|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   (Neg.) test
11.9.2008 18:53:04   
Anonimen
Pozdravljene!
V petek, 5.9 bi morala dobit menstro. V torek sem delala test ampak je pokazal neg. Danes sem delala ga spet, mi je pokazal drugo črtico kooomaj vidno.
Potem sem šla delat še enega- pa je bil neveljaven (premalo urina),a pak sem ga po dveh min še enkrat porabila istega (čeprav vem, da je za enkrat, vendar ker niti ni prišel urin do pokazateljev, sem probala še enkrat) pa je bil +.
Ker sem neučakana, sem naredila potem še enega--- in čisto jasno-- negativen.
Kaj naj bi to zdaj pomenilo?? Mate kakšne izkušnje s tem... verjetno že od živcev vidim rahlo drugo črtico, čeprav zadnji test je bil kristalno jasen.
Hvala! 
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: (Neg.) test
11.9.2008 18:57:25   
pomar*ANČA*
naredi en test še jutri zjutraj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: (Neg.) test
11.9.2008 18:57:52   
Gwendolen
Počakaj še dva dni, naredi test ponovno, vendar se do pike drži navodil - kar bi pomenilo, da ne namakaj testa dvakrat, uporabi dovolj urina. Am, če si do zdaj lulala direktno na test, ti priporočam, da raje lulaš v čisto posodico in namočiš test v zbrani urin. Sicer jaz še nikoli nisem ugledala pozitivnega testa, nikdar pa mi tudi ni "uspelo", da bi bil test neveljaven, torej da ne bi bilo nobene črtice - delam pa točno tako, kot sem ti opisala.

Držim pesti, da si user posted image .
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: (Neg.) test
11.9.2008 18:58:48   
pokica_
Se strinjam. Ponovi vajo. user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: (Neg.) test
11.9.2008 19:05:22   
ursa30
kateri test si pa delala? svetujem ti, da si kupis Clearblue, ta naj bi bil še najbolj točen. pa srečno!

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: (Neg.) test
11.9.2008 19:20:54   
*manca*
Ponovi še enkrat jutri zjutraj test, najbolje CB.

Držim pesti, da boš zagledala en velik debel plus!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: (Neg.) test
11.9.2008 22:06:41   
sttj
Jaz sem delala test 2x pa mi je zmeraj pokazalo negativno,tretjič pa je bilo pozitivno,tudi CB ni 100%,vsaj pri meni ni bil.Poskusi kar navadnega,pa zjutraj naredi preden kaj popiješ.Držim pesti,da tudi ti postaneš srečna mamica  ali pa dvojna kot sem jaz,lp.

(odgovor članu *manca*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: (Neg.) test
12.9.2008 0:37:49   
nizy
meni tudi CB ni pokazal user posted image , pa je bila ,.....  sem v roku 20min naredila drugi test  manj znane fime in je bila komaj vidna roza črtica .

< Sporočilo je popravil nizy -- 12.9.2008 0:38:23 >

(odgovor članu sttj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?