimprej spet ugledas +!

(odgovor članu ptejka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Plod ni zaživel
7.9.2008 13:01:10   
Sandra*
Oj!

Tudi jaz sem imela prazno gv v 8 tednu, in sem mogla na čiščenje, po treh mesecih sem zanosila (prej sva pazila) in je blo vse ok. Po porodu pa sem tudi zelo hitro še enkrat zanosila, tako da imam doma dva sončka. Verjemi tudi tebi se bo kmalu nasmehnila sreča. So mi pa tudi rekli, da se po splavu lahko zelo hitro zanosi. Jaz prej eno leto in pol nisem mogla (se ni in ni prijelo). Po splavu pa takoj po treh mesecih ko ni nisva več pazila. Vso srečo!!

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Plod ni zaživel
7.9.2008 13:42:02   
Naja30
Ne, ni pravilo, da enemu sledi še en splav. Sploh ne razmišljaj tako. Kar se ti je zgodilo, je splet okoliščin, na katere nisi imela vpliva. Naslednjič bo drugače. user posted image

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Plod ni zaživel
8.9.2008 18:27:08   
malaMravljica
Punce,

vem, da ni moja tema ampak rada bi se vam zahvalila za te odgovore. To isto kar sprasuje Strelec79 sem jaz dozivela pred enim tednom. Isto sem se sprasevala in sedaj sem prebrala vase odgovore, ki so kot lucka v tej temi. Upam res, da se to ne ponavlja.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Plod ni zaživel
20.5.2013 23:36:03   
Pety17
Tudi sama sem imela enako diagnozo, sneto jajce. 15.5.2013 sem imela abrazijo. Hvala za odgovore, ker je tudi mene prav navedeno zanimalo.


_____________________________

Ko sva mami in oci zagledala plusek, sva bila presrecna, sedaj te budno cuvava in komaj cakava, da te vidiva.....pikica najina mala, ti si najina sreca.Vsak dan sva vate bolj zaljubljena.

http://lilypie.com/Pregnancy_code.php

(odgovor članu strelec79)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?