|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj se dogaja?
9.9.2008 15:43:29   
*assika*
Pozdravljene,

najprej prav lepe pozdrave vsem želim,sem čisto novo pridružena članica.

Razlog, da sem se včlanila je moja situacija, ki stoji nekako takole:
Že kakšen teden se počutim nekako "drugače". Namreč prsi me bolijo, v bistvu predvsem bradavice. Na začetku so me bolele celotne prsi, zdaj pa le še bradavice in ob dotiku. Poleg tega imam občutek kot da bom dobila M, a je še ne bi smela saj sem na dobri polovici škatlice. Prejšnji mesec(to je približno 2 tedna nazaj) nisem imela normalne M, saj je trajala komaj 2 dni in v zelo majhni količini.
Ker sem ob prebiranju foruma ugotovila, da so to lahko tudi znaki nosečnosti sem včeraj kupila test nosečnosti "First sign", ki je pokazal neg.Ker sta v paketu 2 testerčka sem naredila enega ravno pred dobro uro in zopet negativno.

Naj omenim še, da kot pravite ob preveliki želji se pojavijo znaki-to pri meni ni, saj zaenkrat še nisem oz. nisva pripravljena za otroka.

Kaj menite?user posted image  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj se dogaja?
9.9.2008 15:47:04   
sakuL
koliko časa pa že jes KT?

si se naročila h G? mislim, da bi bilo to najbolje...
jest k nisem imela M, sem imela policistične jajčnike, to pa ni glih najbolj za ženko k bi rada imela nekoč otroke...



_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu *assika*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj se dogaja?
9.9.2008 15:50:14   
*assika*
KT jem že dobro leto(od junija lanskega leta).
Ne, nisem se še naročila ker danes ne dela več. Verjetno se bom jutri.

Glede M bi pa rekla da jo mam vedno redno, tudi prejšn mesec sem jo mela a v zelo majhni količini.

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj se dogaja?
9.9.2008 15:59:13   
sakuL
jest k sem jedla Kt sem s časoma začela imeti tako slabe M, da bi bila lahko ceu dan z tistim malim vložkom... grozno je bilo..smao notri se mi je nabiralo pa ni moglo ven...

sej pravi, potem k je pa full dolg nisem imela mislim, da 1 mesec sem pa sla h G, k mi je ugotovila, da imam full policistična oba jajčnika... samo sem se pozdravilauser posted image

tako da, najbolje da greš h G, čimprej, pa te bo pregledala in bos 100% vedla kako in kaj...


*sem pa enkrat vmes začela krvavet, med mesecem.. takrt so mi pa prepovedalai (oz. odsvetovali) nadaljno jemanje KT...

pa dobr oprav,..user posted image


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu *assika*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj se dogaja?
9.9.2008 17:50:01   
Dali*
malo manj uporabljaj psiho in ne beri preveč vseh postov, ker potem nase vse vežeš in na koncu ugotoviš, da se samo psihiraš. Čakaj na M in če bo zamujala en teden delaj test, sicer pane. Tudi znaki za nosečnost niso tako blazno hudo očitni, sploh pa v 2 ali 3 tednu nosečnosti.

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj se dogaja?
9.9.2008 21:09:10   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: sakuL
k mi je ugotovila, da imam full policistična oba jajčnika... samo sem se pozdravilauser posted image



Na kakšen način pa?

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj se dogaja?
10.9.2008 7:37:50   
*assika*
Ne vem, če mi psiha ravno dela ker namreč se ne povezujem z vsemi znaki, ki so jih forumašice napisale,
saj so si nekateri znaki prav nasprotni. Poleg tega se mi ne zdi ravno "psiha" da me stiska v trebuhu (kot pred M) in da imam napete in boleče prsi saj so to dejstva.
Definitivno pa bom še malo počakala z naslednjim testom.

< Sporočilo je popravil *assika* -- 10.9.2008 7:39:00 >

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj se dogaja?
10.9.2008 7:54:01   
sakuL
dulcinea....moja G mi je dala ena zdravila ene tablete, k sem jih jedla 3 meseceuser posted image

_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu *assika*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj se dogaja?
10.9.2008 10:28:48   
dulcinea
Kakšna zdravila pa? Kakor jaz vem se PCO ne da kar tako pozdravit.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj se dogaja?
10.9.2008 10:48:54   
little angel
ja mene tudi zanima kake tablete si dobila....

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj se dogaja?
10.9.2008 12:32:23   
sakuL
uf... ne spomnem se...kukr ene KT... pa sem se pozdravila, resno! danes nimam niti enega policističnegauser posted image
loh se pa pozanima kakšna zdravila sem dobila, k bom šla naslednjič h G!?


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu little angel)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj se dogaja?
10.9.2008 17:05:35   
dulcinea
Pa čimprej! Pa si ziher, da si imela PCO ?

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj se dogaja?
11.9.2008 8:03:50   
sakuL
ja imela sem policistične jajčnike, posebno desnega polnega cist.... a to je PCOuser posted image kaj pa js vem kuko se temu reče...user posted image

_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj se dogaja?
11.9.2008 9:51:41   
dulcinea
Saj men je G ko je ugotovila, dala KT Yarina, ki naj bi mende mal pomagale k ozdravitvi: Samo jaz sem bila po KT ful zoprna sama sebi, skoz sem se jokcala itd. sam zdaj pa nisem še bla pri G od takrat, da bi videla, če se je kaj izboljšalo.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kaj se dogaja?
11.9.2008 10:12:13   
sakuL
ne jest nisem imela telih, .. nekaj podobnega kot pomoj diane, pomoj nisem 100%... no in to sem jedla 3 mesece, potem pa sem mogla pridt na kontrolo, pa mi je rekla, da je v redu...ne čist , ampak da je... zdej sem bla pa 2 mesca nazaja, pa je rekla, da lepš se mi nebi moglo to popravituser posted image

bom pa preverla, brš k bom sla h G, kaj sem dobilauser posted image


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kaj se dogaja?
11.9.2008 13:29:57   
dulcinea
Diane35 so KT. A to ti je dala in se je pozdravilo?

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kaj se dogaja?
11.9.2008 14:21:31   
sakuL
ja mislm, da je bilo to to,..sej pravim nisem 100%.. ja sem se pozdravila, častnauser posted image

_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kaj se dogaja?
11.9.2008 22:46:17   
sttj
Da se še jaz malo oglasim,tudi jaz sem imele podobne probleme kot ve,občasno strašne bolečine in kaj smo ugotovili,da imam ciste in to vodne,ki pa niso nevarne.Moj G je rekel,da,če bom zanosila bom imela PROBLEME,skratka redni pregledi,mirovanja....Dobila sem tabletke Diana,prej nisem bila zasčitena.Tabletke zmajnšajo rast cist oz jih preprečijo pri meni po nekaj letih ni več ne duha ne sluha o kakšnih cistah(namesto njih imam dvojčkauser posted image user posted image user posted image user posted image )Pa še to zanosila sem brez problema,nobenega mirovanja,nosila do konca.Zato vse,ki imate probleme in vas G strašijo z raznimi težavami,jaz jim ne verjamem več nič,držim pesti,da bo vse ok,lp.

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?